Gizem Karaca


İmaj yenileyen Gizem Karaca şaşırttı
İmaj yenileyen Gizem Karaca şaşırttı Bir süredir setlerden uzak kalan Gizem Karaca, imaj yeniledi.
Alp Arslan Büyük Selçuklu dizisinde şok eden ayrılık
Alp Arslan Büyük Selçuklu dizisinde şok eden ayrılık Akli Film imzalı "Alp Arslan Büyük Selçuklu" dizisi her pazartesi reyting rekoru kırmaya devam ediyor. Barış Arduç ile Fahriye Evcen’i buluşturan dizide flaş bir ayrılık yaşanacak.
Ufuk Bayraktar ve Gizem Karaca'nın 'Dayı' heyecanı
Ufuk Bayraktar ve Gizem Karaca'nın 'Dayı' heyecanı Başrollerinde Ufuk Bayraktar ve Gizem Karaca'nın yer aldığı 'Dayı: Bir Adamın Hikayesi' filminin galası Kanyon Cinemaxium'da gerçekleşti.
Gizem Karaca yeni rolüne titizlikle hazırlandı
Gizem Karaca yeni rolüne titizlikle hazırlandı 'Alp Arslan: Büyük Selçuklu'nun Evdokya'sı Gizem Karaca, rolü için 3 ay at binme ve kılıç dersleri aldığını söyleyerek ''Bol bol tarihi kitapları araştırıp gerçeklere ulaşmak çok keyif vericiydi'' dedi.
'Alp Arslan Büyük Selçuklu' dizisinde flaş ayrılık!
'Alp Arslan Büyük Selçuklu' dizisinde flaş ayrılık! Akli Film’in TRT için hazırladığı “Alp Arslan Büyük Selçuklu” dizisinde flaş bir gelişme yaşandı.
Gizem Karaca'yı yeni imajıyla kimse tanıyamıyor
Gizem Karaca'yı yeni imajıyla kimse tanıyamıyor ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ dizisinde canlandıracağı rol için imajını yenileyen oyuncu Gizem Karaca, "Birkaç gündür tanınmıyorum. Böyle güzel oldu" diye konuştu.
Gizem Karaca'dan anlamlı hareket
Gizem Karaca'dan anlamlı hareket 29 yaşına basan oyuncu Gizem Karaca, doğum günü kutlaması yerine Tohum Otizm Vakfı'na bağış yapılmasını istedi.