göçük


Güngören Kaymakamlığı'ndan çöken bina ile ilgili açıklama
Güngören Kaymakamlığı'ndan çöken bina ile ilgili açıklama Güngören Kaymakamlığı çöken bina ile ilgili yazılı açıklama yaptı.
Avcılar'da inşaatta beton kalıplar çöktü; 5 işçi göçük altında kaldı!
Avcılar'da inşaatta beton kalıplar çöktü; 5 işçi göçük altında kaldı! İstanbul Avcılar'da bir iş merkezinin inşaatında beton döküldüğü sırada beton kalıpları çöktü. Bu sırada inşaatta çalışan 5 işçi göçük altında kaldı. İşçilerden 3'ü yara almadan kurtulurken, 2'si hafif yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Prof. Dr. Naci Görür'ün dilinde yine İstanbul depremi var
Prof. Dr. Naci Görür'ün dilinde yine İstanbul depremi var Akademisi Üyesi Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür, olası İstanbul depremi için yeni bir uyarıda bulundu.
Rönesans Rezidans'ta büyük aile dramı! Acı gerçek ortaya çıktı!
Rönesans Rezidans'ta büyük aile dramı! Acı gerçek ortaya çıktı! Hatay'ın Antakya ilçesindeki depreme Rönesans Rezidans'taki dairelerinde yakalanan 4 kişilik aileden Dalia Shayah ile çocukları Haya ve Ahmet Marvan'ın cenazeleri 52 gün sonra kimsesizler mezarlığında bulundu.
Rönesans Rezidans'ın enkazında bulunamayan anne-kızdan haber yok
Rönesans Rezidans'ın enkazında bulunamayan anne-kızdan haber yok Rönesans Rezidans’ın enkazında A Milli Erkek Hentbol Takımı ve Plaj Hentbolu Milli Takımı Kaptanı Cemal Kütahya (33) ile oğlu Çınar’ın (5) cenazeleri çıkarılırken, 4 aylık hamile eşi Pelin Kütahya (32) ve onun annesi Nurten Mutlu'ya (55) ise aradan geçen 52 güne rağmen hala ulaşılamadı.
Adana'da 3 bin 821 bina yıkılacak
Adana'da 3 bin 821 bina yıkılacak Kahramanmaraş merkezli depremlerin vurduğu Adana'da yapılan incelemelerde 3 bin 821 bina ağır ve orta hasarlı çıktı. Hasar tespit çalışmaları sürerken, afetzedelerin barınması için ilk aşamada 4 bölgede 2 bin 400 konteyner kurulacak.
Yozgat'ta istinat duvarı çöktü, 11 otomobil enkaz altında kaldı!
Yozgat'ta istinat duvarı çöktü, 11 otomobil enkaz altında kaldı! Yozgat'ta iki apartman arasındaki istinat duvarı, park halindeki otomobillerin üzerine çöktü. Enkaz altında kalan 11 otomobil kullanılamaz hale geldi.