Gökhan Alkan

Flaş!.. Talat Bulut Yasak Elma’ya geri mi dönüyor? “Yasak Elma” dizisine 85. bölümde veda eden Talat Bulut’un diziye yeniden döneceği iddiası gündemde...
Gökhan Alkan tedbiri elden bırakmıyor Kendisi gibi oyuncu olan Nesrin Cavadzade ile aşk yaşayan Gökhan Alkan, önceki akşam Bebek'te görüntülendi.
Nesrin Cavadzade'den konuşulan Gökhan Alkan paylaşımı "Yasak Elma" oyuncuları Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Birlikteliklerini sosyal medyadan duyuran oyuncu çiftten yeni paylaşım geldi.
Nesrin Cavadzade - Gökhan Alkan aşkı hızlı ilerliyor Nesrin Cavadzade ve bir aydır birlikte olduğu Gökhan Alkan’ınilişkisi evliliğe gidiyor. Cavadzade, sevgilisini ailesiyle tanıştırdı
Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan'ı nasıl 'maymuna' çevirdi? Yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan ile aşk yaşamaya başlayan Nesrin Cavadzade'nin, "Çirkin erkek seviyorum, yakışıklılar beni ürkütüyor. Anneannem, 'Erkek dediğin maymundan hallice olur' derdi" sözü yeniden gün yüzüne çıkarak, sosyal medyada espri konusu oldu.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan aşk yaşıyor! "Yasak Elma" dizisinde rol alan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan, aşk yaşamaya başladı. İkili, ilişkilerini sosyal medya hesaplarından ilan etti.
Gökhan Alkan: "Taşın canı yok ama onu da yosun sarar" Son olarak "Yasak Elma" dizisiyle ekrana gelen Gökhan Alkan, geçtiğimiz akşam Etiler'de bir mekan çıkışı görüntülendi.