Gizem Karaca

Gizem Karaca: "Evimi çok özledim"
Gizem Karaca: "Evimi çok özledim" Gizem Karaca 2017’de işletmeci Kemal Ekmekçi ile nikah masasına oturup İzmir’e taşınmıştı.
Gizem Karaca ve Gökhan Keser'i buluşturan film geri sayımda
Gizem Karaca ve Gökhan Keser'i buluşturan film geri sayımda Merakla beklenen projede güzel oyuncu Gizem Karaca Fransız "Clarette"yi, Gökhan Keser ise Osmanlı gizli servisi Mahsusa’nın ajanı "Ali Reşat"ı canlandırıyor.
Ünlülerin doğum günü bağışları yaraları sardı
Ünlülerin doğum günü bağışları yaraları sardı Türk Kanser Derneği Kurumsal İletişim Sorumlusu Özlem Yerigüzel, ünlü isimlerin doğum günlerinde başlattıkları kampanyaların hastalara iyi geldiğini anlatarak ekledi: "Pandemide 6 hastamızın tüm masrafları karşılandı..."
Gizem Karaca: "Ön çapraz bağım koptu"
Gizem Karaca: "Ön çapraz bağım koptu" "Mahsusa" adlı sinema filminde rol alan Gizem Karaca, dublörsüz oynarken başına gelen talihsiz olaydan bahsetti.
Gizem Karaca'nın organik tarım aşkı
Gizem Karaca'nın organik tarım aşkı 2017 yılında Kemal Ekmekçi ile nikah masasına oturmasının ardından İzmir'e yerleşen oyuncu Gizem Karaca, bu süreçte organik tarıma başladı.
Güzel oyunculardan anlamlı çağrı
Güzel oyunculardan anlamlı çağrı Güzel oyunculardan kadınlara anlamlı çağrı...
Gizem Karaca kahvesini dökmek uğruna poz verdi
Gizem Karaca kahvesini dökmek uğruna poz verdi Güzel oyuncu Gizem Karaca, sevimli köpeğiyle bu pozu vermek için uzun süre uğraştı.