Dağhan Doğruer


Dila Tarkan jet hızıyla gelin oluyor
Dila Tarkan jet hızıyla gelin oluyor 20 gün önce Miami tatilinde sevgilisi Dağhan Doğruer’den evlilik teklifi alan Dila Tarkan, jet hızıyla gelin oluyor. Vakit kaybetmeden nişanlanan ünlü çiftin, mart sonunda Yunanistan’da evleneceği konuşuluyor.
Dila Tarkan bebek mi bekliyor?
Dila Tarkan bebek mi bekliyor? "Sosyetede, 'Önce bebek sonra nikah' modası hiç bitmeyecek sanırım. Son birkaç gündür sosyete, yine bir 'önce bebek sonra nikah' dedikodusunu diline dolamış durumda..."
Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer nişanlandı
Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer nişanlandı Sosyetik güzel Dila Tarkan ile üç yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Dağhan Doğruer'in aşkı tam gaz devam ediyor.
Dila Tarkan - Dağhan Doğruer aşkında beklenmeyen gelişme!
Dila Tarkan - Dağhan Doğruer aşkında beklenmeyen gelişme! Sosyal medya içerik üreticisi Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer uzun süredir aşk yaşıyordu. İkilinin beraberliğinde sürpriz bir gelişme yaşandı.
Dila Tarkan ve sevgilisi çölde safariye çıktı
Dila Tarkan ve sevgilisi çölde safariye çıktı Türkiye’nin tekstil devlerinden Dilasima Group’un varislerinden Dila Tarkan ile sevgilisi Dağhan Doğruer aşklarının ikinci yılını kutlamak için Dubai’ye tatile gitti.
Dila Tarkan'a 5 yıldızlı doğum günü
Dila Tarkan'a 5 yıldızlı doğum günü Dağhan Doğruer hem kendisi, hem de 2 yıldır aşk yaşadığı Dila Tarkan’ın doğum günü için Antalya’da 5 yıldızlı bir otelde kutlama düzenledi.
Dila Tarkan'a hırsızlık şoku
Dila Tarkan'a hırsızlık şoku Türkiye'nin tekstil devlerinden Dilasima Group'un varislerinden biri Dila Tarkan, başından geçen hırsızlık olayını anlattı.