Cem Yılmaz


Defne Samyeli'ne Cem-Serenay şoku! Güzel yıldız Defne Samyeli, eski sevgilisi Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya'nın kendisine 100 metre uzaklıkta olduğunu öğrenince şoke oldu.
Serenay Sarıkaya: "Bizi nasıl yakalayamadınız?" Komedyen Cem Yılmaz'la yaşadığı aşkla gündemde olan Serenay Sarıkaya annesinin doğum günü kutlamasına katıldı. Çıkışta ise gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Cem Yılmaz kapıyı kapattı, Serenay gülücükler saçtı Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya dün akşam, nerede ve nasıl objektiflere yakalandı?
Cem Yılmaz'ın taytı ti'ye alındı! Komedyen Cem Yılmaz, alışveriş için gittiği bir AVM'de görüntülendi. Yılmaz'ın spor bir giyim tarzı tercih ettiği görülürken siyah taytı da çevredekilerin dikkatini çekti.
Defne Samyeli Cem Yılmaz'ı takipten çıkardı Defne Samyeli'nin geçen hafta Cem Yılmaz'a ait fotoğrafları sayfasından silmesinin ardından yeni bir gelişme yaşandı.
Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'dan yeni fotoğraf Serenay Sarıkaya - Cem Yılmaz çifti, Atina'da görüntülenmelerinin ardından İstanbul'da ilk kez objektiflere takıldılar.
Serenay ile Cem'in yaş farkı Hazar Ergüçlü'ye soruldu Onur Ünlü ile mutlu bir beraberlik yaşayan ve aradaki yaş farkı sürekli olarak tartışılan oyuncu Hazar Ergüçlü'ye Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz'ın yaş farkı soruldu