Fırat Tanış


Fırat Tanış alkol batağına düştüğünü itiraf etti
Fırat Tanış alkol batağına düştüğünü itiraf etti Son dönemde oynadığı rollerle adından söz ettiren Fırat Tanış, "Bulunduğum yerde olamazdım" diyerek geçmişte alkolle mücadele ettiğini söyledi.
"Zeytin Ağacı" dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
"Zeytin Ağacı" dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi "Zeytin Ağacı" dizisi Netflix’te seyirciyle buluşmuş ve büyük bir ilgi görmüştü.
Zeytin Ağacı dizisi rekor kırdı
Zeytin Ağacı dizisi rekor kırdı Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Boncuk Yılmaz, Füsun Demirel, Fırat Tanış ve Seda Bakan'ın başrollerini paylaştığı "Zeytin Ağacı" dizisi, beşinci haftasında izlenme rekoru kırarak bunu başaran ilk Türkiye yapımı dizisi oldu.
Murat Boz: "Toprak'la birbirimize benziyoruz"
Murat Boz: "Toprak'la birbirimize benziyoruz" Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuğa da merak saran Murat Boz, dijitalde yayınlanan yeni dizisi 'Zeytin Ağacı'yla ilgili konuştu.
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün dizisi geri sayımda
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün dizisi geri sayımda Başrollerini Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak'ın paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Zeytin Ağacı' dizisi izleyicisyle buluşmak için gün sayıyor.
Olay isim "Külüp" dizisinin kadrosuna dahil oldu
Olay isim "Külüp" dizisinin kadrosuna dahil oldu 03 Medya’nın güçlü prodüksiyonu, Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce’nin muhteşem rejisiyle seyircinin büyük ilgisini çeken Kulüp dizisinin ikinci sezon çekimleri yakında başlıyor.
Patlayan flaşlar Fırat Tanış'ın canını sıktı
Patlayan flaşlar Fırat Tanış'ın canını sıktı İddialı yapımların aranılan oyuncusu Fırat Tanış, Nişantaşı'nda gülücük saçarken bir anda somurtmaya başladı.