Hava Durumu

28 kent için "sarı" ve "turuncu" alarm!
28 kent için "sarı" ve "turuncu" alarm! Önümüzdeki 24 saat ülkemiz genelinin çok bulutlu, (Çanakkale hariç) Marmara, Doğu Akdeniz'in doğusu, (Konya hariç) İç Anadolu, Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri'nin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
AKOM uyardı! İstanbul'da kar yağışı bekleniyor
AKOM uyardı! İstanbul'da kar yağışı bekleniyor İBB Afet İşleri Dairesi Başkanlığı AKOM, pazar akşam saatlerinden itibaren İstanbul'da kar yağışı beklendiğini açıkladı.
Meteoroloji'den yağmur ve kar yağışı uyarısı
Meteoroloji'den yağmur ve kar yağışı uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Marmara, Akdeniz'in doğusu ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi yağmurlu, Ege'nin iç kesimleri, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz karla karışık yağmurlu ve Doğu Anadolu Bölgesi kar yağışlı olacak.
Meteoroloji'den kar, yağmur, don ve çığ uyarısı
Meteoroloji'den kar, yağmur, don ve çığ uyarısı Batı Karadeniz'de kar ve karla karışık yağmur, Antalya çevrelerinde ise yağmur geçişleri bekleniyor. İç bölgelerde buzlanma ve don uyarısı yapılırken, Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz'de çığ tehlikesi sürüyor. Marmara ve doğuda hava sıcaklıkları artarak mevsim normallerine yükselecek.
Meteoroloji'den sis, kar ve fırtına alarmı
Meteoroloji'den sis, kar ve fırtına alarmı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Şırnak, Siirt, Van, Hakkari ve Bitlis çevrelerinde yoğun kar beklenirken diğer bölgeler parçalı bulutlu olacak. Marmara ve kuzey Ege'de kuvvetli rüzgar bekleniyor.
Ege Denizi'nin kuzeyi için 'fırtına' uyarısı
Ege Denizi'nin kuzeyi için 'fırtına' uyarısı Ege Denizi'nin kuzeyinde yarın sabah saatlerinden itibaren fırtınanın etkili olmasının beklendiği bildirildi.
Batı ve iç bölgelerde sis, doğuda kar, Doğu Karadeniz ve Güneydoğu'da yağmur var
Batı ve iç bölgelerde sis, doğuda kar, Doğu Karadeniz ve Güneydoğu'da yağmur var Batı ve iç bölgelerde sis ve pus beklenirken, Doğu Karadeniz ile Güneydoğu Anadolu bölgeleri yağmurlu, Doğu Anadolu'nun doğusu ise kar yağışlı olacak. Kar yağışının; Kars, Ardahan, Ağrı, Erzurum, Muş, Bitlis, Van, Siirt ve Şırnak'ta kuvvetli olması bekleniyor.