göçük

Pendik'te yol çökünce 2 bina tahliye edildi!
Pendik'te yol çökünce 2 bina tahliye edildi! İstanbul Pendik'te inşaat alanında yapılan kazı nedeniyle yol çöktü. Çöken yolun etrafında güvenlik önlemi alan ekipler, tedbir amacıyla 2 binayı boşaltıldı.
Depremde yıkılan 4 katlı binanın enkazından 18 gündür duman yükseliyor
Depremde yıkılan 4 katlı binanın enkazından 18 gündür duman yükseliyor Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde yıkılan 4 katlı binada çıkan yangının ardından 18 gündür enkazdan dumanlar yükseliyor.
Depremde iki kızını kaybeden acılı baba 18 gündür enkaz başında
Depremde iki kızını kaybeden acılı baba 18 gündür enkaz başında Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde meydana gelen 7,6 büyüklüğündeki depremde 2 kızını kaybeden, 3 çocuğu ile eşi de yaralanan Hüseyin Keskin (60), 18 gündür yıkılan evinin enkazının başından ayrılmıyor.
İki kızıyla enkaz altında kalan anneden ders gibi sözler
İki kızıyla enkaz altında kalan anneden ders gibi sözler Kahramanmaraş merkezli ilk depremin ardından Malatya'daki evlerinden çıkıp, kimliklerini ve kalın kıyafetlerini almak için tekrar içeri giren Zarife Yavuz (50) ile 2 kızı, ikinci depremde 4 katlı binanın enkazında kaldı.
Göçük altında el ele 3 gün boyunca beklediler
Göçük altında el ele 3 gün boyunca beklediler Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaralanan vatandaşların tedavileri bölgedeki ve diğer illerdeki hastanelerde sürüyor
Deprem soruşturmalarında 160 tutuklama
Deprem soruşturmalarında 160 tutuklama Deprem bölgesinde yıkılan binalarla ilgili soruşturmalar kapsamında 564 şüpheli tespit edildi, 160 kişi tutuklandı.
Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz: "Veri ve arşiv kaybımız..."
Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz: "Veri ve arşiv kaybımız..." Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, ağır hasar gören ve sonrasında yıkılan belediye binasındaki imar dosyaları ile ilgili açıklama yaptı.