Fırat Tanış


Tuba Büyüküstün'ün merakla beklenen yeni dizisinde flaş gelişme
Tuba Büyüküstün'ün merakla beklenen yeni dizisinde flaş gelişme Tuba Büyüküstün'ün rol alacağı Netflix dizisi "Another Self"in çekimlerinin 1 Temmuz'da başlaması planlanıyor.
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber Oynadığı dizilerle Orta Doğu’da büyük hayran kitlesine sahip olan Murat Yıldırım, Londra’da tanıştığı Faslı Iman Elbani’yle 2016'da evlenmişti.
Barış Arduç'u tatlı telaş sardı
Barış Arduç'u tatlı telaş sardı Uzun süredir setlerden uzak olan Barış Arduç'un hayranlarına müjdeli bir haber var...
Gökçe Bahadır ve Barış Arduç'u buluşturan dizide flaş gelişme
Gökçe Bahadır ve Barış Arduç'u buluşturan dizide flaş gelişme Kadrosunda ünlü oyuncuları buluşturan "Kulüp" kod adlı dizide yeni bir gelişme yaşandı.
Ünlüleri buluşturan diziye bir yıldız daha katıldı!
Ünlüleri buluşturan diziye bir yıldız daha katıldı! Son olarak "Çukur"a konuk olan Barış Arduç'un yeni dizisi kod adı "Kulüp"ün sete çıkış tarihi belli oldu.
Barış Arduç'un yeni projesinin detayları belli oldu
Barış Arduç'un yeni projesinin detayları belli oldu Yakışıklı oyuncu Barış Arduç yeni projesinde konuşulacak bir karaktere hayat verecek.
Arzu Sabancı'dan sosyal medyayı sallayan eleştiri
Arzu Sabancı'dan sosyal medyayı sallayan eleştiri Ezel Akay’ın yönettiği, Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’un başrolü paylaştığı "9 Kere Leyla" herkesin dilinde.