Hande Soral

Hande Soral 'Bir Zamanlar Çukurova'ya veda ediyor!
Hande Soral 'Bir Zamanlar Çukurova'ya veda ediyor! Yeni sezonda taşların bir kez daha yerinden oynayacağı Bir Zamanlar Çukurova'nın ilk bölümü ana kadrodan bir oyuncunun etkili bir vedasına sahne olacak. Dizinin Ümit'i Hande Soral, ilk bölümde veda edecek.
Hande Soral ve İsmail Demirci'nin kıskandıran mutluluğu
Hande Soral ve İsmail Demirci'nin kıskandıran mutluluğu 2017 yılında evlenen Hande Soral ve İsmail Demirci mutlu evlilikleriyle örnek teşkil ediyor.
Bodrum'da tatil yapan Hande Soral, 'Şanslı kadın' dedirtti
Bodrum'da tatil yapan Hande Soral, 'Şanslı kadın' dedirtti Hande Soral, eşi İsmail Demirci ve kardeşi Bedirhan’la Bodrum tatilinde görüntülendi. Eşinin elleriyle yemek yedirdiği güzel oyuncu, kardeşine de masaj yaptırdı.
Hande Soral sevimli dostlarıyla poz verdi
Hande Soral sevimli dostlarıyla poz verdi Hande Soral, köpekleriyle çektirdiği fotoğrafları Instagram’dan paylaştı.
Hande Soral: "Kocamdan iki yıldır ayrıyım"
Hande Soral: "Kocamdan iki yıldır ayrıyım" Ekim 2017’de 2.5 yıllık sevgilisi İsmail Demirci ile hayatını birleştiren oyuncu Hande Soral'dan şaşırtan açıklama...
Hande Soral'a mutasyonlu virüs şoku
Hande Soral'a mutasyonlu virüs şoku Hande Soral, rol aldığı 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin Corona sebebiyle sete ara verdiği hatırlatılınca kendisinin de mutasyonlu corona virüs atlattığını açıkladı.
Soral kardeşlerden 28 yıl sonra aynı poz
Soral kardeşlerden 28 yıl sonra aynı poz Meslektaşı İsmail Demirci ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Hande Soral, ikiz kardeşleri Bensu ve Bedirhan’ın 30’uncu doğum gününü Instagram’dan kutladı.