Gökhan Alkan


Nesrin Cavadzade Corona virüse yakalandı
Nesrin Cavadzade Corona virüse yakalandı Corona vaka sayısındaki artış dizi setlerini etkilemeye devam ediyor. Hemen hemen her gün bir dizi seti korona yüzünden çekimlerine ara veriyor.
Oyuncu Meltem Gülenç'ten son dakika haberi
Oyuncu Meltem Gülenç'ten son dakika haberi Daha önce "Güneşin Kızları, "Şeref Sözü" ve "Kızlarım İçin" gibi popüler yapımda rol alan deneyimli oyuncu Meltem Gülenç, "Kalp Yarası" isimli diziyle ekrana geliyordu.
Gökhan Alkan'dan üzücü haber geldi
Gökhan Alkan'dan üzücü haber geldi Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği atv’nin “Kalp Yarası” dizisi pazartesi akşamlarına damgasını vuruyor.
Nesrin Cavadzade'nin gazetecilerden kaçma planı başarısız oldu
Nesrin Cavadzade'nin gazetecilerden kaçma planı başarısız oldu Nesrin Cevadzade, Bebek’te kuaförüne uğradı. Gazetecileri görünce arka kapıdan kaçtı. Tehlikeyi göze alıp tellerden atladı. Ancak yine görüntülenince kahkayı patlattı: "Rezil olduk!"
Nesrin Cavadzade'den romantik kutlama
Nesrin Cavadzade'den romantik kutlama Nesrin Cavadzade, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gökhan Alkan'ın 34. yaş gününü sosyal medya hesabından kutladı.
Gökhan Alkan: "Aşk her zaman kazanır"
Gökhan Alkan: "Aşk her zaman kazanır" Atv’nin ilgiyle takip edilen dizisi "Kalp Yarası"nın başrol oyuncusu Gökhan Alkan aşkı, “Eğer çatışmaların üzerinden gelemiyorsa, gerçek değildir. Aşk her zaman kazanır” sözleriyle tanımlıyor.
Kalp Yarası dizisinde sarsıcı ayrılık
Kalp Yarası dizisinde sarsıcı ayrılık Atv’nin Süreç Film imzalı dizisi “Kalp Yarası” seyirciyi pazartesi akşamları ekran başına toplamaya devam ediyor.