Cem Yılmaz


Ünlü simaları buluşturan etkinlik
Ünlü simaları buluşturan etkinlik Bülent Eczacıbaşı’nın başkanı olduğu İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) 50’nci yılını önceki akşam Four Seasons Hotel Bosphorus’ta kutladı.
Cem Yılmaz ve Rüya Demirbulut ayrıldı
Cem Yılmaz ve Rüya Demirbulut ayrıldı Cem Yılmaz ve Rüya Demirbulut'un ilişkisi kısa sürdü.
Cem Yılmaz'dan flaş Erşan Kuneri açıklaması
Cem Yılmaz'dan flaş Erşan Kuneri açıklaması Komedyen Cem Yılmaz, geçen hafta Netflix'te yayına giren 'Erşan Kuneri' dizisinin ikinci sezonu için çekimlere başlanacağını duyurdu.
Zafer Algöz'den Feyyaz Yiğit'e kavga çıkaracak gönderme!
Zafer Algöz'den Feyyaz Yiğit'e kavga çıkaracak gönderme! Twitter'da bir kullanıcı Erşan Kuneri'yi çok beğendiğini belirterek, "Gibi" dizisine benzettiğini söyleyince olanlar oldu...
Erşan Kuneri dizisinin galası yapıldı
Erşan Kuneri dizisinin galası yapıldı Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 'Erşan Kuneri'nin galasında oğlu Kemal ile birlikte kamera karşısına geçti. 9 yaşındaki Kemal, gecede babasının heyecanını paylaştı
Cem Yılmaz'ın oğlu Kemal'den konuşulacak yorumlar
Cem Yılmaz'ın oğlu Kemal'den konuşulacak yorumlar Cem Yılmaz konuk olduğu tv programında oğlu Kemal'le arasında geçen bir diyaloğu paylaştı.
Cem Yılmaz'dan Ahu Yağtu sorularına yanıt
Cem Yılmaz'dan Ahu Yağtu sorularına yanıt Basın mensupları önceki akşam Etiler'de görüntülenen Cem Yılmaz'a, "Eski eşiniz Ahu Hanım ile olan nafaka davanız hakkında neler söylemek istersiniz?" sorusunu yöneltti.