Hande Soral


İlayda Alişan'ın partneri belli oldu
İlayda Alişan'ın partneri belli oldu İlayda Alişan'ın yeni dizisi "Ateş Kuşları"ndaki partneri belli oldu.
Hande Soral'a kardeşlerinden tam destek
Hande Soral'a kardeşlerinden tam destek Hande Soral'ın rol aldığı "Müstakbel Damat" filmi pandemi nedeniyle 973 gün gecikmeli seyirciyle buluşabildi.
Kedi maması yiyen Hande Soral şoke etti
Kedi maması yiyen Hande Soral şoke etti İsmail Demirci ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Hande Soral'ın kedi maması yediği anlar gündem yarattı.
'Müstakbel Damat'ın oyuncuları stüdyoya girdi
'Müstakbel Damat'ın oyuncuları stüdyoya girdi Başrollerini Hande Soral, Erdal Özyağcılar, Ayça Erturan ve Nilgün Kasapbaşoğlu'nun paylaştığı "Müstakbel Damat" filmi beyazperde de seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Yakında sete çıkmaya hazırlanan İlayda Alişan'a şok!
Yakında sete çıkmaya hazırlanan İlayda Alişan'a şok! "Masumiyet" dizisinde canlandırdığı karakterle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen İlayda Alişan, yakında yeni projesi için sete çıkmaya hazırlanıyordu...
Hande Soral anneliği çok sevdi
Hande Soral anneliği çok sevdi Geçtiğimiz aylarda oğlu Ali'yi kucağına alan oyuncu Hande Soral anneliğin tadını çıkarıyor.
Hande Soral ve İsmail Demirci'den rötarlı kutlama
Hande Soral ve İsmail Demirci'den rötarlı kutlama Geçtiğimiz aylarda oğlu Ali'yi kucağına alan oyuncu Hande Soral, setlere anne olarak dönmeye hazırlanıyor.