Gökhan Alkan

Gökhan Alkan: "Aşk her zaman kazanır"
Gökhan Alkan: "Aşk her zaman kazanır" Atv’nin ilgiyle takip edilen dizisi "Kalp Yarası"nın başrol oyuncusu Gökhan Alkan aşkı, “Eğer çatışmaların üzerinden gelemiyorsa, gerçek değildir. Aşk her zaman kazanır” sözleriyle tanımlıyor.
Kalp Yarası dizisinde sarsıcı ayrılık
Kalp Yarası dizisinde sarsıcı ayrılık Atv’nin Süreç Film imzalı dizisi “Kalp Yarası” seyirciyi pazartesi akşamları ekran başına toplamaya devam ediyor.
Gökhan Alkan'a hayranlarından hediye yağmuru
Gökhan Alkan'a hayranlarından hediye yağmuru Yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan'a dünyanın dört bir yanından hediye yağdı.
Nesrin Cavadzade'den 'öpüşme yasağı' sorusuna cevap
Nesrin Cavadzade'den 'öpüşme yasağı' sorusuna cevap Nesrin Cavadzade, önceki gün Bebek'te kahve keyfi yaptı.
Nesrin Cavadzade'den Gökhan Alkan'a öpüşme yasağı mı geldi?
Nesrin Cavadzade'den Gökhan Alkan'a öpüşme yasağı mı geldi? Nesrin Cavadzade hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Bir yıldır aşk yaşadığı kendisi gibi oyuncu olan Gökhan Alkan'a, 'Kalp Yarası' dizisindeki partneri Yağmur Tanrısevsin'le öpüşmesini yasakladığı iddia edildi.
Nesrin Cavadzade'nin annesiyle benzerliği şaşırttı
Nesrin Cavadzade'nin annesiyle benzerliği şaşırttı Oyuncu Nesrin Cavadzade, komedi türündeki 'Zoraki Misafir' filminin önceki gün Kanyon'da gerçekleşen galasına, annesi Feride Hanım ile birlikte katıldı.
Gökhan Alkan'ın aşk dolu paylaşımına Nesrin Cavadzade'den olay yorum
Gökhan Alkan'ın aşk dolu paylaşımına Nesrin Cavadzade'den olay yorum "Kalp Yarası" dizisinin başrol oyuncusu Gökhan Alkan, sosyal medya hesabından sevgilisi Nesrin Cavadzade ile aşk dolu pozlarını paylaştı. Beğeni yağan karelere, Nesrin Cavadzade'nin yorumu damga vurdu.