Gülşen

Beren Saat'ten Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna flaş yanıt!
Beren Saat'ten Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna flaş yanıt! Oyuncu Beren Saat, önceki akşam eşi Kenan Doğulu ile birlikte Etiler'deki bir mekanda annesi Ayla Saat'e doğum günü sürprizi yaptı. Kutlama yemeğine ünlü şarkıcının annesi Serpil Doğulu da katıldı.
Gülşen'in Lolipop'u dünyanın zirvesinde
Gülşen'in Lolipop'u dünyanın zirvesinde Gülşen’in uzun zamandır merakla beklenen iddialı teklisi ‘Lolipop’ tüm dijital listelere 1 numaradan giriş yaptı.
Erol Köse'den Gülşen'e destek
Erol Köse'den Gülşen'e destek Son günlerde kostümleri, albüm kapağı ve sahne şovlarıyla bir kısım tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Gülşen'e eski prodüktörü Erol Köse'den destek geldi.
Gülşen'den kıskançlara tokat gibi yanıt!
Gülşen'den kıskançlara tokat gibi yanıt! Gülşen, uzun süredir üzerinde çalıştığı ve merakla beklenen yeni teklisi "Lolipop"la büyük ses getirdi.
Gülşen'in albüm kapak fotoğrafları tüm kıskançlara kapak oldu!
Gülşen'in albüm kapak fotoğrafları tüm kıskançlara kapak oldu! Sanat dünyamızın son döneme damga vuran sanatçısı Gülşen kıskananları orta yerinden çatlatıyor...
Gülşen sahnede devleşti
Gülşen sahnede devleşti Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden Gülşen, önceki akşam Bayhan Müzik organizasyonuyla sahnedeydi.
Gülşen kıskananları yine çatlattı!
Gülşen kıskananları yine çatlattı! Dün akşam İstanbul'da sahne alan Gülşen, yine kıskananları çatlattı.