Cem Yılmaz


Ahu Yağtu'nun keyfi yerinde
Ahu Yağtu'nun keyfi yerinde Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin ayrılık haberi gündemdeki yerini korurken Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu keyifli halleriyle dikkat çekti.
Defne Samyeli ayrılığın ardından böyle görüntülendi!
Defne Samyeli ayrılığın ardından böyle görüntülendi! Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin ayrılık haberi gündemdeki yerini korurken, Defne Samyeli fit ve enerjik haliyle dikkatlerden kaçmadı.
Cem Yılmaz, Ahu Yağtu'dan çocuk mu istiyor?
Cem Yılmaz, Ahu Yağtu'dan çocuk mu istiyor? Defne Samyeli ile yollarını ayıran komedyen Cem Yılmaz'la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Eski eşi Ahu Yağtu'yla yemekte buluşan Cem Yılmaz'ın, Yağtu'dan bir çocuk daha istediği iddia edildi.
Cem Yılmaz’dan 'Karakomik Filmler' eleştirilerine yanıt
Cem Yılmaz’dan 'Karakomik Filmler' eleştirilerine yanıt Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Karakomik Filmler’in Eskişehir’deki gösteriminde sevenleriyle bir araya gelirken sosyal medyadan yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Serenay Sarıkaya'ya Cem Yılmaz soruldu!
Serenay Sarıkaya'ya Cem Yılmaz soruldu! Defne Samyeli ve Cem Yılmaz ayrılığının ardında güzel oyuncu Serenay Sarıkaya mı var? Sarıkaya muhabirlerin sorularına nasıl bir tepki verdi?
Cem Yılmaz'ın 'Karakomik' hüsranı!
Cem Yılmaz'ın 'Karakomik' hüsranı! Cem Yılmaz'ın "2 Arada" ve "Kaçamak" ismini verdiği bir biletle iki film konseptli "Karakomik Filmler"in ilk üç günlük izlenme rakamları açıklandı.
Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin arasına hangi güzel isim girdi?
Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin arasına hangi güzel isim girdi? Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın aniden biten ilişkilerinin ardından bomba bir iddia gündeme geldi.