Cüneyt Arkın


Uğur Dündar: "Fotoğraflara baktıkça gözlerim buğulanıyor"
Uğur Dündar: "Fotoğraflara baktıkça gözlerim buğulanıyor" Cüneyt Arkın, kalbinin durması sonucu 85 yaşında hayata veda etti. Usta sanatçının vefatı Türkiye’yi yasa boğdu...
Cüneyt Arkın: "Beni oraya gömün"
Cüneyt Arkın: "Beni oraya gömün" Cüneyt Arkın için Perşembe günü saat 10.00'da Atatürk Kültür Merkezi'nde tören düzenleneceği, ardından usta oyuncunun Teşvikiye Camii'nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlanacağı kaydedildi.
Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın mesajları
Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın mesajları Cüneyt Arkın 85 yaşında hayatını kaybetti. Arkın'ın ani vefatının ardından Türkiye yasa boğuldu. Sanat, siyaset ve iş dünyasından usta oyuncu için taziye paylaşımları art arda geldi.
Filiz Akın'dan gözyaşlarına boğan Cüneyt Arkın paylaşımı
Filiz Akın'dan gözyaşlarına boğan Cüneyt Arkın paylaşımı Türk sinemasının sevilen aktörlerinden Cüneyt Arkın, dün gece rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Cüneyt Arkın hayatını kaybetti
Cüneyt Arkın hayatını kaybetti Usta aktör Cüneyt Arkın 85 yaşında yaşamını yitirdi.
Talat Bulut'tan 'eşcinsel rolü' açıklaması
Talat Bulut'tan 'eşcinsel rolü' açıklaması Deneyimli oyuncu Talat Bulut önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Muhabirler Cüneyt Arkın’ın “Eşcinsel ya da kadın bir karakteri oynamam” sözlerini hatırlattı.
Emel Sayın "Çıplak" haberlerini görünce çılgına döndü!
Emel Sayın "Çıplak" haberlerini görünce çılgına döndü! Sanatçı Emel Sayın, sinemayı niçin bıraktığını yıllar sonra açıkladı. Sayın, Cüneyt Arkın'la yer aldığı filmde yatak sahnesinin çarptıldığını ve o dönem hakkında "Emel Sayın çıplak. Cüneyt Arkın ile yatakta" tarzında çıkan haberlerden sonra sinemaya küstüğünü söyledi.