Fuat Oktay


Fuat Oktay: "Sıkıntılar geçici, kazançlar kalıcı olacak"
Fuat Oktay: "Sıkıntılar geçici, kazançlar kalıcı olacak" Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, bazı kesimler tarafından dile getirilen “Ekonomik OHAL” tartışmalarına son noktayı koydu.
TRT'ye bir haftada sınavsız 245 kişi alındı
TRT'ye bir haftada sınavsız 245 kişi alındı CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, İletişim Fakültesi mezunu binlerce genç işsizken, TRT'ye sınavsız ve liyakatsiz olarak yüzlerce kişinin alındığına dikkat çekti.
TRT’nin Harbiye’deki radyoevi ile ilgili olay iddia!
TRT’nin Harbiye’deki radyoevi ile ilgili olay iddia! Deprem güçlendirmesi gerekçesiyle boşaltılan TRT'nin Harbiye'deki radyoevi ve Ulus'taki yerleşkesi ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.
Fuat Oktay'dan alkol ve sigara yasağı açıklaması!
Fuat Oktay'dan alkol ve sigara yasağı açıklaması! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, alkol ve tütün bağımlılığına karşı yeni yasaklar getirileceğini söyledi.
Fuat Oktay aniden fenalaştı
Fuat Oktay aniden fenalaştı Milli Siber Güvenlik Zirvesi programında konuşan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay konuştuğu sırada bir anda fenalaştı.
Fuat Oktay'dan 'Mercedes' eleştirisine yanıt
Fuat Oktay'dan 'Mercedes' eleştirisine yanıt Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “10 milyon liralık Mercedes ile Meclis’e geliyor” eleştirisine “Lüks yaşamıyorum. Devleti temsilen biniyorum. Şov için bisiklete binmem” karşılığını verdi.
Bakan Ruhsar Pekcan'ın annesi hayatını kaybetti
Bakan Ruhsar Pekcan'ın annesi hayatını kaybetti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabında, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın annesinin vefat ettiğini duyurdu.