Gökberk Demirci


Özge Yağız ve Gökberk Demirci aynı dizide mi rol alacak?
Özge Yağız ve Gökberk Demirci aynı dizide mi rol alacak? "Yemin" dizisinde canlandırdığı 'Reyhan' karakteri ile seyircilerin gönlünde taht kuran ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Özge Yağız sosyal medya hesabından hayranlarının sorularını yanıtladı.
Özge Yağız ve Gökberk Demirci'ye sürpriz teklif
Özge Yağız ve Gökberk Demirci'ye sürpriz teklif Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi 'Yemin'in başrol oyuncusu Gökberk Demirci, 4. sezon anlaşmasını şimdiden yaptı.
Özge Yağız'ın paylaşımına aşkı Gökberk Demirci'den kalpli yorum
Özge Yağız'ın paylaşımına aşkı Gökberk Demirci'den kalpli yorum "Yemin" dizisinde birlikte rol alarak iki aşığı canlandıran Özge Yağız ve Gökberk Demirci, bu aşkı gerçek hayata taşımış hatta evlilik kararı alarak hayranlarına büyük bir sürpriz yapmıştı.
Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin sürpriz planı ortaya çıktı
Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin sürpriz planı ortaya çıktı Mutlu birliktelikleri evlilik yolunda ilerleyen oyuncu çift, muhabirlere sürpriz planlarından bahsetti.
Gökberk Demirci'den sevgilisinin yeni fotoğrafına romantik yorum
Gökberk Demirci'den sevgilisinin yeni fotoğrafına romantik yorum Özge Yağız, şu sıralar sosyal medyadan yaptığı yeni paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.
Gökberk Demirci 'Yemin' dizisine veda mı ediyor?
Gökberk Demirci 'Yemin' dizisine veda mı ediyor? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinin başrol oyuncusu Gökberk Demirci ile ilgili ortaya atılan iddia kafaları karıştırdı.
Özge Yağız ve Gökberk Demirci'den romantik paylaşım
Özge Yağız ve Gökberk Demirci'den romantik paylaşım "Yemin" dizisi ile yıldızı parlayan ve aradıkları aşkı birbirlerinde bulan Özge Yağız ile Gökberk Demirci çifti yakın bir zamanda nikah masasına oturacak.