Hava Durumu


AKOM'dan fırtına ve yağışlı hava uyarısı!
AKOM'dan fırtına ve yağışlı hava uyarısı! AKOM'dan yapılan açıklamaya göre İstanbul akşam saatlerinden itibaren yağışlı hava ve fırtınanın etkisine girecek.
Kapadokya'ya mevsimin ilk karı yağdı
Kapadokya'ya mevsimin ilk karı yağdı Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesi, mevsimin ilk kar yağışı ile beyaza büründü.
İzmir'deki taşkından bini aşkın ev ve iş yeri etkilendi!
İzmir'deki taşkından bini aşkın ev ve iş yeri etkilendi! İzmir'de fırtına ve yağış sonrası meydana gelen deniz taşmasından kentte bini aşkın ev ve iş yeri etkilendi.
Muğla'da hortum çatıları uçurdu, ağaç ve direkleri devirdi
Muğla'da hortum çatıları uçurdu, ağaç ve direkleri devirdi Muğla'nın Dalaman ilçesinde çıkan hortum evlerin çatılarını uçurdu, elektrik direkleri ve ağaçları devirdi. Hortum çevredekiler tarafından cep telefonuyla görüntülendi.
Bozcaada ve Gökçeada'ya yarınki feribot seferleri iptal!
Bozcaada ve Gökçeada'ya yarınki feribot seferleri iptal! Çanakkale'nin Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine yarın yapılması planlanan tüm feribot seferleri, olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
Lodos yağmur getiriyor! Sıcaklıklar artıyor
Lodos yağmur getiriyor! Sıcaklıklar artıyor Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Ege, Marmara ve Karadeniz'de kuvvetli lodos etkili olacak. Lodosla birlikte, Antalya, kıyı ve kuzey Ege, Marmara, Batı ve Orta Karadeniz'in yağmurlu olması tahmin ediliyor. Kuzeyde hava sıcaklıklarının 3 ila 5 derece artması bekleniyor.
Ardahan'da soğuk hava etkili oldu! Kura Nehri'nin yüzeyi buz tuttu
Ardahan'da soğuk hava etkili oldu! Kura Nehri'nin yüzeyi buz tuttu Ardahan'da soğuk hava etkisini artırdı, hava sıcaklığı eksi 18,4 dereceye kadar düştü. En düşük sıcaklık Göle'de ölçülürken, ilçedeki Kura Nehri'nin yüzeyi dondu, etrafında kırağı oluştu.