Cüneyt Arkın


Filiz Akın'dan gözyaşlarına boğan Cüneyt Arkın paylaşımı
Filiz Akın'dan gözyaşlarına boğan Cüneyt Arkın paylaşımı Türk sinemasının sevilen aktörlerinden Cüneyt Arkın, dün gece rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Cüneyt Arkın hayatını kaybetti
Cüneyt Arkın hayatını kaybetti Usta aktör Cüneyt Arkın 85 yaşında yaşamını yitirdi.
Talat Bulut'tan 'eşcinsel rolü' açıklaması
Talat Bulut'tan 'eşcinsel rolü' açıklaması Deneyimli oyuncu Talat Bulut önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Muhabirler Cüneyt Arkın’ın “Eşcinsel ya da kadın bir karakteri oynamam” sözlerini hatırlattı.
Emel Sayın "Çıplak" haberlerini görünce çılgına döndü!
Emel Sayın "Çıplak" haberlerini görünce çılgına döndü! Sanatçı Emel Sayın, sinemayı niçin bıraktığını yıllar sonra açıkladı. Sayın, Cüneyt Arkın'la yer aldığı filmde yatak sahnesinin çarptıldığını ve o dönem hakkında "Emel Sayın çıplak. Cüneyt Arkın ile yatakta" tarzında çıkan haberlerden sonra sinemaya küstüğünü söyledi.
Cüneyt Arkan'a ünlü şarkıcıdan dayak!
Cüneyt Arkan'a ünlü şarkıcıdan dayak! Yeşilçam'ın efsane oyuncularından Cüneyt Arkın'ın, Kırmızı Kedi'den çıkan 'Benim Kahramanım Türk Halkıdır' kitabıyla gündemdeki yerini koruyor.
Kemal Sunal'ın sevmediği arabeskçi kim?
Kemal Sunal'ın sevmediği arabeskçi kim? Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Cüneyt Arkın “Benim Kahramanım Türk Halkıdır” adlı kitap çıkardı. Cüneyt Arkın kitabında Kemal Sunal'ın sevmediği arabeskçiyi isim vermeden anlattı. Odatv, o ismi buldu.
Kenan İmirzalıoğlu babalık tecrübelerini Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaşıyor
Kenan İmirzalıoğlu babalık tecrübelerini Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaşıyor Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz gün Ulus'taki bir spor salonuna girerken objektiflere yansıdı. İkinci kez kız babası olmaya hazırlanan İmirzalıoğlu, yaşadığı sevinci gazetecilerle paylaştı.