Gülşen


Gülşen'den coşkulu bayram konseri
Gülşen'den coşkulu bayram konseri Müziğimizin en çok sevilen ve en çok kıskanılan sanatçısı Gülşen, Ramazan Bayramı’nı boş geçmedi.
Yazın kraliçesi şimdiden belli oldu
Yazın kraliçesi şimdiden belli oldu Gülşen kıştan beri giydiği sahne kıyafetleriyle adeta fırtına gibi esiyor.
Talep olmayınca konserler iptal edildi
Talep olmayınca konserler iptal edildi Bodrum'daki Azka Otel'de 2-7 Mayıs arasında Hülya Avşar, Funda Arar, Özcan Deniz, Gülben Ergen, Kubat ve Gülşen sahne alacaktı.
Gülşen'in sahne kıyafeti yine tam not aldı
Gülşen'in sahne kıyafeti yine tam not aldı Son dönemde sahne kıyafetleri ile eleştirilen Gülşen, geçtiğimiz gün konserde çekildiği kareyi sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.
Yeliz'den Işın Karaca'ya sert sözler
Yeliz'den Işın Karaca'ya sert sözler Şarkıcı Yeliz, Gülşen'in sahne kıyafetlerini eleştirirken "Artık mide bulandırıyor. Kadın eti bu kadar ucuz mu ya?" diyen Işın Karaca'yı sert bir dille eleştirdi.
Gülşen şarkılarını korumasının omzunda söyledi
Gülşen şarkılarını korumasının omzunda söyledi Şarkıları, kostümleri, güzelliği ve her türe yakışan sesiyle en çok kıskanılan isim olan Gülşen yine çok konuşulacak bir harekete imza attı.
Gülşen New York’un ünlü Times meydanında
Gülşen New York’un ünlü Times meydanında Dijital müzik platformu Spotify kadın müzisyenlere fırsat eşitliği sağlamak ve onları ön plana çıkarmak için dünya çapında Equal adlı bir program başlatmıştı.