Google


Google’dan eleştiri toplayan atak! O hesaplar silinecek!
Google’dan eleştiri toplayan atak! O hesaplar silinecek! ABD merkezli teknoloji şirketi Google'ın aldığı bir karar büyük tepki topladı.
Google, tüm verileri yapay zekaya sunacak!
Google, tüm verileri yapay zekaya sunacak! Google yeni gizlilik politikasını açıkladı. Şirket, yapılan yeni güncellemede herkese açık verilerin tamamının yapay zekâ sunulacağını söyledi.
Oyuncu Uğur Bilgin apar topar nişanlandı
Oyuncu Uğur Bilgin apar topar nişanlandı 10 yıldır ekranda olan Güldür Güldür Show programının Mesut'u Uğur Bilgin, ani bir kararla evlilik yolunda ilk adımı attı.
Rekabet Kurumu'ndan Google'a soruşturma
Rekabet Kurumu'ndan Google'a soruşturma Rekabet Kurumu, Google’ın hakkında reklam hizmetlerinde kendini kayırarak rekabet yasasını ihlal ettiği gerekçesiyle soruşturma başlattığını bildirdi.
Google'dan Türkiye hamlesi: Kumarhaneler açılıyor!
Google'dan Türkiye hamlesi: Kumarhaneler açılıyor! Google, daha önce kumar uygulamalarının Play Store'da yayınlanmasına izin verme kararı aldığını duyurmuştu. Bugün, geliştiricilere gönderilen bir duyuruda Türkiye'de de kumar uygulamalarına izin verileceği bilgisi paylaşıldı.
Google, virüsleri tespit edebilen yapay zeka geliştirdi!
Google, virüsleri tespit edebilen yapay zeka geliştirdi! Yapay zeka ve siber güvenlik bir araya geliyor. Google, Sec-PaLM diline dayanan yeni güvenlik paketini erişime açtı.
Google'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel doodle
Google'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel doodle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü unutmayan Google, logonusu farklı kadınların yer aldığı bir görsel ile değiştirdi.