emekli

Sarıklı amiral de emekliye sevk edildi
Sarıklı amiral de emekliye sevk edildi YAŞ kararlarının ardından emekliye sevk edilen amiraller arasında cübbe ve sarıklı görüntüleri basına yansıyan Tuğamiral Mehmet Sarı'nın da olduğu öğrenildi.
Emekli adaylarına prim borcu kredisi
Emekli adaylarına prim borcu kredisi Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank arasında, 7326 sayılı Yapılandırma Kanunu kapsamında, emekli olabilecek sigortalılara yönelik “kredi iş birliği protokolü” imzalandı.
Emeklinin maaşından 1 yılda neler azaldı?
Emeklinin maaşından 1 yılda neler azaldı? Aldığı zam enflasyonun oldukça altında kalan emeklinin alım gücünün düşmesiyle çok sayıda önemli gıda ürününe ulaşım zorlaştı. Faturalarını ödeyemeyen emekli şimdi nasıl sofra kuracağını kara kara düşünüyor.
Emeklilere bayram ikramiyesi ödeme tarihleri belli oldu
Emeklilere bayram ikramiyesi ödeme tarihleri belli oldu Bayram ikramiyeleri SSK emeklilerine 13-14 Temmuz’da, Emekli Sandığı kapsamında olan emeklilere 15 Temmuz’da, Bağ-Kur emeklilerine 16 Temmuz’da ödenecek.
Britney Spears'tan hayranlarını yasa boğan haber!
Britney Spears'tan hayranlarını yasa boğan haber! 39 yaşındaki dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears'tan üzücü haber geldi.
Erken emeklilik fırsatı!
Erken emeklilik fırsatı! Devletin barış eli emeklilere de dokundu. Yapılandırma Kanunu'yla birlikte milyonlarca vatandaşa erken emeklilik yolu açıldı. Bağ-Kur borçluları primini yapılandırıp Ekim'de erken emekli olabilirler...
Aman dikkat!.. İkramiyenizden olmayın!
Aman dikkat!.. İkramiyenizden olmayın! Siber dolandırıcılar bu kez de emeklilerin bayram ikramiyelerine göz koydu.