Fuat Oktay


Fuat Oktay'dan alkol ve sigara yasağı açıklaması!
Fuat Oktay'dan alkol ve sigara yasağı açıklaması! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, alkol ve tütün bağımlılığına karşı yeni yasaklar getirileceğini söyledi.
Fuat Oktay aniden fenalaştı
Fuat Oktay aniden fenalaştı Milli Siber Güvenlik Zirvesi programında konuşan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay konuştuğu sırada bir anda fenalaştı.
Fuat Oktay'dan 'Mercedes' eleştirisine yanıt
Fuat Oktay'dan 'Mercedes' eleştirisine yanıt Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “10 milyon liralık Mercedes ile Meclis’e geliyor” eleştirisine “Lüks yaşamıyorum. Devleti temsilen biniyorum. Şov için bisiklete binmem” karşılığını verdi.
Bakan Ruhsar Pekcan'ın annesi hayatını kaybetti
Bakan Ruhsar Pekcan'ın annesi hayatını kaybetti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabında, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın annesinin vefat ettiğini duyurdu.
Fuat Oktay'ın 99 depremi iddiasına Tantan ve Okuyan'dan flaş yanıt!
Fuat Oktay'ın 99 depremi iddiasına Tantan ve Okuyan'dan flaş yanıt! Sadettin Tantan ve Yaşar Okuyan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’ın “1999’da hükümet depremin ne olduğunu iki gün sonra bile anlamamıştı” iddiasını o geceyi anlatarak yanıtladı.
Aytun Çıray sordu: "Depremin büyüklüğü gizleniyor mu?"
Aytun Çıray sordu: "Depremin büyüklüğü gizleniyor mu?" İYİ Partili Dr. Aytun Çıray, İzmir’de meydana gelen depremin büyüklüğününün bazı televizyon kanallarında olduğundan düşük gösterildiğini belirterek sebebini Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a sordu.