Cem Yılmaz


Psikologdan çıkarken görüntülenen Cem Yılmaz hatır soran muhabire öfke kustu
Psikologdan çıkarken görüntülenen Cem Yılmaz hatır soran muhabire öfke kustu Komedyen Cem Yılmaz, basın mensuplarının, "Nasılsınız?" sorusuna, "İyi değilim kardeşim" diyerek sert tepki gösterdi.
Cem Yılmaz'dan Hatay için yardım çağrısı
Cem Yılmaz'dan Hatay için yardım çağrısı Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki depremin en yıkıcı sonuçlarından biri de Hatay'da yaşandı. Cem Yılmaz bölgede yardıma muhtaç vatandaşlarımız için çağrıda bulundu.
Serenay Sarıkaya'nın son paylaşımı olay yarattı!
Serenay Sarıkaya'nın son paylaşımı olay yarattı! Güzeller güzeli oyuncu Serenay Sarıkaya, kendisine makyaj yapılırken çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.
Cem Yılmaz'ın NFT hali bir servet değerinde!
Cem Yılmaz'ın NFT hali bir servet değerinde! Komedyenlik, senaristlik ve oyunculuğunun yanı sıra karikatürist de olan ve bir dönem Leman Dergisi'nde çalışan Cem Yılmaz, NFT (Non-fungible token) akımına ayak uyduran isimler arasında...
Nafaka haberleriyle günlerce konuşulan Ahu Yağtu kendisini kime benzetti?
Nafaka haberleriyle günlerce konuşulan Ahu Yağtu kendisini kime benzetti? Komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'nun sosyal medya paylaşımlarıyla yakın takip edilirken güzel isim takipçilerini şaşırttı.
Cem Yılmaz ve oğlu Kemal'in alışveriş turu
Cem Yılmaz ve oğlu Kemal'in alışveriş turu Ünlü komedyen Cem Yılmaz; eski manken Ahu Yağtu'yla olan evliliğinden dünyaya gelen oğluyla AVM turunda görüntülendi.
Bodrum bu sene de zenginlerin tek adresi olacak
Bodrum bu sene de zenginlerin tek adresi olacak Bodrum, şimdiden bu sene de zenginlerin adresi olacağını kanıtladı.