Cem Yılmaz

Defne Samyeli'ne Cem-Serenay çifti soruldu Güzel yıldız Defne Samyeli “Eski sevgiliniz Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın haberlerini gördüğünüzde ne hissediyorsunuz?” sorusuna cevap verdi.
Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya'nın annesiyle tanıştı Komedyen Cem Yılmaz, sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’la tanıştı.
Savaş Özbey sordu, Erol Köse yanıtladı Hürriyet Gazetesi yazarı haftanın magazin gündemini yapımcı Erol Köse’ye sordu.
Ebru Gündeş, Hadise ve Ajda Pekkan'a virüs şoku! Corona virüs yüzünden ünlü isimler bir bir konserlerini iptal etmeye başladı.
Defne Samyeli'nden Cem Yılmaz'a büyük nispet Güzel yıldız Defne Samyeli önceki gün muhabirlerin sorularına içtenlikle yanıt verdi.
Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya çiftinden Demet Akalın'a yanıt Komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın, "Serenay ile Cem evlensin bedavaya sahne alırım" açıklamasını hatırlatan muhabirlere "Haber vereceğiz" şeklinde yanıt verdi.
Corona virüs nedeniyle iptal edilen etkinlikler Cem Yılmaz Avrupa turnesinin koronavirüs nedeniyle iptal edildiğini sosyal medyadan duyurdu. Yılmaz'ın yanısıra Ajda Pekkan, Aşkın Nur Yengi, İlker Ayrık, Müjdat Gezen ve Ata Demirer gibi isimlerin etkinliklerine de koronavirüs engeli geldi.