ceza


RTÜK'ten KRT ve TELE1'e para ve program durdurma cezası
RTÜK'ten KRT ve TELE1'e para ve program durdurma cezası RTÜK üyesi olan İlhan Taşcı, RTÜK'ün KRT ve TELE1'e ceza verdiğini duyurdu.
Rekabet Kurumu, Nuh’un Ankara ve İs-Ra Gıda için kararını açıkladı
Rekabet Kurumu, Nuh’un Ankara ve İs-Ra Gıda için kararını açıkladı Rekabet Kurumu, Nuh’un Ankara ve İs-Ra Gıda hakkında para cezasına gerek olmadığına karar verdi.
TELE1'in ekranı 7 gün süreyle karartıldı
TELE1'in ekranı 7 gün süreyle karartıldı Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun (RTÜK) verdiği ceza nedeniyle TELE1 ekranı 7 gün süreyle kapatıldı.
Beşiktaş'ı Avrupa'da bekleyen tehlike
Beşiktaş'ı Avrupa'da bekleyen tehlike Tiran'daki 'Meşale şov' Beşiktaş'ın başını ağrıtacak. Daha önceki benzer olaylar nedeniyle UEFA’dan para cezası alan Beşiktaş, daha ağır bir yaptırımla karşıya kalabilir.
Pandemide kesilen cezaların iadesi başladı
Pandemide kesilen cezaların iadesi başladı Koronavirüs salgının yayılmaması adına alınan tedbirlere uymayanlara para cezası kesilmişti. İdari yaptırımlar kapsamında tahsil edilen bu para cezaları yurttaşa iade edilecek.
1 hafta karartılacak olan TELE1'den flaş paylaşım
1 hafta karartılacak olan TELE1'den flaş paylaşım RTÜK, TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ’ın sözleri sonrası TV'ye yedi gün ekran karartma cezası vermişti.
Eski Kırkpınar ağasına 9 yıl hapis cezası
Eski Kırkpınar ağasına 9 yıl hapis cezası Eski Kırkpınar ağası Ahmet Çetin ve beraberindeki 10 kişinin yargılandığı ‘dolandırıcılık’ davasında karar çıktı.