Cem Yılmaz

Reynmen'den "Cem Yılmaz ile akraba mısınız?" sorusuna yanıt YouTuber ve şarkıcı Reynmen'in komedyen Cem Yılmaz ile uzaktan akraba oldukları iddiası zaman zaman gündeme geliyor.
Cem Yılmaz barut fıçısı gibi! Oyuncu sevgilisi Serenay Sarıkaya ile yollarını ayıran komedyen Cem Yılmaz, önceki gün Levent'te objektiflere hayli öfkeli bir halde yansıdı.
Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz'ı görmek bile istemiyor! Önceki gün Cem Yılmaz'a uzun süredir birlikte görüntü vermediği sevgilisi Serenay Sarıkaya sorulmuş; ünlü komedyen "Ayrıldınız mı?" sorusuna "Evet ayrıldık" cevabını vermişti.
Cem Yılmaz hakkındaki son iddiaya sert çıktı! Serenay Sarıkaya ile yollarını ayırdığı haberiyle gündemde olan komedyen Cem Yılmaz, hakkındaki son iddiaya yanıt verdi.
Aşkta yüzü gülmeyen Cem Yılmaz'dan 10 milyonluk imza! Serenay Sarıkaya ile yollarını ayrılan komedyen Cem Yılmaz'ın Hepsiburada ile yaptığı reklam anlaşmasından 10 milyon TL alacağı ortaya çıktı. Yılmaz'ın ardından eniştesi Tolga Çevik de N11 ile anlaştı.
Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya ile ayrıldıklarını açıkladı Ünlü komedyen Cem Yılmaz, geçen yıl sonundan beri birlikte olduğu oyuncu Serenay Sarıkaya ile ayrıldığını açıkladı.
Cem Yılmaz'dan muhabirlere sitem Komedyen Cem Yılmaz, önceki gün oğlu Kemal ile birlikte Etiler'deki bir kebapçıdan çıkarken görüntülendi.