Cem Yılmaz

Cem Yılmaz'dan Prof. Dr. Orhan Kural mesajı Komedyen Cem Yılmaz bir dönem davalık olduğu Prof. Dr. Orhan Kural'ın vefatının ardından bir mesaj yayınladı.
Cem Yılmaz: "Badi Ekrem’in eşofmanı bende değil" Ferdi Eğilmez, ‘Badi Ekrem'in eşofman takımının Cem Yılmaz'da olduğunu söylemişti.
Serenay Sarıkaya'ya reklam şoku! Serenay Sarıkaya ile aynı markanın yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ erkek koleksiyonunun satışlarını patlattı.
Badi Ekrem'in eşofmanı Cem Yılmaz'ın oldu "Hababam Sınıfı"nda Şener Şen'in canlandırdığı 'Badi Ekrem'in eşofmanı Cem Yılmaz'ın oldu.
Cem Yılmaz'dan 'Estetik yaptırdım' açıklaması Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile son bulan beraberliğinden bu yana oldukça gergin görüntüler sergileyen komedyen Cem Yılmaz yine oldukça gergindi.
Serenay Sarıkaya'dan 50 bin liralık tazminat davası! Oyuncu Serenay Sarıkaya, kendisiyle ilgili ortaya atılan ‘Evli bir kulüp başkanıyla aşk yaşıyor’ şeklindeki iddialara sessiz kalmadı.
Muhittin Kormaz'ı kaybettik "G.O.R.A, A.R.O.G, Yahşi Batı, Pek Yakında, Arif ve 216" filmlerinde hafızalara kazınan rollerde oynayan 67 yaşındaki tiyatrocu Muhittin Korkmaz, yaşamını yitirdi.