Hava Durumu

Meteoroloji'den kar ve sağanak uyarısı!
Meteoroloji'den kar ve sağanak uyarısı! Güneydoğu Anadolu ile Karadeniz'in kıyı kesimleri yağmurlu, Karadeniz'in iç kesimleri ile İç Anadolu Bölgesi ve Doğu Anadolu'nun batısı kar yağışlı olacak. Yağışların Sinop, Kastamonu, Hatay ve Malatya çevrelerinde kuvvetli sağanak olması bekleniyor.
ABD'de ölümcül kar fırtınası!
ABD'de ölümcül kar fırtınası! ABD'de etkili olan "nesilde bir kez görülebilecek" kar fırtınası nedeniyle en az 18 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. Milyonlarca kişi soğuk havadan etkilenmemek için başka bölgelere gitmeye çalışırken, 2 milyona yakın ev ve iş yerine elektrik verilemiyor.
Önümüzdeki hafta dışarı çıkarken iki kere düşünün!
Önümüzdeki hafta dışarı çıkarken iki kere düşünün! Meteoroloji tarafından yayınlanan tahminlere göre bugün Türkiye'nin iç kesimlerinde kendini gösterecek kar yağışı kuzey kesimlerde yağmur olarak görülecek. Yağışlar aralıklarla hafta ortasına kadar sürecek.
Amerika'da olağanüstü kış şartları! OHAL ilan edildi!
Amerika'da olağanüstü kış şartları! OHAL ilan edildi! Şiddetli soğukların etkisi altındaki ABD'de tarihi kar fırtınası alarmı verilirken yetkililer ağır kış şartlarına ve nesilde bir kez görülebilecek kar fırtınasına karşı uyarılarda bulunuyor.
Meteoroloji uyardı!  Gece saatlerinde başlıyor!
Meteoroloji uyardı! Gece saatlerinde başlıyor! Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre bugün yurt genelinde parçalı bulutlu ve açık bir hava bekleniyor. Ancak gece yarısından itibaren Trakya, Marmara, İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde sağanak, yüksek kesimlerde ise kar uyarısı yapıldı.
Türkiye parçalı bulutlu, yağış beklenmiyor
Türkiye parçalı bulutlu, yağış beklenmiyor Türkiye'nin tamamı parçalı bulutlu bir gün geçirecek. Sabah ve akşam saatlerinde sis ve pus hadisesi görülürken hava sıcaklıkları mevsim normallerinde seyredecek.
Türkiye genelinde hava parçalı bulutlu
Türkiye genelinde hava parçalı bulutlu Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Türkiye'nin tamamı parçalı bulutlu bir gün geçirecek. Sabah ve akşam saatlerinde sis beklenirken, hava sıcaklıkları mevsim normallerinde seyrediyor.