Hava Durumu


Hava durumu iki gün içinde değişecek! Meteoroloji'nin tahminlerine göre yer yer etkisini artırarak devam eden yağışlar sürecek ancak hava sıcaklıkları büyük değişiklik yaşayacak. Çarşamba gecesi yaklaşık 10 derece düşecek sıcaklıklarla birlikte Anadolu'da kar görülecek.
Hava durumunun dengesizliği şaşırtmayı sürdürecek Meteoroloji yeni haftaya dair hava durumu tahminlerini yayınladı. Bugün İstanbul'da 17 derece dolaylarında hissedilen sıcaklıklar yarın hızla 10 dereceye kadar düşecek, ardından 20 dereceye yükselecek. Yağışlı hava sürerken hava sıcaklıkları hızlı değişiklikler yaşayacak.
Yağışlı hava yurdu terk etmiyor Meteoroloji hava durumuna dair yeni tahminlerini yayınladı, tahminlere göre yurtta kendini gösteren serin ve yağışlı hava etkisini sürdürmeye devam edecek.
Yurdun büyük kesiminde yağış var Meteoroloji tarafından güncel hava durumu tahminleri yayınlandı. Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Kuzey ve İç Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz ile Giresun çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Karlı günler gidiyor bahar havası geri dönüyor Meteoroloji'nin tahmin haritasına göre Anadolu'nun önemli kısmında bugün de kar yağışı etkili olacak. Yarından itibaren yurtta hava sıcaklıkları yükselişe geçecek, yağışlar etkisini azaltacak, bahar havası geri dönecek.
İstanbul'da etkili kar yağışı! AKOM'dan daha önce İstanbul'da karla karışık yağmur uyarı yapılmıştı. İstanbul'un bazı bölgelerine ise dün kar yağmıştı. Bu sabah ise kar yağışı yeniden başlayarak lapa lapa yağmaya devam etti.
İstanbul'da kar esareti! Meteoroloji'nin uyarılarının ardından İstanbul'da kar yağışı ve dolu görüldü. İBB yoğunluk haritasına göre trafik durumu saat 08:50 itibarıyla yüzde 69 oldu.