Dila Tarkan


Dila Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu
Dila Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu 14 Şubat'ta Miami'de evlenme teklifi alan, 25 Şubat'ta İstanbul'da nişanlanan Dila Tarkan, geçen hafta muradına ermiş; iki yıllık aşkı Dağhan Doğruer ile Atina'da evlenmişti.
Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer balayında
Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer balayında Dila Tarkan, 2019’dan beri aşk yaşadığı Dağhan Doğruer ile Yunanistan’da 2 gün 2 gece süren bir düğünle evlendi. Ünlü çift balayına Maldivler'e gitti.
Şeyma Subaşı - Hakan Sabancı dedikodusu iyice alevlendi
Şeyma Subaşı - Hakan Sabancı dedikodusu iyice alevlendi Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından yurt dışına yerleşen ve Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile evlenmesi beklenen Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından ayrıldıklarını duyurmuştu.
Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer evlendi
Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer evlendi Sosyetik güzel Dila Tarkan, üç yıldır aşk yaşadığı iş insanı Dağhan Doğruer ile Yunanistan'ın Atina şehrinde nikah masasına oturdu.
Dila Tarkan jet hızıyla gelin oluyor
Dila Tarkan jet hızıyla gelin oluyor 20 gün önce Miami tatilinde sevgilisi Dağhan Doğruer’den evlilik teklifi alan Dila Tarkan, jet hızıyla gelin oluyor. Vakit kaybetmeden nişanlanan ünlü çiftin, mart sonunda Yunanistan’da evleneceği konuşuluyor.
Dila Tarkan bebek mi bekliyor?
Dila Tarkan bebek mi bekliyor? "Sosyetede, 'Önce bebek sonra nikah' modası hiç bitmeyecek sanırım. Son birkaç gündür sosyete, yine bir 'önce bebek sonra nikah' dedikodusunu diline dolamış durumda..."
Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer nişanlandı
Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer nişanlandı Sosyetik güzel Dila Tarkan ile üç yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Dağhan Doğruer'in aşkı tam gaz devam ediyor.