Cem Yılmaz

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya neden birbirine girdi? Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın kısa bir ayrılık dönemi yaşadığı ortaya çıktı.
Cem Yılmaz'dan Serenay Sarıkaya paylaşımı! Komedyen Cem Yılmaz, oyuncu sevgilisi Serenay Sarıkaya ile ilk fotoğrafını paylaştı.
Serenay Sarıkaya'nın paylaşımına Demet Akalın'dan yorum Gözde oyuncu Serenay Sarıkaya Instagram hesabından köpeğiyle fotoğrafını paylaştı. Serenay'ın fotoğrafına gelen beğeni sayısı ilk bir saatte 280 bine ulaştı.
Serenay Sarıkaya muhabirleri görünce şaşırdı! Serenay Sarıkaya dışarıya çıktığı anda objektifleri görünce kapıda dondu kaldı. Dışarıda ise güzel oyuncuyu sevgilisi Cem Yılmaz bekliyordu.
Cem Yılmaz’dan flaş evlilik paylaşımı! Corona virüsünden korunmak için karantinayı birlikte geçiren Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın salgının ardından nikah masasına oturacağı iddia edilmişti.
Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya'ya evlenme teklif etti! Komedyen Cem Yılmaz sürpriz bir şekilde aşk yaşamaya başladığı güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'ya evlenme teklif etti.
Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz için pasta yaptı Karantina günlerini sevgilisi Cem Yılmaz’ın villasında geçiren Serenay Sarıkaya, Yılmaz’a doğum günü pastası yaptı.