Cem Yılmaz

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Bodrum’da tatilde Ayrıldıkları iddia edilen Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz, Bodrum’da tatil yapıyor.
Cem Yılmaz - Serenay Sarıkaya aşkı tam gaz devam! Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'ın ayrıldıkları iddia ediliyordu. Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya ile birlikte Bodrum tatilinde görüntülendi.
Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'dan Deniz Bulutsuz atağı! Ozan Güven, sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladı! Arkadaşı Cem Yılmaz ile kız arkadaşı Serenay Sarıkaya sessiz kaldı! İkili, Türkiye'yi ayağa kaldıran saldırıyı kınamadı. Üstüne mağdur genç kadını sosyal medyada takipten çıkardı.
Serenay Sarıkaya'nın tek başına doğum günü! Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz’daki doğum günü partisinden kareleri dün paylaştı.
Cem Yılmaz'a ayrılık iddiası soruldu Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın ayrıldıkları iddiası magazin gündemindeki yerini korurken; merak edilen soru Cem Yılmaz'a yöneltildi.
Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Magazin gündemine bomba gibi düşecek bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde parmağındaki yüzüğü merak uyandıran Serenay Sarıkaya sevgilisi Cem Yılmaz ile ayrıldı mı?
Cem Yılmaz'dan 'Yazıklar olsun' tepkisi! Cem Yılmaz'ı çıldırtan satırlar: "...Söylenen o ki, Cem Yılmaz her ne kadar yaşananları onaylamasa da, olayın ortaya çıkmaması konusunda Güven’e yardım etmiş."