Gökhan Alkan

Yasmin Erbil Nesrin Cavadzade'nin izinden gidiyor
Yasmin Erbil Nesrin Cavadzade'nin izinden gidiyor Yasmin Erbil'in oyuncu Nesrin Cavadzade ile aynı açıklamayı yapması dikkatlerden kaçmadı.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'dan aşk pozları
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'dan aşk pozları Geçtiğimiz haftalarda birlikteliklerini duyuran oyuncu çift Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan'dan yeni aşk pozları geldi.
Flaş!.. Talat Bulut Yasak Elma’ya geri mi dönüyor?
Flaş!.. Talat Bulut Yasak Elma’ya geri mi dönüyor? “Yasak Elma” dizisine 85. bölümde veda eden Talat Bulut’un diziye yeniden döneceği iddiası gündemde...
Gökhan Alkan tedbiri elden bırakmıyor
Gökhan Alkan tedbiri elden bırakmıyor Kendisi gibi oyuncu olan Nesrin Cavadzade ile aşk yaşayan Gökhan Alkan, önceki akşam Bebek'te görüntülendi.
Nesrin Cavadzade'den konuşulan Gökhan Alkan paylaşımı
Nesrin Cavadzade'den konuşulan Gökhan Alkan paylaşımı "Yasak Elma" oyuncuları Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Birlikteliklerini sosyal medyadan duyuran oyuncu çiftten yeni paylaşım geldi.
Nesrin Cavadzade - Gökhan Alkan aşkı hızlı ilerliyor
Nesrin Cavadzade - Gökhan Alkan aşkı hızlı ilerliyor Nesrin Cavadzade ve bir aydır birlikte olduğu Gökhan Alkan’ınilişkisi evliliğe gidiyor. Cavadzade, sevgilisini ailesiyle tanıştırdı
Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan'ı nasıl 'maymuna' çevirdi?
Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan'ı nasıl 'maymuna' çevirdi? Yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan ile aşk yaşamaya başlayan Nesrin Cavadzade'nin, "Çirkin erkek seviyorum, yakışıklılar beni ürkütüyor. Anneannem, 'Erkek dediğin maymundan hallice olur' derdi" sözü yeniden gün yüzüne çıkarak, sosyal medyada espri konusu oldu.