Hande Soral

Hande Soral: "Kocamdan iki yıldır ayrıyım"
Hande Soral: "Kocamdan iki yıldır ayrıyım" Ekim 2017’de 2.5 yıllık sevgilisi İsmail Demirci ile hayatını birleştiren oyuncu Hande Soral'dan şaşırtan açıklama...
Hande Soral'a mutasyonlu virüs şoku
Hande Soral'a mutasyonlu virüs şoku Hande Soral, rol aldığı 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin Corona sebebiyle sete ara verdiği hatırlatılınca kendisinin de mutasyonlu corona virüs atlattığını açıkladı.
Soral kardeşlerden 28 yıl sonra aynı poz
Soral kardeşlerden 28 yıl sonra aynı poz Meslektaşı İsmail Demirci ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Hande Soral, ikiz kardeşleri Bensu ve Bedirhan’ın 30’uncu doğum gününü Instagram’dan kutladı.
Hande Soral ve İsmail Demirci hakkında bilinmeyen gerçek
Hande Soral ve İsmail Demirci hakkında bilinmeyen gerçek Ünlü oyuncu Hande Soral ve meslektaşı İsmail Demirci, 2017 yılında dünyaevine girmişti.
İsmail Demirci: "Hande ile aynı projede oynamam"
İsmail Demirci: "Hande ile aynı projede oynamam" Oyuncu Hande Soral ve meslektaşı İsmail Demirci 2017’de nikah masasına oturmuştu. Mutlu bir evlilikleri olan çift aynı projede yer almaya sıcak bakmadıklarını söyledi.
Hande Soral'dan özlem dolu paylaşım
Hande Soral'dan özlem dolu paylaşım İstanbul'da yaşayan ama işleri dolasıyla sürekli şehir dışında olan oyuncu çiftin birbirlerine olan özlemleri de sosyal medya paylaşımlarına yansıyor.
Hande Soral'dan anlamlı çağrı
Hande Soral'dan anlamlı çağrı Atv'de ekrana gelen "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinin yıldız oyuncusu Hande Soral, yeni yaşına iyilik yaparak girecek.