Gökhan Alkan


Gökhan Alkan: "Duygularımı sansürsüz yaşarım" Nesrin Cavadzade ile bir süredir aşk yaşayan yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan, samimi açıklamalarda bulundu.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'dan nikah sürprizi "Yasak Elma" dizisindeki arkadaşlıklarını aşka dönüştüren Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan, evlilik yolunda ilerliyor.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan 'Dünya Sarılma Günü'nü kutladı Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çifti, birbirlerine sarılarak çekilmiş romantik hallerini paylaşıp "Dünya Sarılma Günü"nü kutladı.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın parmak ısırtan mutluluğu "Çirkin erkek seviyorum" açıklamasıyla gündem yaratan Nesrin Cavadzade 2 ay önce rol arkadaşı Gökhan Alkan ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Yasmin Erbil Nesrin Cavadzade'nin izinden gidiyor Yasmin Erbil'in oyuncu Nesrin Cavadzade ile aynı açıklamayı yapması dikkatlerden kaçmadı.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'dan aşk pozları Geçtiğimiz haftalarda birlikteliklerini duyuran oyuncu çift Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan'dan yeni aşk pozları geldi.
Flaş!.. Talat Bulut Yasak Elma’ya geri mi dönüyor? “Yasak Elma” dizisine 85. bölümde veda eden Talat Bulut’un diziye yeniden döneceği iddiası gündemde...