Hande Soral

Hande Soral ve İsmail Demirci'nin heyecanı büyüyor
Hande Soral ve İsmail Demirci'nin heyecanı büyüyor Oyuncu Hande Soral 2017’de meslektaşı İsmail Demirci ile nikah masasına oturmuştu. Erkek bebek bekleyen Hande Soral ile İsmail Demirci, paylaştıkları fotoğrafla çocuklarına 'Ali' adını vereceklerini duyurdu.
Hande Soral hamilelikte 29 haftayı geride bıraktı
Hande Soral hamilelikte 29 haftayı geride bıraktı Son olarak 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde 'Ümit' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hande Soral hamileliğinde 29 haftayı geride bırakırken Instagram hesabından yeni bir paylaşım yaptı.
Hande Soral ve İsmail Demirci bebeklerinin ismine karar verdi
Hande Soral ve İsmail Demirci bebeklerinin ismine karar verdi Hande Soral - İsmail Demirci çifti şimdilerde oğullarını kucaklarına almak için gün sayıyor.
Alef dizisi 2. sezonuyla da iddialı
Alef dizisi 2. sezonuyla da iddialı Geçmişin tozlu raflarından günümüze kadar ulaşan sırların, şifrelerin ve gerçeğin izinde/peşinde mistik bir yolculuğa çıkaran ALEF: Mâl-i Hülya, ilk tanıtımıyla seyirciyi Kapadokya’da gizemli ve aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor.
Evliliğini kurtaran Bensu Soral'ın bebek heyecanı
Evliliğini kurtaran Bensu Soral'ın bebek heyecanı “Özel Ders” adlı sinema filminde başrol oynamaya hazırlanan ünlü oyuncu Bensu Soral, akşam yemeği çıkışı kameralara takıldı. Güzel oyuncu, teyzelik heyecanını paylaştı.
Bensu Soral'dan flaş 'bebek' açıklaması
Bensu Soral'dan flaş 'bebek' açıklaması Yakışıklı eşi Hakan Baş'la sorunlarını geride bırakan Bensu Soral, önceki akşam Etiler'deydi.
Lüks evde keyif çatan Soral ailesi 'Eniştem sağ olsun' dedirtti
Lüks evde keyif çatan Soral ailesi 'Eniştem sağ olsun' dedirtti Soral kardeşler, abla Hande Soral’ın yaş günü için Cannes’ın yolunu tuttu. Hande Soral’ın eşi ve üç kardeşin kaldığı yer ise Bensu Soral’ın buzları erittiği eşi Hakan Baş’ın yaklaşık 750 bin Euro’luk eviydi...