Gökhan Alkan


Hande Erçel tiyatro galasında boy gösterdi
Hande Erçel tiyatro galasında boy gösterdi Gözde oyuncu Hande Erçel yurt dışı tatili dönüşü "Sığınak" oyununun galasına katıldı.
Yakışıklı oyuncu Mert Tezişçi iddialı dizinin kadrosuna katıldı
Yakışıklı oyuncu Mert Tezişçi iddialı dizinin kadrosuna katıldı Bir çok başarılı projede rol alan yakışıklı oyuncu Mert Tezişçi, ekranın iddialı dizisi "Kraliçe"nin kadrosuna katıldı.
Gökhan Alkan yeni rolüne çabuk alıştı! Basketbol heyecanı
Gökhan Alkan yeni rolüne çabuk alıştı! Basketbol heyecanı Gökhan Alkan başrolünü Burcu Özberk'le paylaşacağı 'Kraliçe' dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.
Bir bölümü bile yayınlanmayan "Kraliçe" dizisinden şaşırtan haber
Bir bölümü bile yayınlanmayan "Kraliçe" dizisinden şaşırtan haber Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’ı buluşturan "Kraliçe" dizisinden şaşırtan bir haber geldi.
Burcu Özberk ve Gökhan Alkan'ın yeni projesinde kadro belli oldu
Burcu Özberk ve Gökhan Alkan'ın yeni projesinde kadro belli oldu Çekimlerine başlanılan "Kraliçe" dizisinde başrolü paylaşan Gökhan Alkan ve Burcu Özberk'in rol arkadaşları belli oldu.
Gonca Vuslateri ve Selin Şekerci hakkında konuşulacak haber! Son anda ayrıldı!
Gonca Vuslateri ve Selin Şekerci hakkında konuşulacak haber! Son anda ayrıldı! Yarın sete çıkması beklenen dizinin oyuncusu son anda projeden çekildi.
Burcu Özberk ve Gökhan Alkan'ı buluşturan dizide neler oluyor?
Burcu Özberk ve Gökhan Alkan'ı buluşturan dizide neler oluyor? "Kraliçe" dizisinde Gökhan Alkan ile Burcu Özberk'in başrolleri paylaşacağı açıklanmıştı.