Hava Durumu


Meteoroloji’den hava durumu uyarısı: Sarı kod verildi! Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün hava durum tahmin raporuna göre; 7 ile sarı kodlu uyarı verildi. Doğu Akdeniz'de beklenen kuvvetli sağanak ve gürültülü sağanak yağışlara karşı vatandaşların dikkatli olunması istendi.
Meteoroloji'den 5 bölgeye sağanak uyarısı! Meteoroloji'den alınan bilgilere göre bugün 5 bölgede sağanak yağış bekleniyor. Sıcaklıklar yurt genelinde mevsim normallerinin 4-8 derece üzerinde seyrediyor.
Sıcak hava durumunun ardından yağışlı günler geliyor Meteoroloji'nin tahminlerine göre hava sıcaklıkları yükselişini iki gün boyunca sürdürecek ve ardından yağışlı günler gelecek.
Meteoroloji uyardı: "Kar ve yağmura dikkat" Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan tahminlere göre bugün yurdun batısında sağanak yağışlar etkili olurken, doğu kesimlerde kar görülecek.
Meteoroloji’den hava durumu uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu tahminlerine göre bugün yurdun batı kesimlerinde kuvvetli yağış etkili olacak. Yağışlar yer yer hayatı zorlaştıracak.
Meteorolojiden yağış uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, yurdun batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Kıyı Ege ve Antalya çevreleri ile Isparta'nın güneyinin yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
Yılbaşı gecesi hava yağışlı olacak Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre bu hafta hava sıcaklıkları mevsim normallerinde seyredecek. Bugünden itibaren yurdun batısından giren yağış, yılbaşı gecesine kadar yurdun önemli kısmını saracak.