Fox TV


RTÜK'ten Fox TV, Halk TV ve Tele1'e para cezası!
RTÜK'ten Fox TV, Halk TV ve Tele1'e para cezası! İlhan Taşçı, Fox TV, Halk TV ve Tele1’e ayrı ayrı yüzde 3 para cezası verildiğini duyurdu.
'Gülcemal' dizisinin afişi görücüye çıktı
'Gülcemal' dizisinin afişi görücüye çıktı "Gülcemal" isimli yeni televizyon dizisi bir anne oğulun intikam hikâyesini ekrana taşıyor.
'Tetikçinin Oğlu' dizisi ekran için geri sayımda
'Tetikçinin Oğlu' dizisi ekran için geri sayımda Kadrosunda Timuçin Esen, Şevket Çoruh ve Sezin Akbaşoğulları gibi ünlü isimleri buluşturan "Tetikçinin Oğlu" dizisinin yayın günü açıklandı.
'Dokuz Oğuz' dizisinin de ömrü kısa oldu! Bir dizinin daha fişi çekildi!
'Dokuz Oğuz' dizisinin de ömrü kısa oldu! Bir dizinin daha fişi çekildi! FOX iddialı dizisi "Dokuz Oğuz" ile ilgili final kararı aldı.
Seti büyük kavgalara sahne olan EGO dizisinde neler oluyor?
Seti büyük kavgalara sahne olan EGO dizisinde neler oluyor? Alperen Duymaz’ın beraber başrolü üstlendiği dizinin setinde Melisa Aslı Pamuk ile tartıştığını iddia edilmişti. Alperen Duymaz, çıkan iddiaları doğrulamıştı.
Murat Ünalmış ve Melis Sezen'in başrolü paylaştığı dizide neler oluyor?
Murat Ünalmış ve Melis Sezen'in başrolü paylaştığı dizide neler oluyor? Bir süredir merakla beklenen Melis Sezen ve Murat Ünalmış'ın başrolü paylaştığı "Gülcemal" dizisinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuştu.
Fatih Portakal ekrana geri dönüyor
Fatih Portakal ekrana geri dönüyor 1 Mart'ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de Genel Müdürlük koltuğuna Yılmaz Özdil oturmuştu. Özdil'in sürpriz ayrılık kararının ardından kanalda peş peşe istifalar gelmişti.