Cüneyt Arkın


Cüneyt Arkan'a ünlü şarkıcıdan dayak!
Cüneyt Arkan'a ünlü şarkıcıdan dayak! Yeşilçam'ın efsane oyuncularından Cüneyt Arkın'ın, Kırmızı Kedi'den çıkan 'Benim Kahramanım Türk Halkıdır' kitabıyla gündemdeki yerini koruyor.
Kemal Sunal'ın sevmediği arabeskçi kim?
Kemal Sunal'ın sevmediği arabeskçi kim? Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Cüneyt Arkın “Benim Kahramanım Türk Halkıdır” adlı kitap çıkardı. Cüneyt Arkın kitabında Kemal Sunal'ın sevmediği arabeskçiyi isim vermeden anlattı. Odatv, o ismi buldu.
Kenan İmirzalıoğlu babalık tecrübelerini Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaşıyor
Kenan İmirzalıoğlu babalık tecrübelerini Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaşıyor Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz gün Ulus'taki bir spor salonuna girerken objektiflere yansıdı. İkinci kez kız babası olmaya hazırlanan İmirzalıoğlu, yaşadığı sevinci gazetecilerle paylaştı.
Hülya Avşar'dan konuşulacak 'taciz' açıklaması
Hülya Avşar'dan konuşulacak 'taciz' açıklaması Hülya Avşar son dönemde Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Aleyna Tilki ve Ceylan Ertem gibi isimlerin yaşadığı taciz olayları hatırlatılınca ise çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı.
Cüneyt Arkın: "Bağıra bağıra ağlamak istiyorum"
Cüneyt Arkın: "Bağıra bağıra ağlamak istiyorum" Yeşilçam'ın usta oyuncusu Fatma Girik'in bu sabah hayata gözlerini yumması milyonları hüzne boğarken; ünlü sanatçılar üzüntülerini belirttikleri mesajlar paylaştı.
Cüneyt Arkın'dan duygulandıran paylaşım
Cüneyt Arkın'dan duygulandıran paylaşım Yeşilçam'ın usta ismi Cüneyt Arkın anne ve babasını yad etti.
Cüneyt Arkın: "Yaşarken değer görmek güzel"
Cüneyt Arkın: "Yaşarken değer görmek güzel" Yeşilçam'ın usta ismi Cüneyt Arkın, "Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü" aldı.