Gökberk Demirci


Özge Yağız'ın paylaşımına Gökberk Demirci'den duygulandıran yorum Üçüncü sezonda "Yemin" dizisinden ayrılarak "Sol Yanım"a transfer olan Yağız, bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Sevgilisi Gökberk Demirci ise aşkının güzelliği karşısında kayıtsız kalamadı.
Gökberk Demirci ve Özge Yağız'dan yılbaşı paylaşımları Bugünlerde "Sol Yanım" adlı dizide 'Serra' rolünü üstlenen güzel oyuncu Özge Yağız'dan sevgilisi Gökberk Demirci'ye yılbaşına özel yeni paylaşımlar geldi.
Özge Yağız'dan yakışıklı aşkına şarkılı gönderme Son dönemin dikkat çeken genç oyuncularından Özge Yağız, meslektaşı Gökberk Demirci ile dizi setinde tanışmış ve mutlu bir ilişkiye yelken açmıştı.
Özge Yağız'a sevgilisi Gökberk Demirci'den set ziyareti Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin başrollerini paylaştığı "Yemin" dizisinde başlayan aşk, evlilik yolunda ilerliyor.
Özge Yağız ve Gökberk Demirci evleniyor mu? "Yemin" dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Gökberk Demirci ve Özge Yağız; aşk paylaşımlarıyla hayranlarını mest etmeye devam ederken, Demirci'den sürpriz bir paylaşım geldi.
Gökberk Demirci'nin sözleri Özge Yağız'ı mest etti Instagram'da 1 milyona ulaşan takipçi kitlesiyle her gün dikkatleri çekmeyi başaran Özge Yağız, şimdilerde yeni dizi heyecanı yaşıyor.
Özge Yağız'ın paylaşımına aşkı Gökberk Demirci'den romantik yorum Üçüncü sezonda "Yemin" dizisinden ayrılarak "Sol Yanım"a transfer olan Yağız, sette çekildiği fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Sevgilisi Gökberk Demirci ise aşkının güzelliği karşısında kayıtsız kalamadı.