göçük

Rönesans Rezidans'ta bilirkişi raporuna ulaşıldı
Rönesans Rezidans'ta bilirkişi raporuna ulaşıldı Hatay'daki yıkımın simgeleri arasında olan 249 daireli Rönesans Rezidans'la ilgili yürütülen soruşturmada önemli bir gelişme yaşandı.
Depremde ailesini kaybeden genç adamdan yürek yakan sözler
Depremde ailesini kaybeden genç adamdan yürek yakan sözler Depremde yıkılan Hatay Antakya'daki Elit Apartmanı'nda yaşayan 4 kişilik Gövce ailesinden, iş seyahati için 6 Şubat gecesi İstanbul'da olan baba Mümtaz Gövce dışında sağ kurtulan olmadı.
Depremde evlatlarını kaybeden Fethiye Hanım'ın gözyaşları dinmiyor
Depremde evlatlarını kaybeden Fethiye Hanım'ın gözyaşları dinmiyor Hatay'da yaşadıkları binanın depremde yıkılmasıyla enkazda oğlu Coşkun (42), torunları Şükrü Efe (16) ve Fethiye Sultan’ı (19) kaybeden, kendisi sağ, iki torunu, eşi ve gelini ise yaralı olarak kurtulan Fethiye Keklik (67) gözyaşları içinde, "Onlar, babalarından bana bir hediye" dedi.
Ne göçükte ne hastanelerde bulamadılar! Yakınlarını sokak sokak arıyorlar
Ne göçükte ne hastanelerde bulamadılar! Yakınlarını sokak sokak arıyorlar HATAY'ın İskenderun ilçesinde depremde enkaz altında kalan Betül Nuran Çelik (55) ve Güldem Çelik'ten (35), 36 gündür haber alınamıyor.
Enkazdaki belgeler sonunda korumaya alındı
Enkazdaki belgeler sonunda korumaya alındı Hatay'ın Antakya ilçesinde, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü'nün hizmet binası enkazında 22 gün nöbet tutan avukat Ömer Meşe'nin topladığı resmi belgeler, savcılıkça korumaya alındı.
Afet bölgesinde yıkılan binalarla ilgili 279 tutuklama
Afet bölgesinde yıkılan binalarla ilgili 279 tutuklama Deprem bölgesinde yıkılan ya da imara aykırı değişiklik yapılan binalara ilişkin soruşturmalar kapsamında 99'u müteahhit 279 kişi tutuklandı.
Flaş! Malatya'da ağır hasarlı 5 katlı bina çöktü
Flaş! Malatya'da ağır hasarlı 5 katlı bina çöktü Son dakika haberine göre depremin vurduğu Malatya'da 5 katlı bina çöktü. Ekipler enkazda arama çalışmaları yürütüyor