Hakan Baş


Bensu Soral'dan Hakan Baş sorusuna net yanıt 2018 yılında evlendiği Hakan Baş ile evliliklerinde sorunlar yaşadıklarını açıklayan Bensu Soral, ortaya çıktı. Oyuncu, önceki akşam bir konserde görüntülendi.
Şok!.. Bensu Soral ve Hakan Baş boşanma kararı mı aldı? Geçtiğimiz günlerde "Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var" diyen Bensu Soral ile Hakan Baş, önceki akşam bir arkadaşlarının düğününe katılmış ve çift, uzun zaman sonra ilk kez yan yana görüntülenmişti.
Mina Ceran'dan Hakan Baş-Bensu Soral açıklaması! 2018'de nikah masasına oturan ünlü oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş'ın evliliğindeki krizde adı geçen Mina Ceran, suskunluğunu bozdu.
Ekranda "Müge ile Gülşen'le 2. Sayfa" farkı! Özel haberleriyle magazin gündemini belirleyen, bir ekran klasiği "Müge ile Gülşen'le 2. Sayfa" bomba gibi döndü...
Hakan Baş ve Bensu Soral çifti geceden sabaha kadar gözyaşı döktü! İhanet iddialarının ardından evliliklerinin sarsıldığı iddia edilen Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinin neden kriz yaşadıklarıyla ilgili yeni bir iddia gündeme geldi.
"Hakan Baş Mina Ceran'a ev tuttu" iddiası! İş insanı Hakan Baş’ın eşi Bensu’yu aldattığı öne sürüldü. Gizemli kadın Mina Ceran adlı internet fenomeniydi! Hatta ona bir ev tuttuğu belirtildi. O evin Göktürk’te bir bahçe dubleksi olduğu iddia edildi... Kirası ise tam 25 bin TL’ydi...
Bensu Soral ve Hakan Baş: "Evliliğimiz hassas bir süreçte" Bensu Soral ile Hakan Baş, üç yıl önce görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirmişti. Ancak ünlü çift, son dönemde sık sık ayrılık iddialarıyla gündeme geliyor.