Erdal Beşikçioğlu


Tatbikat Sahnesi'nden duygulandıran destek
Tatbikat Sahnesi'nden duygulandıran destek Tiyatro sanatçısı Erdal Beşikçioğlu'nun Tatbikat Sahnesi depremden etkilenen çocuklara el uzattı.
"Bihter" filmiyle ilgili son dakika gelişmesi!
"Bihter" filmiyle ilgili son dakika gelişmesi! Başrolünde Farah Zeynep Abdullah'ın oynayacağı açıklanan "Bihter" filmiyle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı.
Ankaragücü’nden Behzat Ç.’ye tepki: "Özür dileyin"
Ankaragücü’nden Behzat Ç.’ye tepki: "Özür dileyin" Spor Toto Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü, Behzat Ç. Çekiç ve Gül dizisinde uyuşturucu satıcısı karakterin Ankaragücü taraftarı olarak gösterilmesine tepki gösterdi.
Erdal Beşikçioğlu mutluluğunu kızıyla paylaştı
Erdal Beşikçioğlu mutluluğunu kızıyla paylaştı Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu ve Güven Kıraç'ın kadrosunda yer aldığı dijitalde yayınlanan 'Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi' dizisi, seyircisiyle buluştu.
Erdal Beşikçioğlu: "Eşim iyi ki tiyatrocu"
Erdal Beşikçioğlu: "Eşim iyi ki tiyatrocu" Fatih Altaylı'nın dün akşamki programına konuk olan usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu çarpıcı açıklamalarda bulundu.
"Bergen" yurtdışında büyük hasılat elde etti
"Bergen" yurtdışında büyük hasılat elde etti Şarkıcı Bergen'in hayatını konu alan başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı "Bergen" filmi, Türkiye'de kırdığı rekorların ardından ülke dışında da gişe başarısını sürdürüyor.
Erdal Beşikçioğlu'ndan babasına son görev
Erdal Beşikçioğlu'ndan babasına son görev Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun babası Bahattin Beşikçioğlu, İzmir Urla'da hayatını kaybetti.