Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır'ın iki ay süren sessizliği son buldu
Gökçe Bahadır'ın iki ay süren sessizliği son buldu Son olarak 2018 yılında final yapan ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde canlandırdığı ‘Oya’ karakteri ile dikkat çeken Gökçe Bahadır, geçtiğimiz sezon ‘Menajerimi Ara’ dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştı.
'Evlilik Hakkında Her Şey' oyuncuları sete çıktı
'Evlilik Hakkında Her Şey' oyuncuları sete çıktı 'The Split' dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelcek olan 'Evlilik Hakkında Her Şey' projesi izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Emir Ersoy'un annesinden Gökçe Bahadır'a yakın takip
Emir Ersoy'un annesinden Gökçe Bahadır'a yakın takip Yunan işletmeci Yiannis Magnos ile ilişkisini noktaladıktan sonra adı eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk dedikodularına karışan Gökçe Bahadır, aradığı mutluluğu sonunda buldu.
Gökçe Bahadır kalbini Emir Ersoy'a kaptırdı
Gökçe Bahadır kalbini Emir Ersoy'a kaptırdı Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır'ın, gönlünü müzisyen Emir Ersoy'a kaptırdığı konuşuluyor. İddiaya göre; Haziran ayında Ersoy'un "Sezenli Şarkılar" projesinde birlikte yer alan çiftin arkadaşlığı aşka dönüştü.
Ünlü oyuncuları buluşturan diziye usta oyuncu dahil oldu
Ünlü oyuncuları buluşturan diziye usta oyuncu dahil oldu MF Yapım’ın FOX için çekeceği “The Split” uyarlaması “Ayrılık” cuma günü sete çıkacak. Yusuf Pirhasan’ın yöneteceği diziyi Seda Çalışır ve Toprak Karaoğlu yazıyor.
Gökçe Bahadır denizde göbek attı
Gökçe Bahadır denizde göbek attı Son olarak dijitalde ekrana gelecek olan "Kulüp"te rol alan ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, arkadaşları ile tatile çıktı.
Bertan Asllani merakla beklenen projeye dahil oldu
Bertan Asllani merakla beklenen projeye dahil oldu MF Yapım'ın FOX'a hazırladığı yeni dizisi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.