Cem Yılmaz


Cem Yılmaz havuz görüntüleri için harekete geçiyor! Cem Yılmaz 'Magazin Burada' magazin sitesinin villasında Serenay Sarıkaya ile vakit geçirirken gizlice görüntülerinin çekilmesi sonrası harekete geçti.
Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın havuz keyfi Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya, Bodrum’da ‘Magazin Burada’ kameralarına takıldı. Sevgilisiyle havuz keyfi yapan Sarıkaya’ya karantina günlerinin yaradığı gözlerden kaçmadı.
Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya neden birbirine girdi? Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın kısa bir ayrılık dönemi yaşadığı ortaya çıktı.
Cem Yılmaz'dan Serenay Sarıkaya paylaşımı! Komedyen Cem Yılmaz, oyuncu sevgilisi Serenay Sarıkaya ile ilk fotoğrafını paylaştı.
Serenay Sarıkaya'nın paylaşımına Demet Akalın'dan yorum Gözde oyuncu Serenay Sarıkaya Instagram hesabından köpeğiyle fotoğrafını paylaştı. Serenay'ın fotoğrafına gelen beğeni sayısı ilk bir saatte 280 bine ulaştı.
Serenay Sarıkaya muhabirleri görünce şaşırdı! Serenay Sarıkaya dışarıya çıktığı anda objektifleri görünce kapıda dondu kaldı. Dışarıda ise güzel oyuncuyu sevgilisi Cem Yılmaz bekliyordu.
Cem Yılmaz’dan flaş evlilik paylaşımı! Corona virüsünden korunmak için karantinayı birlikte geçiren Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın salgının ardından nikah masasına oturacağı iddia edilmişti.