Derin Mermerci


Derin Mermerci'nin yeni yaş dileği
Derin Mermerci'nin yeni yaş dileği Sosyetenin ünlü ismi Derin Mermerci önceki gün yeni yaşına bastı.
Derin Mermerci ve sevgilisi soluğu Çeşme'de aldı
Derin Mermerci ve sevgilisi soluğu Çeşme'de aldı Derin Mermerci geçtiğimiz yıllarda Alaçatı’da taş villa yaptırıp Çeşmeliler kervanına katılmıştı.
Hayvansever Derin Mermerci'den şoke eden hareket!
Hayvansever Derin Mermerci'den şoke eden hareket! Sokaktaki kedi ve köpekler için sürekli yardımda bulunan Derin Mermerci, iş şıklığa gelince 250 bin TL'lik Hermes çantayı koluna taktı.
Kardelen Acar, Aslıhan Doğan Turan, Derin Mermerci ve Yasemin Özilhan VIP oldu!
Kardelen Acar, Aslıhan Doğan Turan, Derin Mermerci ve Yasemin Özilhan VIP oldu! Ünlü çanta markası Hermes'in, 'öncelikli satın alma' imkanı sunan Türkiye VIP listesi güncellendi.
Derin Mermerci köpekleriyle özlem giderdi
Derin Mermerci köpekleriyle özlem giderdi Arkadaş grubu ile Kaz Dağları’nda doğanın tadını çıkaran Derin Mermerci, bir hayli dinlenmiş olarak İstanbul’a döndü.
Derin Mermerci'nin eski eşi Cem Aydın'ın sürpriz aşkı!
Derin Mermerci'nin eski eşi Cem Aydın'ın sürpriz aşkı! 2013'te sürpriz bir aşka, beş ay sonra da nikah defterine imza atan Derin Mermerci ile Cem Aydın'ın evliliği yasak aşka kurban gitmiş, Aralık 2019'da tek celsede boşanmışlardı.
Derin Mermerci'nin paha biçilemez koleksiyonu
Derin Mermerci'nin paha biçilemez koleksiyonu Derin Mermerci müzeyi andıran Vaniköy’deki yalısında bulunan tablolarını paylaştı.