Cem Yılmaz

Serenay Sarıkaya'dan 50 bin liralık tazminat davası! Oyuncu Serenay Sarıkaya, kendisiyle ilgili ortaya atılan ‘Evli bir kulüp başkanıyla aşk yaşıyor’ şeklindeki iddialara sessiz kalmadı.
Muhittin Kormaz'ı kaybettik "G.O.R.A, A.R.O.G, Yahşi Batı, Pek Yakında, Arif ve 216" filmlerinde hafızalara kazınan rollerde oynayan 67 yaşındaki tiyatrocu Muhittin Korkmaz, yaşamını yitirdi.
Cem Yılmaz'a Saadet Özsırkıntı soruldu Etiler'de objektiflere yansıyan Cem Yılmaz'a ise Erşan Kuneri filmi ve adı aşk dedikodularına karıştığı Saadet Özsırkıntı soruldu.
Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin barıştı mı? Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilisi Kerem Bürsin'in daha önce giydiği bornozun aynısıyla fotoğraf paylaşması barışma söylentilerini gündeme getirince güzel oyuncudan açıklama geldi.
Ertem Eğilmez'in oğlundan "Tosun Paşa 2" açıklaması Merhum Yeşilçam emekçisi Ertem Eğilmez'in yönetmen oğlu Ferdi Eğilmez, Kemal Sunal'ın bir dönem ‘Tosun Paşa' filmini yeniden çekmek için kendisine teklifte bulunduğunu söyledi.
Serenay Sarıkaya hediyeleri şoförle iade etti! Sürpriz aşklarıyla magazin dünyasına damga vuran Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz'dan kötü haber gelmiş ve ikilinin geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları ortaya çıkmıştı..
Cem Yılmaz ve Saadet Özsırkıntı'nın sürpriz fotoğrafı ortaya çıktı! Geçtiğimiz günlerde oyuncu Serenay Sarıkaya'dan ayrılan Cem Yılmaz'ın adı sunucu Saadet Özsırkıntı ile aşk dedikodularına karışmıştı.