Hande Soral


Kedi maması yiyen Hande Soral şoke etti
Kedi maması yiyen Hande Soral şoke etti İsmail Demirci ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Hande Soral'ın kedi maması yediği anlar gündem yarattı.
'Müstakbel Damat'ın oyuncuları stüdyoya girdi
'Müstakbel Damat'ın oyuncuları stüdyoya girdi Başrollerini Hande Soral, Erdal Özyağcılar, Ayça Erturan ve Nilgün Kasapbaşoğlu'nun paylaştığı "Müstakbel Damat" filmi beyazperde de seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Yakında sete çıkmaya hazırlanan İlayda Alişan'a şok!
Yakında sete çıkmaya hazırlanan İlayda Alişan'a şok! "Masumiyet" dizisinde canlandırdığı karakterle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen İlayda Alişan, yakında yeni projesi için sete çıkmaya hazırlanıyordu...
Hande Soral anneliği çok sevdi
Hande Soral anneliği çok sevdi Geçtiğimiz aylarda oğlu Ali'yi kucağına alan oyuncu Hande Soral anneliğin tadını çıkarıyor.
Hande Soral ve İsmail Demirci'den rötarlı kutlama
Hande Soral ve İsmail Demirci'den rötarlı kutlama Geçtiğimiz aylarda oğlu Ali'yi kucağına alan oyuncu Hande Soral, setlere anne olarak dönmeye hazırlanıyor.
Hande Soral'dan konuşulacak haber
Hande Soral'dan konuşulacak haber İsmail Demirci ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Hande Soral'dan çok konuşulacak bir haber geldi.
Bensu Soral son görüntüsüyle şaşırttı
Bensu Soral son görüntüsüyle şaşırttı Başarılı oyuncu Bensu Soral da Hollywood klasiği olan "çene estetiği" yaptırdı. Öte yandan güzel oyuncunun, ismini ünlü tiyatro sanatçısından aldığı ortaya çıktı.