Fırat Tanış


Fırat Tanış'tan İmamoğlu'nun 'Tiyatro' sözlerine sert tepki
Fırat Tanış'tan İmamoğlu'nun 'Tiyatro' sözlerine sert tepki Sanatçı Fırat Tanış'tan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yaptığı açıklamalar nedeniyle tepki geldi. İmamoğlu'nun İstanbul'da yapımı onaylanmayan projeler için 'Tiyatro oynamaya kalkmasınlar' ifadesine Tanış tepki gösterdi. İmamoğlu'ndan özür açıklaması geldi.
Iman Elbani'den müjdeli haber!
Iman Elbani'den müjdeli haber! 2016 yılında dünyaevine giren ve mutlu evlilikleri devam eden Murat Yıldırım'ın eşi Iman Elbani'den müjdeli haber geldi.
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine özel plato kuruldu
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine özel plato kuruldu Final yapan "Ramo" dizisi hayranlıkla izlenen Murat Yıldırım'ın yeni dizisi 'Aziz' izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber Son olarak "Ramo" isimli dizide rol alan oyuncu Murat Yıldırım setlere "Aziz" ile dönüyor...
Murat Yıldırım'ın yeni dizisindeki partneri kim oldu?
Murat Yıldırım'ın yeni dizisindeki partneri kim oldu? Son olarak "Ramo" dizisinde Esra Bilgiç ile başrolü paylaşan Murat Yıldırım'ın yeni dizisi "Aziz"in hazırlıkları sürüyor. Genel yönetmenliğini ve tasarımını Zeynep Günay Tan'ın yaptığı dizinin başrol kadın yıldızı bomba bir isim oldu.
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine 'Akıncı'dan transfer!
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine 'Akıncı'dan transfer! O3 Medya'nın Show TV için hazırladığı, tasarımını başarılı yönetmenlerimizden Zeynep Günay Tan'ın yapacağı "Aziz" dizisi Eylül ayında sete çıkacak.
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine sürpriz kadro!
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine sürpriz kadro! Murat Yıldırım'ın başrolünü oynayacağı Aziz dizisinin cast çalışmaları sürüyor.