göçük

Depremde can veren anne ve babası Eylül'e siper olmuş
Depremde can veren anne ve babası Eylül'e siper olmuş Gümüşhane'den Adıyaman'a giden itfaiye ekiplerinin 30 saat sonra enkazdan kurtardığı Eylül İklim Bali'nin (10) anne- babasının, korumak için kızlarının üzerine kapandığı; bu sırada beton blokun altında kalıp, can verdikleri ortaya çıktı.
Enkazdan çıkarılan hurda araçlar üst üste konuldu
Enkazdan çıkarılan hurda araçlar üst üste konuldu Malatya'da enkazdan hurda olarak çıkarılan araçlar, emniyet otoparkına çekilirken, yer kaplamaması için üst üste konuldu. Araçlar, yaşıyorsa sahiplerine, yaşamıyorsa birinci derece yakınlarına tutanakla teslim ediliyor.
Şaşırtan görüntü! Binalar yıkıldı, yangın merdiveni ayakta kaldı!
Şaşırtan görüntü! Binalar yıkıldı, yangın merdiveni ayakta kaldı! Kahramanmaraş merkezli 2 depremde hasar gören birçok bina, dün akşam saatlerinde 3 dakika arayla meydana gelen 6.4 ve 5.8'lik depremlerde yıkıldı. Bu binalardan Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Fakültesi misafirhanesinin ise sadece yangın merdiveni ayakta kaldı.
Bakan Özer: "Deprem bölgesinden 99 bin 853 öğrenci naklini gerçekleştirdik"
Bakan Özer: "Deprem bölgesinden 99 bin 853 öğrenci naklini gerçekleştirdik" Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, depremlerde büyük yıkıma uğrayan 10 ildeki 99 bin 853 öğrencinin naklinin başka illere alındığını açıkladı.
Flaş! İstanbul'da bir bina aniden çöktü!
Flaş! İstanbul'da bir bina aniden çöktü! İstanbul Fatih'te bulunan 3 katlı bina aniden çöktü. Olayda can kaybının yaşanmadığı öğrenildi.
AFAD'dan dün akşam meydana gelen depremler hakkında yeni açıklama
AFAD'dan dün akşam meydana gelen depremler hakkında yeni açıklama AFET ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Hatay'ın Defne ilçesinde 6.4 büyüklüğündeki depremin ardından en büyüğü 5.8 olan 90 artçı meydana geldiğini; 18'i ağır olmak üzere 294 kişinin yaralandığını, 6 kişinin de hayatını kaybettiğini açıkladı.
Burcu Biricik'in amcası göçük altında kaldı
Burcu Biricik'in amcası göçük altında kaldı Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin büyük yıkıma neden olduğu Hatay'da dün akşam iki büyük sarsıntı daha yaşandı.