emekli


Cumhurbaşkanı Erdoğan en düşük emekli aylığının 7 bin 500 TL olacağını açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan en düşük emekli aylığının 7 bin 500 TL olacağını açıkladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, en düşük emekli aylığının 7 bin 500 TL olacağını açıkladı.
Bakan Bilgin'den emekli maaşı ve bayram ikramiyesi açıklaması
Bakan Bilgin'den emekli maaşı ve bayram ikramiyesi açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin, en düşük emekli aylığı ve bayram ikramiyelerini yükseltecek alternatif modeller üzerine çalıştıklarını açıkladı.
Ece Erken EYT sevinci yaşadı
Ece Erken EYT sevinci yaşadı Genç yaşta çalışma hayatına atılan ünlü sunucu Ece Erken'e EYT vurdu.
Emeklilikle Yaşa Takılanlar yasa teklifi TBMM'de kabul edildi
Emeklilikle Yaşa Takılanlar yasa teklifi TBMM'de kabul edildi Emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili yasa teklifi TBMM Genel Kurulu’nda görüşülerek kabul edildi.
Meclis'te bu hafta EYT mesaisi yaşanacak
Meclis'te bu hafta EYT mesaisi yaşanacak TBMM Genel Kurulu, bu hafta Emeklilikte Yaşa Takılanlarla (EYT) ilgili düzenlemeyi de içeren 4 maddelik kanun teklifini yasalaştırmak için mesai yapacak.
Eşinin kanser tedavisi için biriktirdiği parayı dolandırıcılara kaptırdı!
Eşinin kanser tedavisi için biriktirdiği parayı dolandırıcılara kaptırdı! İstanbul Sarıyer'de emekli Şevket Elmas, bankada eşinin kanser tedavisi için biriktirdiği parayı kendilerini banka görevlisi olarak tanıtan dolandırıcılara kaptırdı.
Selin Demiratar: "Oyunculuğu bıraktım"
Selin Demiratar: "Oyunculuğu bıraktım" "Lise Defteri", "Acı Hayat", "Adanalı" ve "Huzur Sokağı" gibi dizilerde rol alan oyuncu Selin Demiratar oyunculuğu bıraktığını açıkladı.