Gülşen


'Bir Kira Bir Yuva' hareketine ünlü isimlerden tam destek
'Bir Kira Bir Yuva' hareketine ünlü isimlerden tam destek Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerin ardından yaralar sarılmaya çalışılıyor.
Gülşen'den depremzedelere dev yardım
Gülşen'den depremzedelere dev yardım Merkez üssü Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6'lık iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu.
Gülşen'e açılan tazminat davasına ret!
Gülşen'e açılan tazminat davasına ret! İmam Hatip lisesi mezunu Furkan Değirmenci, Gülşen'in kendisine de hakaret ettiği gerekçesiyle mahkemeye başvurarak 1500 liralık tazminat davası açtı.
Gülşen'i hedef alan Ahmet Hakan'a Fatih Altaylı'dan tokat gibi yanıt!
Gülşen'i hedef alan Ahmet Hakan'a Fatih Altaylı'dan tokat gibi yanıt! Ahmet Hakan'ın Gülşen ve Tarkan gibi şarkıcıların siyaset üstü kalması gerektiğine ilişkin ifadesine tepki gösteren Fatih Altaylı, Yavuz Bingöl, İbrahim Tatlıses örneklerini verip tepki gösterdi.
Gülşen'den aylar sonra ilk paylaşım
Gülşen'den aylar sonra ilk paylaşım İmam hatip liselilerine yönelik sarf ettiği sözler nedeniyle dört gün tutuklu kalan şarkıcı Gülşen, Instagram hesabından aylar sonra ilk paylaşımını yaptı.
Gülşen'in yılbaşı akşamı programı belli oldu
Gülşen'in yılbaşı akşamı programı belli oldu İmam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle 3 yıla kadar hapsi istenen şarkıcı Gülşen, yılbaşı gecesi İzmir’de Gündoğdu Meydanı’nda sahneye çıkacak.
Gülşen izleyicilere sordu: "Aranızda emniyetten kimse var mı?"
Gülşen izleyicilere sordu: "Aranızda emniyetten kimse var mı?" Dört ay sonra sahne alan Gülşen, Koç Grubu'nun yılbaşı kutlamalarında peş peşe sahne aldı.