Gülşen


Gülşen'in ev hapsi kaldırıldı
Gülşen'in ev hapsi kaldırıldı Konserinde imam hatip liselilere yönelik sözlerinden dolayı "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçlamasıyla tutuklandıktan sonra "konutu terk etmeme" şartıyla tahliye edilen şarkıcı Gülşen'in ev hapsi kararı kaldırıldı.
Gülşen'in avukatından "Bodrum" iddiasına yalanlama
Gülşen'in avukatından "Bodrum" iddiasına yalanlama İmam hatip liselilere yönelik sözlerinden dolayı hakkında başlatılan soruşturma kapsamında tutuklandıktan sonra 'konutu terk etmeme' şartıyla tahliye edilen şarkıcı Gülşen'in, 'ev hapsi'ni Bodrum'da geçirdiği iddia edildi.
Gülşen’in tahliyesinde dikkat çeken detay! "Ev hapsi cezası aldığı gün..."
Gülşen’in tahliyesinde dikkat çeken detay! "Ev hapsi cezası aldığı gün..." İmam hatiplilere yönelik söylediği sözler nedeniyle tutuklanan ve daha sonra ev hapsi şartıyla tahliye olan Gülşen’in tahliyesiyle ilgili dikkat çeken bir detay ortaya çıktı.
Gülşen Ömer Yıldız hakkında suç duyurusunda bulundu
Gülşen Ömer Yıldız hakkında suç duyurusunda bulundu Gülşen, imam hatiplilere yönelik sözleri sonrası hakkında 'Katli vaciptir' diyen Yeniden Refah Partisi Kağıthane İlçe Başkanı Ömer Yıldız hakkında suç duyurusunda bulundu.
Gülşen’in ev hapsinin devamına karar verildi
Gülşen’in ev hapsinin devamına karar verildi 'Halkı kin ve düşmanlığa tahrik' suçlamasıyla tutuklanan, daha sonra tahliye edilen şarkıcı Gülşen'in hakim karşısına çıkacağı tarih belli oldu.
Gülşen'in 3 yıla kadar hapsi isteniyor
Gülşen'in 3 yıla kadar hapsi isteniyor Ünlü şarkıcı Gülşen ile ilgili iddianame hazırlandı, 'halkı kin ve düşmanlığa' tahrik suçlamasıyla 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası istendi.
Gülşen’in ev hapsinin kaldırılması talebine red
Gülşen’in ev hapsinin kaldırılması talebine red Dört ay önce verdiği konserde imam hatip liselilere yönelik sarf ettiği sözlerden dolayı hakkında “halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” iddiasıyla soruşturma başlatılan şarkıcı Gülşen, geçen perşembe akşamı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı.