Serenay Sarıkaya - Cem Yılmaz aşkı yeniden mi alevlendi?

Mert Demir ile olan ilişkisinin reklam amaçlı olduğu iddialarına sert tepki gösteren Serenay Sarıkaya'nın eski sevgilisi Cem Yılmaz'la yeniden görüşmeye başladığı iddia edildi.

Serenay Sarıkaya - Cem Yılmaz aşkı yeniden mi alevlendi?

Mert Demir ile birlikteliğinin reklam amaçlı olup olmadığı sorulan Serenay Sarıkaya, söz konusu iddialara karşı bir hayli kızgın olduğunu dile getirerek; "Böyle şeyler milattan öncede kalmadı mı ya? Gerçek hayatta böyle şeyler var mı? Bana inanması çok güç geliyor, insanların buna inanması da bana çok tuhaf geliyor. Bunlar gerçek hayatta yok ya, ben böyle yaşamıyorum." demişti. 

Serenay Sarıkaya - Cem Yılmaz aşkı yeniden mi alevlendi?


ESKİ AŞK YENİDEN Mİ ALEVLENDİ?

Serenay Sarıkaya’nın, Mert Demir ile değil, eski sevgilisi Cem Yılmaz ile aşk yaşadığı iddia edildi.Serenay Sarıkaya - Cem Yılmaz aşkı yeniden mi alevlendi? - Resim : 2


Yaklaşık bir yıl süren ilişkinin ardından 2020'de ayrılan Sarıkaya ile Yılmaz, dört yıl sonra yeniden aşk yaşamaya başladı haberleri ortaya atıldı.


Serenay Sarıkaya - Cem Yılmaz aşkı yeniden mi alevlendi? - Resim : 3


Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt’un haberine göre
Serenay Sarıkaya’nın, başrolünde oynadığı dizinin geçen haftaki prömiyerinin ardından soluğu Cem Yılmaz'ın evinde aldı.


Serenay Sarıkaya - Cem Yılmaz aşkı yeniden mi alevlendi? - Resim : 4


YAKIN ÇEVRESİ YALANLADI


TV8'de ekrana gelen "Aramızda Kalmasın" programında Müge Dağıstanlı, Cankurt'un köşesine taşıdığı bu iddiayı yakın çevresine sorduğunu ifade ederek, "Sağlam yerlerden öğrendiğimize göre Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya birlikte değil. Serenay Sarıkaya, Mert Demir ile birlikte ve Cem Yılmaz ile herhangi bir yakınlıkları yok" şeklinde konuştu.