Hakan Baş


Bensu Soral cephesinden müjdeli haber geldi!
Bensu Soral cephesinden müjdeli haber geldi! Bir süre önce eşi Hakan Baş ile evliliklerinde kara bulutları dağıtan oyuncu Bensu Soral'dan sevenlerine müjdeli haber geldi.
Bensu Soral alyansı yeniden parmağına taktı
Bensu Soral alyansı yeniden parmağına taktı Uzun zamandır evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Hakan Baş ve Bensu Soral barış imzaladı. Çift yeni yıla Paris’te girdi.
Bensu Soral ile Hakan Baş barıştı
Bensu Soral ile Hakan Baş barıştı 2018'de nikah masasına oturan Bensu Soral ile Hakan Baş, bir süredir evliliklerinde kriz yaşıyordu. Çift, aralarındaki buzları eritti. Soral ve Baş, yeni yıla Paris'te birlikte girdi.
Bensu Soral'dan Kubilay Aka sorusuna flaş yanıt!
Bensu Soral'dan Kubilay Aka sorusuna flaş yanıt! Bensu Soral halen hassas bir süreçten geçen evliliği ve eşi Hakan Baş ve adının aşk dedikodusuna karıştığı rol arkadaşı Kubilay Aka'ya dair soruları yanıtladı.
Bensu Soral 'boşanma' sorularından kaçmak için kıta değiştirdi!
Bensu Soral 'boşanma' sorularından kaçmak için kıta değiştirdi! 2018'de nikah masasına oturan Bensu Soral ile Hakan Baş, haklarında çıkan boşanma dedikodularını doğrulamıştı. Çift, "Evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var." ifadelerini kullanmıştı.
Bensu Soral'ı kaçıran Kubilay Aka sorusu!
Bensu Soral'ı kaçıran Kubilay Aka sorusu! İş insanı eşi Hakan Baş ile boşanacakları konuşulan Bensu Soral, önceki gün Nişantaşı'nda kameralara yansıdı. Güzel oyuncu evliliğiyle ilgili konuşurken, Arnavutköy'de görüntülenen Hakan Baş ise kaçamak cevaplar verdi.
Bensu Soral havalimanında yalnız kaldı
Bensu Soral havalimanında yalnız kaldı Yakın arkadaşı Hande Erçel ile Amerika'ya tatile giden Bensu Soral, Türkiye'ye döndü. Güzel oyuncu Hande Erçel'i, sevgilisi Kerem Bürsin havalimanında karşıladı.