Hava Durumu

Dikkat! Deprem bölgesinde yağmur var!
Dikkat! Deprem bölgesinde yağmur var! Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz ile Eskişehir, Bolu, Düzce ve Zonguldak çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Dikkat! Hava sıcaklığı 8 derece birden düşecek!
Dikkat! Hava sıcaklığı 8 derece birden düşecek! Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava tahminlerine göre yağışlı hava etkisi altına giren Türkiye'de hava sıcaklıkları hızla düşecek. Bugün birçok şehirde 20 derecenin üzerine çıkan sıcaklıklar haftanın ilerleyen günlerinde 10 derecenin altına inecek.
Kasım sonunda yaz sıcağı yaşandı
Kasım sonunda yaz sıcağı yaşandı Hava sıcaklığının 24, deniz suyu sıcaklığının 22 derece ölçüldüğü Antalya'da yerli ve yabancı turistler, Konyaaltı ile Lara sahillerinde deniz keyfi devam ediyor.
Meteoroloji'den Marmara ve Ege için sağanak uyarısı!
Meteoroloji'den Marmara ve Ege için sağanak uyarısı! Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; 16 ilde sarı, 1 ilde turuncu alarm verildi. Marmara, Ege, Batı Karadeniz, Antalya çevreleri gök gürültülü sağanak yağışlı olacak, diğer bölgeler ise az bulutlu ve açık geçecek.
Marmara ve Ege için kuvvetli rüzgar uyarısı!
Marmara ve Ege için kuvvetli rüzgar uyarısı! Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: ülkemiz genelinin parçalı ve az bulutlu, Edirne, Kırklareli, Muğla, Antalya ve Ayvalık çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Dikkat! 5 bölgede sağanak ve fırtına!
Dikkat! 5 bölgede sağanak ve fırtına! Bugün yurt genelinde şiddetli rüzgar, kısa süreli fırtına bekleniyor. Rüzgarın hızı saatte 60 km'yi buluyor. Balıkesir ve Bursa için kısa süreli fırtına uyarısında bulunuldu. Öte yandan 5 bölgemizde kuvvetli sağanak tahmin ediliyor.
Dikkat! Bu bölgelerde sağanak ve lodos var!
Dikkat! Bu bölgelerde sağanak ve lodos var! Trakya, Marmara'nın güneyi, Ege, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu'nun batısı ve Doğu Anadolu'nun güneybatısı sağanak yağışların etkisi altında. Yağışların Osmaniye, Adana, Hatay, Kıyı Ege, Antalya çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde lodos var.