Gülşen

Hülya Avşar: "Aman aman aman... Bana onu sormayın!"
Hülya Avşar: "Aman aman aman... Bana onu sormayın!" Yeniköy'de görüntülenen Hülya Avşar, muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Gülşen'in açıklaması Seyhan Soylu'yu kızdırdı
Gülşen'in açıklaması Seyhan Soylu'yu kızdırdı Son zamanlarda bazı meslektaşları tarafından eleştirilen ve sahne kostümlerinin çok açık bulunulduğu dile getirilen Gülşen bir açıklama yayınlayarak "Ben kadın bedeninde Dünya’ya gelmiş bir insanım İsmim Gülşen" demişti.
Gülşen: "Hiçbir sıfatın kölesi değilim"
Gülşen: "Hiçbir sıfatın kölesi değilim" Son zamanlarda bazı meslektaşları tarafından eleştirilen ve sahne kostümlerinin çok açık bulunulduğu dile getirilen Gülşen, sonunda sessizliğini bozarak bir açıklama yaptı.
Seçil Gür: "Gülşen'in külodunun konuşuluyor olması üzücü"
Seçil Gür: "Gülşen'in külodunun konuşuluyor olması üzücü" Şarkıcı Seçil Gür, Nişantaşı'nda AVM turu yaptı. 2022 yılını konserden konsere koşarak geçirmek istediğini söyleyen Gür, yeni albüm müjdesi verdi.
Seyhan Soylu: "Ozan Çolakoğlu Gülşen'i aldatıyor"
Seyhan Soylu: "Ozan Çolakoğlu Gülşen'i aldatıyor" Flash TV’de hafta içi her gün canlı olarak Seyhan Soylu moderatörlüğünde yayınlanan "Al Sana Haber"de Sisi, bombayı patlattı.
Gülşen'in pijamalı imajını yapan Nermin Ceri konuştu
Gülşen'in pijamalı imajını yapan Nermin Ceri konuştu Gülşen'in 1996 yılında pijamalarıyla çektiği klip olay olmuş ve tüm Türkiye bu pijamalı kızı konuşur olmuştu. Bu pijamalı imajın mimarı Nermin Ceri; Gülşen'in eleştirilen son görüntülerini değerlendirdi.
'Ozan Çolakoğlu evi terk etti' iddiası!
'Ozan Çolakoğlu evi terk etti' iddiası! 2016'da Barcelona'da nikah masasına oturan ünlü popçu Gülşen ile aranjör Ozan Çolakoğlu'nun boşanacağı iddia edildi. Dedikodulardan sonra ünlü çift cephesinden ilk açıklama geldi.