Hava Durumu


Dikkat! Bu bölgelerde sağanak ve lodos var!
Dikkat! Bu bölgelerde sağanak ve lodos var! Trakya, Marmara'nın güneyi, Ege, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu'nun batısı ve Doğu Anadolu'nun güneybatısı sağanak yağışların etkisi altında. Yağışların Osmaniye, Adana, Hatay, Kıyı Ege, Antalya çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde lodos var.
Meteoroloji'den 39 il için sarı kodlu uyarı!
Meteoroloji'den 39 il için sarı kodlu uyarı! Marmara, Batı ve Orta Karadeniz, Ege, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu bölgeleri sağanak yağışlı, Doğu Anadolu Bölgesi'nin büyük bölümü kar yağışlı olacak.
Meteoroloji'den sağanak ve kar yağışı uyarısı
Meteoroloji'den sağanak ve kar yağışı uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleri sağanak yağışlı olacak.
Meteoroloji'den 2 bölge için gök gürültülü sağanak uyarısı
Meteoroloji'den 2 bölge için gök gürültülü sağanak uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; sabah ve akşam saatlerinde iç kesimlerde sis görülürken, gece saatlerinden itibaren Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu'nun batısı gök gürültülü yağmurlu olacak.
Meteoroloji'den Doğu Karadeniz için yağmur uyarısı
Meteoroloji'den Doğu Karadeniz için yağmur uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Doğu Karadeniz kıyıları yağmurlu diğer bölgeler az bulutlu ve açık geçecek. Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmiyor.
Dikkat! Öğle saatlerinden itibaren yağış var!
Dikkat! Öğle saatlerinden itibaren yağış var! Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre bugün İç Anadolu ve Karadeniz'in bazı illerinde sis ve pus etkili olacak. Öğle saatlerinden itibaren de Orta ve Doğu Karadeniz'de yer yer sağanak yağış görülecek.
Dikkat 2 bölgede sağanak 1 bölgede fırtına!
Dikkat 2 bölgede sağanak 1 bölgede fırtına! Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre bugün Orta Karadeniz kıyıları ile Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale ve İstanbul'un Karadeniz kıyılarının yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.