Gökhan Alkan


Bora Cengiz'den ekrana 'gizemli' dönüş Bu sezon adı "Sadakatsiz" dizisi için anılan Bora Cengiz, senaryo değişip hayat vereceği rol iptal edilince gelen diğer teklifleri değerlendirmeye başladı.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'dan Datça'da nikah sürprizi! Geçen sezon birlikte rol aldıkları "Yasak Elma" dizisinin setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan, geçtiğimiz Ağustos ayında nişanlanmıştı.
Kalp Yarası dizisiyle ilgili flaş gelişme Atv’nin Süreç Film imzalı dizisi Kalp Yarası pazartesi akşamlarına damgasını vuruyor.
Gökhan Alkan'dan flaş 'ayrılık' açıklaması Oyuncu çift Nesrin Cavadzade ile "Kalp Yarası" dizisinin yıldızı Gökhan Alkan'ın şiddetli bir tartışma sonrasında ayrıldığı iddia edilmişti.
"Kalp Yarası" dizisine sürpriz misafir Bu sezon Show TV için "Yalancı" ve "İçimizden Biri" dizilerine imza atan Süreç Film’in atv için çektiği sevilen dizi "Kalp Yarası"na Görkem Mertsöz konuk oluyor.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın ayrılık iddiasında 'Haydar' detayı Oyuncu çift Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan'ın şiddetli bir tartışma sonrasında ayrıldığı iddia edilmişti. Çıkan haberlerin ardından Gökhan Alkan manidar bir paylaşımda bulundu.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan birbirine girdi! "Kalp Yarası" dizisinin başrol oyuncusu Gökhan Alkan geçen haftalarda aile arasında yapılan doğum günü kutlamasında sevgilisi Nesrin Cavadzade’ye evlilik teklif etmişti.