Hakan Baş


Hakan Baş'tan Bensu Soral sorusuna yanıt Bensu Soral ile Hakan Baş'ın önceki gün boşandığı haberi basına yansımıştı.
Bensu Soral'dan flaş 'boşanma' açıklaması Bensu Soral ile Hakan Baş'ın önceki gün boşandığı haberi basına yansımıştı.
Hakan Baş ve Bensu Soral'ın boşanma muamması! Oyuncu Bensu Soral ve iş insanı Hakan Baş'ın evliliği üzerinde ihanet iddiaları nedeniyle kara bulutlar dolaştığı ve boşandıkları iddia edilmişti.
Bensu Soral ve Hakan Baş resmen boşandı Magazin dünyasının gözde çifti olarak gösterilen Hakan Baş ile Bensu Soral, çıkan dedikoduların üzerine aralarında sorun olduğunu ve herkesin saygı göstermesini bekleyen bir açıklama yapmışlardı. İkili hakkında ihanet dedikoduları da dolaşsa da bu haberleri de yalanlamışlardı.
Eşi başkasıyla görüntülenen Bensu Soral'dan göndermeli paylaşım Bensu Soral’ın eşi Hakan Baş geçtiğimiz günlerde bir partiden şarkıcı Edis’in asistanlığını yapan Simge İnce ile görüntülenmişti. Bu olayın üzerine Soral’dan olay bir paylaşım geldi.
Gecelerde Simge İnce ile sobelenen Hakan Baş panikledi Oyuncu Bensu Soral ile evliliklerinde kriz yaşayan iş adamı Hakan Baş, şarkıcı Edis'in asistanı Simge İnce ile objektiflere takıldı. Nişantaşı'nda görüntülenen ikili, panikledi. Baş ve İnce otomobillerinden inerek, gazetecilere açıklama yaptı.
Hakan Baş esmer güzelle gecelerde Oyuncu eşi Bensu Soral'la evliliğinde problemler olan Hakan Baş, boşanmadan bekarlığa adım attı. Ünlü iş adamı, önceki gece esmer bir güzelle eğlence turuna çıktı.