Gökhan Alkan


'Kalp Yarası' etkileyici hikayesiyle iddialı geliyor Süreç Film'in atv için hazırladığı Kalp Yarası'nın çekimleri yakında Antakya'da başlıyor.
Şenay Gürler'in projesi belli oldu Usta oyuncu Şenay Gürler, Süreç Film'le el sıkıştı.
Nesrin Cavadzade - Gökhan Alkan aşkı bitti mi? Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan'ın sürpriz birlikteliği magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Oyuncu çift hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.
Gökhan Alkan 'Yasak Elma'ya geri mi dönüyor? "Yasak Elma" dizisinin yapım şirketi Medyapım dizinin eski bir oyuncusunun ekibe tekrar döneceğini açıkladı.
Gökhan Alkan - Nesrin Cavadzade aşkı tam gaz Etiler'de lüks araç içerisinde sıkışan trafikte görüntülenen Nesrin Cavadzade ile sevgilisi Gökhan Alkan, muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan mutluluklarını Instagram'da yaşıyor Instagram hesaplarından mutluluk pozları paylaşan Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan, muhabirlere gergin ve mutsuz fotoğraflar vermeye devam ediyor.
Nesrin Cavadzade isyan etti! Oyuncu Nesrin Cavadzade, Twitter'da adına açılan sahte hesaplarda yazılan olumsuz yorumlar nedeniyle açıklama yapmak zorunda kaldı.