Google


Cep telefonunuzda bu uygulamalar yüklüyse derhal silin!
Cep telefonunuzda bu uygulamalar yüklüyse derhal silin! Android ve iPhone sahiplerini tehlikeye atan yeni uygulamalar keşfedildi.
Dünyanın en çok ziyaret edilen web siteleri belli oldu
Dünyanın en çok ziyaret edilen web siteleri belli oldu Similarweb, 2023 yılı için dünyanın en çok ziyaret edilen web sitelerini açıkladı.
Android kullanım oranları belli oldu
Android kullanım oranları belli oldu Android 13'ün çıkmasıyla birlikte Google, Android kullanım oranları istatistiklerini güncelledi.
Google Çeviri 33 dil için çevrim dışı destek sağlayacak!
Google Çeviri 33 dil için çevrim dışı destek sağlayacak! Google Çeviri, paylaştığı bir blog yazısında 33 dil için daha çevrim dışı destek sunacağını açıkladı.
Google'ın yeni özelliği dolandırıcılığın önünü kesecek!
Google'ın yeni özelliği dolandırıcılığın önünü kesecek! Google, dün paylaştığı bir gönderide kullanıcıları için güvenlik sağlayan yeni özelliğini duyurdu.
Google Chrome'da şifre tarihe karışacak
Google Chrome'da şifre tarihe karışacak Google Chrome şifre yerine passkey (geçiş anahtarı) desteği kazanıyor. Artık passkey ile hesaplarınıza tek tıkla giriş yapabilirsiniz.
2022’de Google’da en çok bunlar arandı
2022’de Google’da en çok bunlar arandı Google 2022'de dünyada en çok hangi sözcüklerin arandığını yayınladı. Arama motoru, genel arama sonuçları yanında haberler, kişiler, oyuncular, sporcular, filmler ve şarkılar gibi kategori bazlı sıralamalar da yaptı.