David Beckham


Victoria Beckham 'Şanslı kadınım' notuyla paylaştı
Victoria Beckham 'Şanslı kadınım' notuyla paylaştı Bir zamanların 'Baharat kızı' Victoria Beckham, İtalya tatilinde kocası eski milli futbolcu David Beckham’a hayranlığını tüm dünyayla paylaştı.
Müzisyen Ed Sheeran karantinada!
Müzisyen Ed Sheeran karantinada! Ed Sheeran; David Beckham, Prens William, Cambridge Düşesi Kate ve George ile birlikte Wembley'de İngiltere maçını maske ve mesafe kuralına uymadan izledikten günler sonra karantinaya alındı...
Romeo Beckham'ın milyonluk oyuncağı
Romeo Beckham'ın milyonluk oyuncağı Modacı Victoria Beckham ile eski futbolcu David Beckham çifti, 18 yaşındaki oğulları Romeo'ya 125 bin 370 sterlin'lik (yaklaşık 1.5 milyon TL) otomobil aldı.
Efsane futbolcunun 46. yaş sevinci
Efsane futbolcunun 46. yaş sevinci İngiliz eski futbolcu David Beckham, 46’ncı yaşını ailesiyle İngiltere Cotswolds’taki çiftliğinde kutladı.
David Beckham'dan 'aşı olun' çağrısı
David Beckham'dan 'aşı olun' çağrısı İngiliz sporcu David Beckham, aşıların her yıl milyonlarca hayatı kurtardığını söyleyerek, herkesi Corona virüs aşısı olmaya davet etti.
İzzet Yıldızhan: "İzzet Beckham yorumları beni güldürüyor"
İzzet Yıldızhan: "İzzet Beckham yorumları beni güldürüyor" Sanatçı İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz gün Kuruçeşme sahilinde görüntülendi. Dokuz çocuk sahibi olan Yıldızhan, dünyaca ünlü Beckham ailesine benzetilmesiyle ilgili yorum yaptı.
Beckham ailesi Corona virüs dinlemedi
Beckham ailesi Corona virüs dinlemedi David Beckham ve ailesinin İngiltere'deki kısıtlamalara rağmen yeni yıl döneminde Miami'ye gitmesi eleştirilere yol açtı.