Hava Durumu


Yeni haftada sağanak yağışlar sürecek!
Yeni haftada sağanak yağışlar sürecek! Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından uyarılan yağışlar yurdu etkilemeye devam ediyor. Tahminlere göre yağışlı hava dalgası önümüzdeki haftada da etkisini sürdürecek. Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacak.
Dikkat! Kuvvetli yağış geliyor!
Dikkat! Kuvvetli yağış geliyor! MGM, yurt genelinde parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara, İç Ege, İç ve Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve batı kesimleri için kuvvetli yağış uyarısında bulundu. Yağışların, öğle saatlerinden itibaren etkili olmasının beklendiği belirtildi.
Meteoroloji’den hava durumu uyarısı: Kuvvetli yağış geliyor!
Meteoroloji’den hava durumu uyarısı: Kuvvetli yağış geliyor! Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), bugün iç bölgelerde beklenen kuvvetli yağışlara karşı vatandaşlara dikkatli olunması çağrısında bulundu.
Meteoroloji 'Kuvvetli olacak' diyerek uyardı!
Meteoroloji 'Kuvvetli olacak' diyerek uyardı! Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 7 Haziran hava tahmin raporunu yayınladı.
Bu hafta yağış etkili olacak
Bu hafta yağış etkili olacak Meteoroloji, haftalık hava durumu tahmin raporunu yayımladı. Buna göre ülkenin büyük bir bölümünde kuvvetli sağanak yağış etkili olacak.
Birçok şehir için sağanak uyarısı: Günlerce sürecek
Birçok şehir için sağanak uyarısı: Günlerce sürecek Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre Anadolu'nun birçok şehrinde sağanak yağmur görülecek. Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam ederken Güneydoğu Anadolu'da 40 dereceyi aşacak.
Hava sıcakları mevsim normallerinin üzerinde seyredecek
Hava sıcakları mevsim normallerinin üzerinde seyredecek Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceğini duyurdu.