Erdal Beşikçioğlu

Bergen filminin galası gerçekleştirildi
Bergen filminin galası gerçekleştirildi Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran'ın başrollerini paylaştığı "Bergen" filminin galası dün akşam İstanbul'da gerçekleştirildi.
Uğur Yücel sürpriz projeyle setlere dönüyor
Uğur Yücel sürpriz projeyle setlere dönüyor Limon Yapım'ın "Your Honor" dizisinden uyarladığı "Hakim" dizisinin kadrosuna bomba bir isim daha katıldı.
Merakla beklenen "Bergen" geri sayımda
Merakla beklenen "Bergen" geri sayımda Başrollerini Farah Zeynep Abdullah'la birlikte Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran'ın paylaştığı Bergen filmi için geri sayım başladı.
Erdal Beşikçioğlu'nun aile saadeti
Erdal Beşikçioğlu'nun aile saadeti Başrolünde yer aldığı 'Bergen' filminin çekimlerini tamamlayan Erdal Beşikçioğlu, eşi Elvin ve kızı Derin'le objektiflere yansıdı.
'Bergen' filminin vizyon tarihi belli oldu
'Bergen' filminin vizyon tarihi belli oldu 'Acıların kadını' lakaplı Belgin Sarılmışer'in hayatını konu alan 'Bergen' filmiyle ilgili bekleyiş sona erdi.
Erdal Beşikçioğlu zaman kavramını unuttuğunu açıkladı
Erdal Beşikçioğlu zaman kavramını unuttuğunu açıkladı "Bergen" filminde rol alan Erdal Beşikçioğlu, çarpıcı bir itirafta bulundu.
Bergen filmi yine sekteye uğradı!
Bergen filmi yine sekteye uğradı! Merhum sanatçı Bergen'in, hayatını anlatacak olan filmin çekimleri sürekli ertelenmişti. Önce pandemi, sonra da başrol krizi ortaya çıkmıştı. Çekimler hızla başladı ancak yine ertelenmek zorunda kaldı.