göçük


Depremde evlatlarını kaybeden Fethiye Hanım'ın gözyaşları dinmiyor
Depremde evlatlarını kaybeden Fethiye Hanım'ın gözyaşları dinmiyor Hatay'da yaşadıkları binanın depremde yıkılmasıyla enkazda oğlu Coşkun (42), torunları Şükrü Efe (16) ve Fethiye Sultan’ı (19) kaybeden, kendisi sağ, iki torunu, eşi ve gelini ise yaralı olarak kurtulan Fethiye Keklik (67) gözyaşları içinde, "Onlar, babalarından bana bir hediye" dedi.
Ne göçükte ne hastanelerde bulamadılar! Yakınlarını sokak sokak arıyorlar
Ne göçükte ne hastanelerde bulamadılar! Yakınlarını sokak sokak arıyorlar HATAY'ın İskenderun ilçesinde depremde enkaz altında kalan Betül Nuran Çelik (55) ve Güldem Çelik'ten (35), 36 gündür haber alınamıyor.
Enkazdaki belgeler sonunda korumaya alındı
Enkazdaki belgeler sonunda korumaya alındı Hatay'ın Antakya ilçesinde, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü'nün hizmet binası enkazında 22 gün nöbet tutan avukat Ömer Meşe'nin topladığı resmi belgeler, savcılıkça korumaya alındı.
Afet bölgesinde yıkılan binalarla ilgili 279 tutuklama
Afet bölgesinde yıkılan binalarla ilgili 279 tutuklama Deprem bölgesinde yıkılan ya da imara aykırı değişiklik yapılan binalara ilişkin soruşturmalar kapsamında 99'u müteahhit 279 kişi tutuklandı.
Flaş! Malatya'da ağır hasarlı 5 katlı bina çöktü
Flaş! Malatya'da ağır hasarlı 5 katlı bina çöktü Son dakika haberine göre depremin vurduğu Malatya'da 5 katlı bina çöktü. Ekipler enkazda arama çalışmaları yürütüyor
Yaşadığı travmayı atlatamıyor: "Bu göçükten nasıl sağ çıktık?"
Yaşadığı travmayı atlatamıyor: "Bu göçükten nasıl sağ çıktık?" Pazarcık ilçesi merkezli 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremde, Dulkadiroğlu ilçesine bağlı Çiğili Mahallesi'nde, Veysel Parlaksu ile eşi Hatice Parlaksu'nun oturduğu 2 katlı evin 1'inci katı çöktü.
İskenderun'da ağır hasarlı binalar yıkılıyor
İskenderun'da ağır hasarlı binalar yıkılıyor Hatay'ın İskenderun ilçesinde ağır hasarlı binaların kontrollü yıkımı, şiddetli rüzgarın etkisiyle güçlükle sürdürülüyor.