Gökhan Alkan

Nesrin Cavadzade: "Gökhan çocuk istiyor"
Nesrin Cavadzade: "Gökhan çocuk istiyor" Oyuncu Nesrin Cavadzade, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Gökhan Alkan'dan Nesrin Cavadzade'ye ilan-ı aşk!
Gökhan Alkan'dan Nesrin Cavadzade'ye ilan-ı aşk! Meslektaşı Gökhan Alkan ile aşk yaşayan Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından sevgilisiyle olan fotoğraflarını kaldırmıştı. Ayrıldıkları konuşulan çift ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.
Nesrin Cavadzade'den Gökhan Alkan'a sürpriz ziyaret
Nesrin Cavadzade'den Gökhan Alkan'a sürpriz ziyaret 'Yasak Elma' dizisinden ayrılan Nesrin Cavadzade, 'Kalp Yarası' isimli dizinin çekimleri için bir süredir Antakya'da bulunan erkek arkadaşı Gökhan Alkan'ı ziyaret etti.
Nesrin Cavadzade'den kafa karıştıran Gökhan Alkan açıklaması
Nesrin Cavadzade'den kafa karıştıran Gökhan Alkan açıklaması Geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesaplarından yayınladıkları aşk pozlarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü oyuncular Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade'nin ayrıldığı konuşuluyordu.
Yağmur Tanrısevsin setlere döndü
Yağmur Tanrısevsin setlere döndü Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevin ve Merve Çağıran'ın başrol oynayacağı 'Kalp Yarası' adlı dizi, Hatay'da çekimlerine başladı.
Gökhan Alkan - Nesrin Cavadzade aşkı bitti!
Gökhan Alkan - Nesrin Cavadzade aşkı bitti! Bir süredir ayrıldıkları yönünde haklarında haberler çıkan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan cephesinden kötü haber geldi.
Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan'ın adını duymak dahi istemedi
Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan'ın adını duymak dahi istemedi Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, Arnavutköy'de objektiflere takıldı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Gökhan Alkan ile olan fotoğraflarını Instagram hesabından silen Cavadzade, ayrılık sorularına yanıt vermedi.