göçük

Gaziantep'te yardım malzemelerini saklayan bir grup ekiplere saldırdı!
Gaziantep'te yardım malzemelerini saklayan bir grup ekiplere saldırdı! Gaziantep’in İslahiye ilçesinde bir grup depremzedelere gelen yardım malzemelerini bir fabrikanın deposuna koydu. Su, bebek bezi, ıslak mendil, kefen gibi yardım malzemelerinden oluşan malları depoya sakladıkları tespit edilen kişilerin utanmadan bir de üste çıkmaya kalkmaları ise 'Pes' dedirtti.
Ebrar Sitesi'nde hayatını kaybedenlerin sayısı 250'yi aştı!
Ebrar Sitesi'nde hayatını kaybedenlerin sayısı 250'yi aştı! Kahramanmaraş'ta depremde 12 bloğundan 8’i yıkılan Ebrar Sitesi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı, 250'yi geçti.
Tıp öğrencisi Merve'nin sözleri yürek yaktı: "Meğer son siparişi..."
Tıp öğrencisi Merve'nin sözleri yürek yaktı: "Meğer son siparişi..." 6 Şubat'ta merkez üssü Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu.
Antakya'daki enkazda duygulandıran not: "Burada kızım var! Lütfen!"
Antakya'daki enkazda duygulandıran not: "Burada kızım var! Lütfen!" Hatay'ın Antakya ilçesinde kurtarma çalışmalarının devam ettiği yıkılan binanın enkazına bırakılan, 'Burada kızım var lütfen' yazılı not, görenleri duygulandırdı.
Genç adam enkaz altında geçen 88 saati anlattı
Genç adam enkaz altında geçen 88 saati anlattı Osmaniye'de yıkılan 10 katlı binanın enkazından 88 saat sonra kurtarılan 36 yaşındaki Murat Babaoğlu, “Ben enkaz altında 10 gün kaldığımı sandım ama 4 günmüş. Sürekli uyuyup uyandım ve üşüdüm” dedi.
Adana'da kaldırılan enkazdan geriye acı kaldı!
Adana'da kaldırılan enkazdan geriye acı kaldı! Adana'da depremde yıkılan binaların enkaz kaldırma çalışmalarında sona gelinirken, geriye sadece acı kaldı.
AFAD'dan büyük felaket hakkında son dakika açıklaması
AFAD'dan büyük felaket hakkında son dakika açıklaması AFAD Deprem ve Risk Azaltma Genel Müdürü Orhan Tatar, "Bu deprem Anadolu coğrafyasının son 2 bin yılda yaşadığı en büyük deprem. Bu 2 depremin toplam etki süresi 2 dakikalık bir süreye yayılıyor. Derinliği ortalama 8.5 ile 10 kilometre" açıklamasında bulundu.