Hava Durumu


Sağanak gidiyor, bunaltıcı sıcaklar yolda! Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumuna dair güncel tahminlerini yayınladı.
Sıcaklıklar artsa da sağanak durmayacak Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre yurdun kuzeybatı kesimlerini etkisi altında tutan sağanak yağış önümüzdeki hafta başına kadar devam edecek.
Haziran ayında yağış esareti günlerce sürecek Meteoroloji tarafından hafta boyunca etkili olacağı duyurulan sağanak yağış kendini göstermeye devam ediyor. Tahminlere göre yağışlar bugün yurdun birçok bölgesinde kuvvetli şekilde sürecek.
Sağanak yağış vatandaşları esir alacak Meteoroloji’nin tahminlerine göre İstanbul ve çevresinde etkili olacak sağanak yağış esareti bugünden itibaren başlıyor.
Dikkat!.. Sağanak yurdu saracak! Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumuna dair tahminlerini yayınladı ve tahmin haritasında birçok şehri etkileyecek sağanak yağış dikkat çekti. Ankara için pazar gününe kadar sağanak uyarısı gelirken, İstanbul en çok perşembe günü yağış alacak.
İstanbul'da yağış etkili olacak Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre bugün yurdun kuzeydoğu kesimlerinde yağış görülecek, yarın ise yeni hafta İstanbul ve çevresinde sağanak yağışla başlayacak. Haftanın ilerleyen günlerinde yağış yurda yayılacak.
Dikkat! Hava 7 derece soğuyacak, sağanak durmayacak! Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yeni haftaya dair hava durumu tahminlerine göre yurtta yağışlı bir hava hakim olacak ve sıcaklıklarda düşüş meydana gelecek. İstanbul'da geçtiğimiz günlerde 25 derecenin üzerine çıkan sıcaklıklar 6-7 derecelik bir düşüş yaşayacak.