Gökçe Bahadır


'Ufak Tefek Cinayetler'in oyuncuları yıllar sonra buluştu Yayınladığı dönemde büyük beğeni kazanan 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinin kadın oyuncuları bir eksikle buluştu.
Gökçe Bahadır sörf tahtasında yoga yaptı Gökçe Bahadır en son 2018’de "Ufak Tefek Cinayetler" dizisinde 'Oya Toksöz' karakterine hayat vermişti.
Gökçe Bahadır artık televizyonda yer almak istemiyor Yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile "Kulüp" adlı dizide rol alan Gökçe Bahadır, online platformlara iş yapmanın daha sağlıklı ve güzel bulduğunu söyledi.
Thodex skandalı büyüyor! Kripto para piyasası yerli borsa Thodex'in dolandırıcılık hikayesi gündeme bomba gibi düştü. Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in reklam kampanyası için pek çok ünlü ismi kullandığı ortaya çıktı.
Gökçe Bahadır: "Çalışmayı özlemişim" Gökçe Bahadır, Barış Arduç ile birlikte rol aldığı "Kulüp" adlı dizisinin çekimlerine önceki gün başladı.
Gökçe Bahadır baharı erken getirdi Pembe pantolonu ve gömleğiyle dikkat çeken Gökçe Bahadır, henüz kış soğuğunu hissettiğimiz bugünlerde tarzıyla baharı erken getirdi.
Belçim Bilgin kick boks sevgisini oğluna aşıladı Pandemiden dolayı spor salonuna gidemeyip hocasıyla evde antrenman yapan Belçim Bilgin kick boks sevgisini oğlu Rodin'e de aşıladı.