göçük

Rönesans Rezidans'ın 10 yıllık sakini: "Binanın temeli kaymıştı"
Rönesans Rezidans'ın 10 yıllık sakini: "Binanın temeli kaymıştı" Depremde en yüksek can kaybının yaşandığı binalardan biri olan Hatay'daki Rönesans Rezidans'ın sakinlerinden Zekiye Barutçu Yiğitbaşı, 2022 yılında binanın koridorunda çatlak olduğunu, temelinin kaydığını söyledi.
Tolgahan Sayışman'dan deprem kampanyasına büyük destek
Tolgahan Sayışman'dan deprem kampanyasına büyük destek Televizyon dünyasının ünlü isimlerinin seferber olduğu deprem kampanyasına Tolgahan Sayışman'dan da büyük destek geldi.
Genç adam kaybettiği eşine ağlıyor: "Ona veda edemedim, ondan özür diliyorum"
Genç adam kaybettiği eşine ağlıyor: "Ona veda edemedim, ondan özür diliyorum" Hatay'da depremde yıkılan apartmanda eşi yaşamını yitiren, kendisi ise 25 saat sonra enkazdan çıkarılan 112 Acil Komutanı Merkezi'nde görevli Dr. Ufuk Bayraktar, Adana’da ameliyat edildi.
Kahramanmaraş'taki büyük yıkım hüzünlendirdi
Kahramanmaraş'taki büyük yıkım hüzünlendirdi Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından binlerce binanın yerle bir olduğu kent, helikopterle havadan görüntülendi. Eski mahallelerdeki 40-50 yıllık binalar yıkılırken, yeni imarlı bölgelerde yapılan yüksek katlı binaların ayakta kaldığı gözlendi.
Hatay'da yıkılan apartmanın müteahhidi Ankara'da tutuklandı
Hatay'da yıkılan apartmanın müteahhidi Ankara'da tutuklandı Hatay'da depremde yıkılan Erdoğan Apartmanı'nın müteahhidi Mustafa Erdoğan Keçecioğlu, Ankara'da gözaltına alınıp, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Enkazdan kurtulan genç Gökhan: "Yeğenlerime siper oldum"
Enkazdan kurtulan genç Gökhan: "Yeğenlerime siper oldum" Kahramanmaraş'ta 7.7 büyüklüğündeki depreme ablasının evinde yakalanan Gökhan Yeşilli (28), uykudaki 2 yeğeninin üzerine kapanarak, enkazdan kurtulmalarını sağlarken, kendisi de 3 saat sonra yaralı çıkarıldı.
Göçükten kurtarılan baba-kız 8 gün sonra birbirine kavuştu
Göçükten kurtarılan baba-kız 8 gün sonra birbirine kavuştu Hatay'da enkazdan kurtarılıp, Adana'daki hastaneye sevk edilen Ahmet Ayan, 8 gün sonra kızı Gade'ye (4) kavuştu. Birbirine sarılan baba ile kızı, uzun süre gözyaşı döktü.