Hava Durumu


Meteoroloji kuvvetli yağış, çığ tehlikesi ve toz taşınımına karşı uyardı!
Meteoroloji kuvvetli yağış, çığ tehlikesi ve toz taşınımına karşı uyardı! Meteoroloji, Güneydoğu Anadolu'nun doğusu, Tunceli, Bingöl ve Şanlıurfa çevreleri için kuvvetli sağanak yağış uyarısında bulundu.
Dikkat! 8 kent için sarı, 4 ile turuncu alarm! 5 bölgede sağanak!
Dikkat! 8 kent için sarı, 4 ile turuncu alarm! 5 bölgede sağanak! Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre bugün 5 bölgemizde sağanak yağış bekleniyor. Yağmurun, depremlerin büyük can kaybına neden olduğu illerimizde şiddetli olacağı bildirildi.
Önümüzdeki günlerde beklenen hava durumu: Bir bahar, bir kış!
Önümüzdeki günlerde beklenen hava durumu: Bir bahar, bir kış! Türkiye önümüzdeki günlerde önce bahar ardından da kış mevsimini yaşayacak. Habertürk Meteoroloji Mühendisi Hüseyin Öztel, hem bu hafta sonu beklenen sağanak yağışları hem de pazartesiden itibaren yaşanacak meteorolojik değişimleri açıkladı.
Meteoroloji'den kar yağışı ve sağanak uyarısı!
Meteoroloji'den kar yağışı ve sağanak uyarısı! Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Akdeniz'in iç ve doğu kesimleri, İç Anadolu'nun doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı! Bu bölgeler dikkat!
Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı! Bu bölgeler dikkat! Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Marmara, Ege, Batı Akdeniz ile İç Anadolu'nun batısı sağanak yağışlı olacak. Yağışların Ege'nin kıyı bölgelerinde kuvvetli olması bekleniyor.
Meteoroloji açıkladı! Bugün hava nasıl olacak?
Meteoroloji açıkladı! Bugün hava nasıl olacak? Doğu Anadolu'nun güneydoğusu kar ve karla karışık yağmurlu diğer bölgeler az bulutlu ve açık olacak. Akdeniz Bölgesi'nde poyraz etkili olacak.
Meteoroloji'den sağanak ve kar yağışı uyarısı
Meteoroloji'den sağanak ve kar yağışı uyarısı Karadeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Anadolu'nun güneyi, Güneydoğu Anadolu bölgeleri sağanak yağışlı. Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeyi kar yağışlı olacak.