Cem Yılmaz

Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya ile ayrıldıklarını açıkladı Ünlü komedyen Cem Yılmaz, geçen yıl sonundan beri birlikte olduğu oyuncu Serenay Sarıkaya ile ayrıldığını açıkladı.
Cem Yılmaz'dan muhabirlere sitem Komedyen Cem Yılmaz, önceki gün oğlu Kemal ile birlikte Etiler'deki bir kebapçıdan çıkarken görüntülendi.
Cem Yılmaz çalışanlarına fırçayı bastı! Komedyen Cem Yılmaz, 5 milyon TL'lik aracıyla Levent'teki ofisinin önünde görüntülendi.
Şener Şen trafikte sobelendi Duayen oyuncu Şener Şen önceki akşam "Zengin Mutfağı" adlı oyunuyla Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıktı.
Adalet Bakanlığı yeni bir nafaka düzenlemesi için düğmeye bastı! AK Parti, nafaka konusundaki düzenlemeyi raftan indirdi. Adalet Bakanlığı nafaka süresini 6 yılla kısıtlayan bir öneri getirdi. Alt sınır da 2 yıl olarak öngörüldü.
Cem Yılmaz sağlıkçılara moral verecek Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Twitter hesabından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya pandemi sürecinde yoğun mesai harcayan sağlık çalışanları için bir organizasyon düzenlenmesi için çağrıda bulundu.
Cem Yılmaz soluğu hastanede aldı! Komedyen Cem Yılmaz, Diamond Elite Plus gösterisiyle turneye çıkmıştı.