Hande Soral

İsmail Demirci bebek bekleyen eşini bir an olsun yalnız bırakmıyor
İsmail Demirci bebek bekleyen eşini bir an olsun yalnız bırakmıyor Oğlu Ali’ye kavuşmak için gün sayan oyuncu Hande Soral 8 aylık hamile.
Hande Soral'dan baby shower
Hande Soral'dan baby shower Hande Soral ve İsmail Demirci çiftinin bebekleri Ali'yi kucaklarına almalarına az kaldı! Hamileliğinin 31. haftasını geride bırakan Hande Soral, dün baby shower partisi düzenledi.
Soral kardeşleri doğum heyecanı sardı
Soral kardeşleri doğum heyecanı sardı Bedirhan Soral'ın sosyal medya hesabı paylaşımına takipçilerinden yorum ve beğeni yağdı.
Hande Soral ve İsmail Demirci'nin heyecanı büyüyor
Hande Soral ve İsmail Demirci'nin heyecanı büyüyor Oyuncu Hande Soral 2017’de meslektaşı İsmail Demirci ile nikah masasına oturmuştu. Erkek bebek bekleyen Hande Soral ile İsmail Demirci, paylaştıkları fotoğrafla çocuklarına 'Ali' adını vereceklerini duyurdu.
Hande Soral hamilelikte 29 haftayı geride bıraktı
Hande Soral hamilelikte 29 haftayı geride bıraktı Son olarak 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde 'Ümit' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hande Soral hamileliğinde 29 haftayı geride bırakırken Instagram hesabından yeni bir paylaşım yaptı.
Hande Soral ve İsmail Demirci bebeklerinin ismine karar verdi
Hande Soral ve İsmail Demirci bebeklerinin ismine karar verdi Hande Soral - İsmail Demirci çifti şimdilerde oğullarını kucaklarına almak için gün sayıyor.
Alef dizisi 2. sezonuyla da iddialı
Alef dizisi 2. sezonuyla da iddialı Geçmişin tozlu raflarından günümüze kadar ulaşan sırların, şifrelerin ve gerçeğin izinde/peşinde mistik bir yolculuğa çıkaran ALEF: Mâl-i Hülya, ilk tanıtımıyla seyirciyi Kapadokya’da gizemli ve aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor.