David Beckham


Victoria Beckham eşinin doğum gününü romantik sözlerle kutladı
Victoria Beckham eşinin doğum gününü romantik sözlerle kutladı Eski Spice Girls üyesi ve tasarımcı Victoria Beckham, eşi David Beckham'ın 47. doğum gününü Instagram hesabından kutladı.
Victoria Beckham aç kalmak için 200 bin TL ödüyor
Victoria Beckham aç kalmak için 200 bin TL ödüyor İngiliz eski futbolcu David Beckham'ın eşi Victoria Beckham, İtalya'da haftada yaklaşık 200 bin lira ödediği Palace Merano'da inzivaya çekildi.
Osmanlı yadigarı kolye yılın düğününe damgasını vurdu
Osmanlı yadigarı kolye yılın düğününe damgasını vurdu Yılın en dikkat çeken düğününe son olarak anne Claudia Heffner Peltz'in kolyesi damgasını vurdu.
Nicola Peltz ve Brooklyn Beckham'ın düğününden mutlu kareler
Nicola Peltz ve Brooklyn Beckham'ın düğününden mutlu kareler David Beckham ve Victoria Beckham'ın evliliğinden dünyaya gelen büyük oğulları Brooklyn Beckham, uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Nicola Peltz ile dünyaevine girdi.
Mesut Özil'in yeni adresi belli oldu!
Mesut Özil'in yeni adresi belli oldu! Geçtiğimiz sezonun devre arasında Fenerbahçe'nin kadrosuna kattığı yıldız oyuncu Mesut Özil, sarı-lacivertli takımda beklentilerin altında kaldı. İsmail Kartal döneminde ise kadro dışı kalan Mesut Özil'in sezon sonunda Fenerbahçe ile olan bağlarını tamamen koparması bekleniyor.
Brooklyn Beckham 'evlilik sözleşmesi' detayıyla gündemde
Brooklyn Beckham 'evlilik sözleşmesi' detayıyla gündemde Brooklyn Beckham ile milyar dolarlık aile serveti olan Nicola Peltz, 9 Nisan’da evleniyor. Yıldızların akın edeceği düğün öncesi çift, evlilik sözleşmesi imzaladıklarını açıkladı.
Beckham çiftine hırsızlık şoku!
Beckham çiftine hırsızlık şoku! Dünyaca ünlü İngiliz çift David Beckham ile Victoria Beckham, evlerine giren hırsızın şokunu yaşıyor. Beckham çiftinin evine giren hırsız, milyon değerinde eşya çaldı.