Fırat Tanış


Fırat Tanış yeni aşkını dosta düşmana ilan etti
Fırat Tanış yeni aşkını dosta düşmana ilan etti Oyuncu Fırat Tanış, eşinden boşandıktan kısa süre sonra adının aşk dedikodularına karıştığı İklim Tamkan ile ilk kez el ele objektiflere yansıdı.
Larissa Gacemer hangi projenin kadrosuna katıldı?
Larissa Gacemer hangi projenin kadrosuna katıldı? Burak Gacemer ile mutlu evliliğiyle kıskandıran Brezilyalı model Larissa Gacemer, iddialı bir filmin kadrosuna katıldı.
Serra Arıtürk - Halil Babür çiftinden ilk fotoğraf
Serra Arıtürk - Halil Babür çiftinden ilk fotoğraf Dijitalde beğeniyle izlenen "Kulüp" dizisinin ikinci sezonuna katılan iki oyuncu, aşk yaşamaya başlamıştı.
Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturan diziyle ilgili yeni gelişme
Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturan diziyle ilgili yeni gelişme Demet Özdemir ve Engin Akyürek'i başrolde buluşturan "Adım Farah" dizisinin 1 Mart'ta Fox'ta seyirciyle buluşması bekleniyordu.
Kulüp dizisinin Çelebi'si ünlü sarışınla fena yakalandı!
Kulüp dizisinin Çelebi'si ünlü sarışınla fena yakalandı! Fırat Tanış, Kübra Tanış ile aniden biten evliliğinin ardından yeni bir aşka yelken açtığı sarışın aşkıyla Cihangir'de objektiflere yansıdı.
Nebahat Çehre hayran olduğu ismi açıkladı
Nebahat Çehre hayran olduğu ismi açıkladı Uzun süredir ekranlardan uzak olan deneyimli oyuncu Nebahat Çehre son dönemde çok beğendiği ismi açıkladı.
Farah Zeynep Abdullah'tan "Adım Farah" isyanı!
Farah Zeynep Abdullah'tan "Adım Farah" isyanı! Demet Özdemir’in başrolünde yer aldığı "Adım Farah" dizisi bir süredir konuşulan dizilerdendi. Farah Zeynep Abdullah’ın "Adım Farah" dizisiyle ilgili büyük şaşkınlık yaşadığı ortaya çıktı.