Cem Yılmaz

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Magazin gündemine bomba gibi düşecek bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde parmağındaki yüzüğü merak uyandıran Serenay Sarıkaya sevgilisi Cem Yılmaz ile ayrıldı mı?
Cem Yılmaz'dan 'Yazıklar olsun' tepkisi! Cem Yılmaz'ı çıldırtan satırlar: "...Söylenen o ki, Cem Yılmaz her ne kadar yaşananları onaylamasa da, olayın ortaya çıkmaması konusunda Güven’e yardım etmiş."
Hazal Kaya'dan Cem Yılmaz'a olay gönderme! Ünlü oyuncu Hazal Kaya, Ozan Güven tarafından bir saat boyunca dövüldüğünü iddia eden sosyal medya danışmanı Deniz Bulutsuz’a destek vererek Twitter hesabından ard arda paylaşımlarda bulundu.
Cem Yılmaz'dan flaş Ozan Güven paylaşımı Demet Özdemir, Hazal Kaya, Sıla, Berrak Tüzünataç gibi birçok ünlü isim, kendisinden 17 yaş büyük oyuncu sevgilisi Ozan Güven'den şiddet gördüğünü açıklayan Deniz Bulutsuz'a sosyal medya üzerinden destek vermişti...
Cem Yılmaz savaş ilan ettiği NetFlix'le barıştı! Geçtiğimiz günlerde Netflix tarafından filmin duyurusunun yapılmamasına tepki gösteren ünlü komedyen Cem Yılmaz, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Neyse hadi tamam barıştık" dedi.
Cem Yılmaz'ın aylık mutfak masrafı 200 bin TL! Komedyen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya; Bodrum'da tatil keyfi yaşarken mutfak masrafları da dikkatlerden kaçmadı.
Cem Yılmaz, ‘Asker ziyareti’ notuyla paylaştı Komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, oğlu Kemal ile fotoğrafını "Asker ziyareti" notuyla takipçileriyle paylaştı.