Gökçe Bahadır

Corona virüsü yenen Gökçe Bahadır sete geri döndü
Corona virüsü yenen Gökçe Bahadır sete geri döndü 'Evlilik Hakkında Her Şey' adlı dizide rol alan Gökçe Bahadır'ın karantinası bitti.
Gökçe Bahadır ve Fahriye Evcen'in bilinmeyen husumeti
Gökçe Bahadır ve Fahriye Evcen'in bilinmeyen husumeti "Yaprak Dökümü" dizisinde canlandırdıkları 'Leyla' ve 'Necla' karakterleriyle büyük çapta şöhrete kavuşan Gökçe Bahadır ve Fahriye Evcen'in aralarının bozuk olduğu iddia edildi.
Corona virüse yakalanan Gökçe Bahadır'dan son dakika haberi
Corona virüse yakalanan Gökçe Bahadır'dan son dakika haberi Başarılı oyuncu Gökçe Bahadır'ın corona virüse yakalandığı ortaya çıkmıştı.
Gökçe Bahadır Corona virüse yakalandı
Gökçe Bahadır Corona virüse yakalandı Salı akşamları ekrana gelen ‘Evlilik Hakkında Her Şey’ isimli dizinin oyuncularından Gökçe Bahadır’dan kötü haber geldi.
Gökçe Bahadır'dan rekor anlaşma
Gökçe Bahadır'dan rekor anlaşma "Kulüp" dizisinde oynadığı ‘Matilda’ rolüyle büyük övgü alan ve popülaritesi artan Gökçe Bahadır’a firmalardan teklif yağmaya başladı.
Gökçe Bahadır: "Çok güzel tepkiler geliyor"
Gökçe Bahadır: "Çok güzel tepkiler geliyor" Netflix dizisi "Kulüp"te canlandırdığı ‘Mathilda’ rolüyle çok konuşulan Gökçe Bahadır, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.
Beren Saat'ten Gökçe Bahadır sorusuna flaş yanıt!
Beren Saat'ten Gökçe Bahadır sorusuna flaş yanıt! Netflix'in çok konuşulan Türkiye yapımı işlerinden Kulüp'ün başrol oyuncusu Gökçe Bahadır, performansıyla büyük beğeni toplamıştı. Matilda rolünün ilk olarak Beren Saat'e teklif edildiği ancak Saat'in rolü küçümseyip reddettiği iddia edilmişti.