Dila Tarkan


Serenay Sarıkaya'ya sataşan Şeyma Subaşı duvara tosladı! Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, Mavi Jeans'ın partisine katılan Serenay Sarıkaya'yı hedef alınca sert kayaya çarptı.
Dila Tarkan'a 5 yıldızlı doğum günü Dağhan Doğruer hem kendisi, hem de 2 yıldır aşk yaşadığı Dila Tarkan’ın doğum günü için Antalya’da 5 yıldızlı bir otelde kutlama düzenledi.
Dila Tarkan'a hırsızlık şoku Türkiye'nin tekstil devlerinden Dilasima Group'un varislerinden biri Dila Tarkan, başından geçen hırsızlık olayını anlattı.
Dila Tarkan'a yakışıklı sevgilisinden romantik kutlama Yaz boyunca tatil yapan Dila Tarkan ile iki yıldır birlikte olduğu Dağhan Doğruer, Maldivler ve Miami gezisinden sonra rotalarını Ege sahillerine çevirmişti.
Dila Tarkan'ın sevimli tatil arkadaşı Yakışıklı sevgilisi Dağhan Doğruer ile mutlu bir beraberliği olan Dila Tarkan önceki gün sosyal medya hesabından hayli sevimli bir paylaşımda bulundu.
Dila Tarkan ve sevgilisi soluğu İtalya'da aldı Dila Tarkan ile iki yıldır birlikte olduğu Dağhan Doğruer, Maldivler ve Miami gezisinden sonra rotalarını Ege sahillerine çevirmişti.
Dila Tarkan ve sevgilisi tatile doyamadı Dilasima Group’un patronu Ahmet Can Tarkan’ın kızlarından Dila Tarkan yaklaşık iki yıldır Dağhan Doğruer ile aşk yaşıyor. Maldivler’de uzun bir tatil yapan sevgililer şimdilerde Bodrum’da. Önceki gün plajdaydılar.