Gökhan Alkan


Ünlü güzeller 2023'e tek başına girecek
Ünlü güzeller 2023'e tek başına girecek Kalbi boş güzeller Nesrin Cavadzade ve Defne Samyeli; 2023'e tek başına girecek.
Yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan'a sahte emlakçı şoku!
Yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan'a sahte emlakçı şoku! Oyuncu Gökhan Alkan, geçtiğimiz yıl ünlü bir emlak kiralama sitesinden kiralık daire bakıyordu. Beşiktaş'ta beğendiği lüks bir daireye talip olan Alkan, sitede emlak sahibi olarak görünen şahısla iletişime geçti.
Nesrin Cavadzade'ye 2,5 milyonluk piyango vurdu!
Nesrin Cavadzade'ye 2,5 milyonluk piyango vurdu! Oyuncu Nesrin Cavadzade cephesinden yeni haber...
Nesrin Cavadzade: "Ben o defteri kapattım"
Nesrin Cavadzade: "Ben o defteri kapattım" Nesrin Cevadzade, önceki gün Etiler'deki bir mekan çıkışı görüntülendi.
Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan'ın adını duyunca çılgına döndü
Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan'ın adını duyunca çılgına döndü Yakışıklı aktör Gökhan Alkan'la evliliğinin kıyısından dönen Nesrin Cavadzade, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Sabah kahvaltısının ardından kendisini spor salonuna atan oyuncu, dönüş yolunda gazetecilerle karşılaşınca gerildi.
Uraz Kaygılaroğlu-Nesrin Cavadzade'nin aşk yaşadığı iddiası fos çıktı!
Uraz Kaygılaroğlu-Nesrin Cavadzade'nin aşk yaşadığı iddiası fos çıktı! Geçen yayın döneminde rol aldığı "Üç Kuruş"ta Uraz Kaygılaroğlu ile beraber çalışan Nesrin Cavadzade'nin, Uraz Kaygılaroğlu ile sevgili olmaya başladıkları iddia edildi.
Nesrin Cavadzade teselliyi Uraz Kaygılaroğlu'nda mı buldu?
Nesrin Cavadzade teselliyi Uraz Kaygılaroğlu'nda mı buldu? Bir dizi aşkının daha gerçeğe döndüğü iddiası, magazin kulislerinde kulaktan kulağa yayılmaya başladı.