Gonca Derin


Gonca Derin'den Uğur Akkuş'u kızdıracak sözler
Gonca Derin'den Uğur Akkuş'u kızdıracak sözler İki çocuğunun annesi Gonca Derin'den 2018 yılında boşandıktan sonra Ebru Şallı ile evlenen Uğur Akkuş, sıkıntılı günler yaşıyor.
Uğur Akkuş'tan eski eşi Gonca Derin'e nafaka davası!
Uğur Akkuş'tan eski eşi Gonca Derin'e nafaka davası! Ünlü manken Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un boşandığı eşi Gonca Derin'e ödediği 2 bin TL'lik nafakanın düşürülmesi için mahkemeye başvurduğu ancak mahkemenin bu talebi reddettiği ortaya çıktı.
Gonca Derin'den Ebru Şallı'ya "Haddini bil" mesajı!
Gonca Derin'den Ebru Şallı'ya "Haddini bil" mesajı! Uğur Akkuş'un eski eşinden Ebru Şallı'ya zehir zemberek sözler söyledi. Gonca Derin, Şallı'ya ''Çocuklarımın yanında beni eleştirmişsin. Bir daha olmasın! Anneliği de sevdayı da tutkuyla yaşarım ben" dedi.
Uğur Akkuş, Gonca Sağlam'a velayet davası açtı!
Uğur Akkuş, Gonca Sağlam'a velayet davası açtı! Bugünlerde Maldivler'de eşi Ebru Şallı ile birlikte tatil yapan Uğur Akkuş, 2018 yılında ayrıldığı iki çocuğunun annesi eski eşi Gonca Sağlam'a velayet davası açtı.
Ebru Şallı'dan Aden Su'ya doğum günü sürprizi
Ebru Şallı'dan Aden Su'ya doğum günü sürprizi Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş'un önceki evliliğinden dünyaya gelen Aden Su için sürpriz bir kutlama düzenledi.
Gonca Sağlam'dan Uğur’a Akkuş'a dava üstüne dava!
Gonca Sağlam'dan Uğur’a Akkuş'a dava üstüne dava! Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’la önceki yıl boşandığı Gonca Sağlam’ın arasındaki hukuk savaşı sürüyor.
EBRU ŞALLI'NIN EŞİ UĞUR AKKUŞ'A HAPİS CEZASI!
EBRU ŞALLI'NIN EŞİ UĞUR AKKUŞ'A HAPİS CEZASI! Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’a kasten yaralama suçundan 1 yıl 7 ay hapis cezası verildi.