Derin Mermerci


Derin Mermerci günde 95 bin TL ödüyor!
Derin Mermerci günde 95 bin TL ödüyor! Sosyetenin en önde gelen isimlerinden Derin Mermerci, sevgilisi Murat Aslan ve ailesiyle tekne tatiline çıktı.
Sosyetik Murat Aslan'a Fethiye'de eski eş şoku!
Sosyetik Murat Aslan'a Fethiye'de eski eş şoku! Derin Mermerci, her yaz olduğu gibi sevgilisi Murat Aslan, eski eşi Cem Aydın'dan olan ikizleri Lal ve Mila, annesi Ender Mermerci, ablaları ve yeğenleri ile Fethiye'deki o meşhur tatil köyüne gitti. Ancak bu tatil Derin Hanım ve özellikle de Murat Bey için hayli sıkıntılı geçiyor...
Yosun Mermerci ABD'deki evini müzeye çevirdi!
Yosun Mermerci ABD'deki evini müzeye çevirdi! Sosyetenin en gözde ailelerinden Mermerci Ailesi, sanat koleksiyonlarıyla dünyaca ünlü koleksiyonerler ile yarışır hale geldi.
Derin Mermerci'nin gurur günü
Derin Mermerci'nin gurur günü Derin Mermerci, New York’ta yaşayan ablası Yosun Mermerci Reza'nın oğlu Alexandre'ın üniversite mezuniyeti için annesi Ender Mermerci ile ABD’ye gitmişti.
Derin Mermerci 50 bin liraya 'Hayır' dedi
Derin Mermerci 50 bin liraya 'Hayır' dedi Türkiye'nin en şık giyinen isimlerinin başında gelen Derin Mermerci, markaların da en gözde isimleri arasında yer alıyor.
Sosyetik çiftin kahve molası
Sosyetik çiftin kahve molası Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Derin Mermerci, önceki gün sevgilisi Murat Aslan ile Nişantaşı'ndaydı.
Derin Mermerci'nin 42. yaş neşesi
Derin Mermerci'nin 42. yaş neşesi Cemiyetin önde gelen ismi Derin Mermerci, 42. yaş gününü önceki akşam ailesiyle birlikte Galataport'taki bir mekanda kutladı.