Derya Tuna


İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin evlilik hazırlıkları sürüyor
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin evlilik hazırlıkları sürüyor Derya Tuna, önceki gün Vadistanbul'da görüntülendi. Tuna, oğlu İdo ve Yasemin Şefkatli'nin Mayıs'taki düğünleri için alışverişe geldiğini söyledi.
Yasemin Şefkatli ve Derya Tuna'nın arasından su sızmıyor
Yasemin Şefkatli ve Derya Tuna'nın arasından su sızmıyor Derya Tuna, oğlu İdo ile Ekim ayında nişanlanan Yasemin Şefkatli'yi öyle seviyor ki…
Evlilik yolunda ilerleyen İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'den flaş haber!
Evlilik yolunda ilerleyen İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'den flaş haber! İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli 3 ay önce nişanlanmıştı...
Derya Tuna'nın hayalinde torun var
Derya Tuna'nın hayalinde torun var Derya Tuna’nın İbrahim Tatlıses’ten oğlu İdo iki ay önce Yasemin Şefkatli ile evliliğe ilk adımı atıp sözlenmişti.
Derya Tuna Yasemin Şefkatli'yi yanından ayırmıyor
Derya Tuna Yasemin Şefkatli'yi yanından ayırmıyor Derya Tuna, gelini Yasemin Şefkatli ile birlikte Zekeriyaköy'de objektiflere takıldı.
Derya Tuna: "Corona virüsü kardeşimden kaptım"
Derya Tuna: "Corona virüsü kardeşimden kaptım" Derya Tuna, Zekeriyaköy’de objektiflere takıldı.
İdo-Yasemin Şefkatli çiftinin düğün detayları belli oldu
İdo-Yasemin Şefkatli çiftinin düğün detayları belli oldu Derya Tuna, geçtiğimiz günlerde karşılaştığı muhabirlere "Covid-19 sebebiyle düğün yapmayacağız. Dostlarımızın katılımıyla aralık ayında nikah töreni planlıyoruz." açıklamasında bulunumuştu.