Erdal Beşikçioğlu


'Behzat Ç.' ekibi okuma provasında buluştu
'Behzat Ç.' ekibi okuma provasında buluştu 'Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi' projesinin kadrosu tamamlandı.
Sinemada Bergen'in rekoru geçilemedi
Sinemada Bergen'in rekoru geçilemedi Sanatçı Bergen'in biyografisinin anlatıldığı başrolünde Erdal Beşikçioğlu ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı film sinemada zirvede yer aldı.
Mehmet Ali Nuroğlu'nun yeni projesi belli oldu
Mehmet Ali Nuroğlu'nun yeni projesi belli oldu "Çemberimde Gül Oya" dizisiyle şöhreti yakalayan Mehmet Ali Nuroğlu'nun yeni projesi belli oldu.
Burak Dakak olay dizinin kadrosuna dahil oldu
Burak Dakak olay dizinin kadrosuna dahil oldu Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü oynadığı fenomen dizi Behzat Ç., “Çekiç ve Gül: Behzat Ç” adıyla yeniden çekiliyor.
Gökçe Eyüboğlu iddialı projeye dahil oldu
Gökçe Eyüboğlu iddialı projeye dahil oldu Son olarak "Evlilik Hakkında Her Şey" dizisindeki muhteşem performansıyla adından söz ettiren Gökçe Eyüboğlu, merakla beklenen projeye dahil oldu.
Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç. ile geri dönüyor
Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç. ile geri dönüyor "Hakim" dizisi ekrana veda eden Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü oynadığı efsane dizi "Behzat Ç. Yeniden" dijital için çekiliyor.
'Hakim' dizisi ekrana veda mı ediyor?
'Hakim' dizisi ekrana veda mı ediyor? Limon Yapım’ın imza attığı Your Honor’dan uyarlanan “Hakim” dizisi bu sezonun en iddialı kadrosuna sahip projelerinin başında yer aldı.