Hava Durumu

Şiddetli rüzgarda köprüden geçmeye çalışan motosikletlilere sürücü desteği
Şiddetli rüzgarda köprüden geçmeye çalışan motosikletlilere sürücü desteği İstanbul'da, etkili olan şiddetli rüzgar, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçen motosiklet sürücülerine zor anlar yaşattı.
Sağanak ve kar yağışı devam ediyor!
Sağanak ve kar yağışı devam ediyor! Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Marmara, Akdeniz, Doğu Karadeniz'in kıyı kesimleri yağmurlu, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu bölgeleri ise karla karışık yağmurlu ve kar yağışlı olacak.
Mevsimler kaydı, kangallar kışlıklarına bürünemedi
Mevsimler kaydı, kangallar kışlıklarına bürünemedi Sivas'ın marka değeri Kangal köpekleri, istenilen kar yağışı ve soğuk hava gerçekleşmeyince kışlık postlarına bürünemedi.
Beylikdüzü'nde kar, Taksim'de karla karışık yağmur
Beylikdüzü'nde kar, Taksim'de karla karışık yağmur İstanbul'da belirli bölgelerde kar yağışı etkili oldu. Afet İşleri Dairesi Başkanlığı dün (AKOM) kentin yüksek kesimeleriyle, kuzey kesimlerinde kar ve karla karışık yağmurun etkili olacağı uyarısı yapmıştı.
Trakya'da kar yağışı ve kuvvetli rüzgar etkili oluyor
Trakya'da kar yağışı ve kuvvetli rüzgar etkili oluyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) uyarısının ardından Tekirdağ'da kuvvetli rüzgar etkili olurken, kentin bazı kesimleriyle Edirne'nin Keşan ilçesinde ise kar yağışı başladı.
Türkiye soğuk ve yağışlı havanın etkisinde! Sağanak, kar ve fırtına var
Türkiye soğuk ve yağışlı havanın etkisinde! Sağanak, kar ve fırtına var Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Türkiye yeni soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girdi.
Marmara’nın batı ve orta kesimlerine 'fırtına' uyarısı
Marmara’nın batı ve orta kesimlerine 'fırtına' uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Marmara Bölgesi’nin batı ve orta kesimleri için fırtına uyarısı yaptı.