Hava Durumu


Dikkat!.. İstanbul yarın kara kışı hissedecek! Meteoroloji'nin yeni haftaya dair hava durumu tahminlerine göre yarın İstanbul ve çevresinde önemli ölçüde sıcaklık düşüşü bekleniyor.
İstanbul için sağanak yağış uyarısı: Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bugün İstanbul ve çevre illeri etkisi altına alması beklenen sağanak yağışta olası su baskınları, yıldırım ve ulaşımda yaşanacak aksamalarla ilgili vatandaşları uyarırken birçok il için sarı ve turuncu uyarı yapıldı.
Dikkat!.. Kuvvetli sağanak yağış geliyor! Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu tahminlerine göre haftanın ilk iki günü önemli bir değişiklik olmayacağı ve yurt genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor...
Kış mevsimini neden yaşayamıyoruz? Eylül, Ekim ve Kasım... Sonbaharda sıcaklık mevsim normallerinin üzerinde seyrediyor. Aralık ayının ilk haftasında sıcaklığın düşeceğini öngören Prof. Dr. Orhan Şen, iklim değişikliği nedeniyle kışın geç geleceğini söyledi.
Pazara kadar havalar soğuk! Türkiye geneli dünden itibaren Karadeniz üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisine girdi.
Bugün hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.
Bugün hava durumu nasıl olacak? Hava sıcaklığının doğu bölgelerde mevsim normalleri civarında, batı kesimlerde mevsim normallerinin biraz üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.