Google


Windows'ta Chrome desteği bitiyor mu?
Windows'ta Chrome desteği bitiyor mu? Popüler internet tarayıcısı Google Chrome, Windows 7 ve Windows 8.1‘den desteğini çekeceğini açıkladı.
Google kripto paralarla ödeme kabul edecek
Google kripto paralarla ödeme kabul edecek Google, Coinbase ile iş birliği gerçekleştirerek bazı kullanıcıları için kripto para ödemeyi kabul etmeye başlıyor.
Google şifreyi kaldırıyor!
Google şifreyi kaldırıyor! Google passkey ile şifresiz döneme geçiş yapıyor. Android uygulamalarına ve Chrome'daki web sitelere şifresiz girilebilecek.
Google Haritalar bir özelliğe daha veda ediyor
Google Haritalar bir özelliğe daha veda ediyor Şirket, Google Haritalar uygulaması için geliştirdiği bu Google Asistan Sürüş Modu özelliğini kapatacağını açıkladı.
Facebook: "1 milyon kişinin şifresi çalınmış olabilir"
Facebook: "1 milyon kişinin şifresi çalınmış olabilir" Meta bünyesinde Instagram, WhatsApp ve Messenger ile hizmet veren Facebook'tan kullanıcılarına endişe yaratan bir uyarı geldi.
Bu internet tarayıcılarına dikkat!
Bu internet tarayıcılarına dikkat! Popüler VPN servisi Atlas, en fazla güvenlik açığı veren tarayıcıları açıkladı. Listede aşina olduğumuz tarayıcılar da mevcut.
Google sevilen iki modelin fişini resmen çekti!
Google sevilen iki modelin fişini resmen çekti! Google, 2019'da piyasaya sürülen Google Pixel 4 ve 4 XL modellerinin güncelleme desteğini Pixel 7 lansmanı öncesi sonlandırdı.