Cem Yılmaz

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz barıştı mı? Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan aşkı Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.
Uraz Kaygılaroğlu'ndan Neslihan Atagül açıklaması Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, geçirgen bağırsak sendromu teşhisi sonrası başrolünde yer aldığı diziden ayrılan eski rol arkadaşı Neslihan Atagül'ün sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
Uraz Kaygılaroğlu ve Cem Yılmaz'ın sürpriz buluşması Cem Yılmaz, "Gora" ve "Arif V 216" filmlerindeki unutulmaz karakter olan 'Erşan Kuneri'nin 1975-78 arasındaki sinema macerasını Netflix için çekmeye hazırlanıyor.
Cem Yılmaz'a Ozan Güven'in aylık kazanç açıklaması soruldu Ozan Güven'in dün görülen Deniz Bulutsuz davasında aylık gelirinin 5 bin TL olduğunu açıklaması gündem yarattı.
Cem Yılmaz dişçiyi Bodrum'dan getirtti Dişlerini yaptıran komedyen Cem Yılmaz, sabah erken saatlerde girdiği Nişantaşı'ndaki klinikte üç saatten fazla vakit geçirdi.
Cem Yılmaz Muzaffer Yıldırım'ı soran muhabire ne dedi? Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz ve Muzaffer Yıldırım uzun bir aranın ardından birlikte görüntülenmişti.
Muzaffer Yıldırım ve Cem Yılmaz barışıp hasret giderdi! Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’yla ayrılan komedyen Cem Yılmaz, eski sevgilisi yüzünden arasının açıldığı iddia edilen yapımcı Muzaffer Yıldırım ile küslüğünü bitirdi.