Cem Yılmaz


Cem Yılmaz'a Ozan Güven'in aylık kazanç açıklaması soruldu Ozan Güven'in dün görülen Deniz Bulutsuz davasında aylık gelirinin 5 bin TL olduğunu açıklaması gündem yarattı.
Cem Yılmaz dişçiyi Bodrum'dan getirtti Dişlerini yaptıran komedyen Cem Yılmaz, sabah erken saatlerde girdiği Nişantaşı'ndaki klinikte üç saatten fazla vakit geçirdi.
Cem Yılmaz Muzaffer Yıldırım'ı soran muhabire ne dedi? Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz ve Muzaffer Yıldırım uzun bir aranın ardından birlikte görüntülenmişti.
Muzaffer Yıldırım ve Cem Yılmaz barışıp hasret giderdi! Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’yla ayrılan komedyen Cem Yılmaz, eski sevgilisi yüzünden arasının açıldığı iddia edilen yapımcı Muzaffer Yıldırım ile küslüğünü bitirdi.
Cem Yılmaz filmlerine "dinsel" inceleme Cem Yılmaz’ın G.O.R.A, A.R.O.G ve Arif V 216 isimli filmleri ‘din ve değerler’ açısından incelenip bir makale kaleme alındı. Dekolte ve eşcinselliğin öne çıkartıldığı yorumda filmlerde ibadete yer verilmediği savunuldu.
Cem Yılmaz isyan etti: "Tamam, bir daha yapmam" SMA'lı hastalar için başlatılan yardım kampanyasına Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 'kirli oyun' demesinin ardından, kampanyaya destek veren isimlerden olan Cem Yılmaz, "Tamam yine siz haklısınız. Bir daha yapmam" diyerek kinayeli bir paylaşımda bulundu.
Serenay Sarıkaya 2021'e umutlu girdi Geçtiğimiz yıl aşk hayatında yüzü gülmeyen Serenay Sarıkaya, dün annesi Ümran Sarıkaya ile verdiği pozlarını Instagram’da yayınladı.