Hava Durumu

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji uyardı
Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji uyardı Hava sıcaklığı, yurdun batı kesimlerinde mevsim normalleri civarında, doğusunda normallerinin 3-5 derece üzerinde seyrediyor.
Türkiye’ye sıcaklıklar gelecek hafta ortası yeniden ısınacak!
Türkiye’ye sıcaklıklar gelecek hafta ortası yeniden ısınacak! Habertürk Meteoroloji Mühendisi Hüseyin Öztel kaleme aldığı yazısında "Genel olarak kış havasında olan Türkiye'de sıcaklıklar gelecek hafta ortası yeniden ısınacak görünüyor" ifadelerini kullandı.
Meteoroloji’den çok sayıda bölgeye uyarı!
Meteoroloji’den çok sayıda bölgeye uyarı! Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı son rapora göre yurdun hemen hemen tamamında yağışlı hava etkili olacak.
Sıcaklıklar 6-7 derece düşecek! Meteoroloji'den peş peşe uyarılar
Sıcaklıklar 6-7 derece düşecek! Meteoroloji'den peş peşe uyarılar Meteoroloji'nin tahminlerine göre yurtta etkisini sürdüren ve yer yer artıran sağanak yağışlara yarından itibaren soğuk da eklenecek. Marmara Bölgesi'nde 13 derece dolaylarında seyreden sıcaklıklar 6-7 derece birden düşecek.
Meteoroloji’den çok sayıda şehir için sağanak uyarısı
Meteoroloji’den çok sayıda şehir için sağanak uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü 7 Aralık hava durumu raporunu yayımladı. çok sayıda il için sağanak uyarısı yapıldı. Hava sıcaklıkları 2 ila 4 derece normalin üstünde seyretmesi bekleniyor.
Meteoroloji'den sağanak yağmur ve kar uyarısı!
Meteoroloji'den sağanak yağmur ve kar uyarısı! Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu'nun orta ve batısı, Güneydoğu Anadolu ile Doğu Anadolu bölgeleri gök gürültülü sağanak yağışlı, yüksek kesimler kar yağışlı olacak.
Ilık günler sona erdi, kuvvetli sağanak ve fırtına geri dönüyor
Ilık günler sona erdi, kuvvetli sağanak ve fırtına geri dönüyor Ülke genelinde çok bulutlu hava beklenirken Karadeniz’in doğusundan Doğu Anadolu Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’nin doğusunda yer yer gök gürültülü sağanak bekleniyor.