Erdal Beşikçioğlu

'Hakim' dizisi ekrana veda mı ediyor?
'Hakim' dizisi ekrana veda mı ediyor? Limon Yapım’ın imza attığı Your Honor’dan uyarlanan “Hakim” dizisi bu sezonun en iddialı kadrosuna sahip projelerinin başında yer aldı.
'Hakim' dizisinde şaşırtan değişiklik
'Hakim' dizisinde şaşırtan değişiklik Hayri Aslan’ın patronu olduğu Limon Yapım’ın atv için çektiği "Your Honor" uyarlaması olan Hakim’de önemli bir değişiklik yaşandı.
Bergen filmi hangi dijital platformda yayınlanacak?
Bergen filmi hangi dijital platformda yayınlanacak? Vizyonda kaldığı 10 haftada 5 milyon 425 bin 412 seyirci ve 159 milyon 196 bin 198 TL hasılat elde eden "Bergen" filminin yayınlanacağı dijital platform belli oldu.
Erdal Beşikçioğlu'ndan genç rap'çilere jest
Erdal Beşikçioğlu'ndan genç rap'çilere jest “Cesur ve değiştirici yanını seviyorum” dediği rap müziği yakından takip eden Erdal Beşikçioğlu, 7 genç ve ünlü rap’çiye çıkardıkları albüm için destek verdi. Albüm, usta oyuncunun seslendirdiği Shakespeare tiradıyla başlıyor.
Bergen ekibi Ankara'da sinemaseverlerle buluştu
Bergen ekibi Ankara'da sinemaseverlerle buluştu Hasılat rekoru kıran 'Bergen' filmi seyircileri ile buluşmaya devam ediyor...
"Bergen" filminin oyuncularına filmin gişe başarısı soruldu
"Bergen" filminin oyuncularına filmin gişe başarısı soruldu "Bergen" filminin oyuncuları Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu, önceki akşam objektiflere yansıdı.
Erdal Beşikçioğlu tazminat davasını kazandı
Erdal Beşikçioğlu tazminat davasını kazandı Oyuncu Erdal Beşikçioğlu can verdiği 'Behzat Ç.' karakterini 'Kahramanın Yolculuğu-Mitik Erkeklik ve Suç Draması' isimli kitabın kapağında izinsiz kullandığı gerekçesiyle Bilgi Üniversitesi'nin Bilgi İletişim Grubu şirketine açtığı 55 bin liralık tazminat davasını kazandı.