Hava Durumu

Kar ve rüzgar aynı anda etkileyecek Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarılara göre yurdun batı kesimlerinde bugün karlı havanın yanında kuvvetli rüzgar da kendini gösterecek.
İstanbul'a Nisan ayında da kar yağabilir İstanbul'da Nisan ayında da kar yağışı sürprizi bekleniyor.
İstanbul için önemli uyarı: "Kuvvetli kar geliyor!" İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, bugün de kuvvetli kar yağışı beklendiğini belirterek vatandaşlara uyarıda bulundu. Yerlikaya, vatandaşların zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmamaları konusunda uyardı.
Kar yurdu sarıyor: Meteoroloji’den 3 uyarı birden! Türkiye unutulmaz bir Mart ayı yaşıyor. Mart ayının ortalarını geçmiş olmamıza rağmen yurdun çok büyük bir kısmında kar yağışı uyarıları sürüyor.
İstanbul’da beklenen kar yağışı başladı Meteoroloji'den yapılan uyarıların ardından İstanbul'da kar yağışı başladı. Yağışın ilerleyen saatlerde daha etkili olması bekleniyor...
Meteoroloji’den İstanbul’a kuvvetli kar uyarısı Meteoroloji, İstanbul için kuvvetli kar yağışı uyarısı yaptı. Kar yağışının 4 gün boyunca sürmesi bekleniyor.
Hava durumu bir gecede değişecek: 5 günlük kar uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve küresel tahmin sistemleri tarafından yayınlanan verilere göre bugün yurda giriş yapan soğuk ve karlı hava dalgası yarından itibaren sıcaklıkların hızla düşmesiyle etkisini artıracak. İstanbul'da yarın kar bekleniyor.