Gülşen


Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı! 1 Temmuz'da başlayacak olan normalleşmeyle birlikte konserler de start alıyor. Sahnelere dönmeye hazırlanan ünlülerin yaz tarifesi de belli oldu.
Bakan Koca açıkladı, ünlü isimler aşıya koştu Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın, "Aşı sırası müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekiplerine geldi" açıklamasından sonra ünlü isimler aşı olmaya başladı.
Hadise jüri koltuğunu kime kaptırıyor? Hadise'nin ayrılacağı ‘O Ses Türkiye' jüri koltuğu için Acun Ilıcalı'nın başka ünlü bir sanatçı ile görüştüğü öne sürüldü.
Gülşen'in eniştesi Corona virüse yenik düştü Geçtiğimiz hafta kayınvalidesini kaybeden popçu Gülşen bu kez ablasının eşi Cüneyt Erkan'ın acı haberini aldı.
Yıldız Tilbe Tarkan'a kırgın mı? Yıldız Tilbe, pandemi nedeniyle zor günler geçiren müzik dünyası için sosyal medyada düzenlenen 'meydan okuma / challenge' akımına dahil olarak Tarkan'a pas atsa da Megastar'dan ret yanıtı aldı. Daha sonra Gülşen'i akıma davet etti ancak Gülşen'den de bir yanıt gelmedi.
Ozan Çolakoğlu'nun banyoda kayıp düşen annesi vefat etti Pandemi dönemini eşi Gülşen ve oğluyla İspanya'da geçiren Ozan Çolakoğlu'nu yıkan haber…
Gülşen'den makyajsız ve boynuzlu paylaşım Popçu Gülşen’in dün yaptığı paylaşıma kimse anlam veremedi. Yüzü gözü şişmiş, dudakları da su toplamış gibiydi.