Hava Durumu

Soğuk havalar cilde zarar verebilir!
Soğuk havalar cilde zarar verebilir! Dış etkenlere gün boyunca maruz kalan cilt, soğuk havalarla zarar görmeye daha da açık hale geliyor.
Meteoroloji'den 3 bölge için sağanak uyarısı
Meteoroloji'den 3 bölge için sağanak uyarısı Marmara, Ege'nin iç ve güney kesimleri ile Batı Akdeniz sağanak yağışlı olacak. Yağışların Muğla ve Antalya'da kuvvetli olması beklenirken, sel ve su baskınlarına karşı uyarı yapıldı. Hava sıcaklıkları Marmara'da 2 ila 4 derece düşerken diğer bölgelerde önemli bir değişiklik beklenmiyor.
Antalya'da metrekareye 145 kilo yağmur düştü!
Antalya'da metrekareye 145 kilo yağmur düştü! Antalya'da salı gecesinden bu yana etkili olan yağmurla birlikte hızı zaman zaman 120 kilometreyi geçen fırtına, kentte hayatı olumsuz etkiledi. Son 24 saatte Kumluca'da metrekareye 145 kilogram yağış düşerken, fırtınanın hızı ise Kemer'de 122 kilometre ölçüldü.
Meteoroloji'den flaş sağanak ve fırtına uyarısı
Meteoroloji'den flaş sağanak ve fırtına uyarısı Marmara, Ege'nin iç kesimler, İç Anadolu'nun batısı, Batı Akdeniz sağanak yağışlı olacak. Yağışların; Batı Akdeniz kuvvetli ve çok kuvvetli yer yer şiddetli, yüksek kesimlerde karla karışık yağmurlu olması bekleniyor.
Antalya'da yağmur ve fırtına, hayatı durma noktasına getirdi
Antalya'da yağmur ve fırtına, hayatı durma noktasına getirdi Antalya'da dün gece yağmurla birlikte etkili olan hızı 60 kilometreyi geçen fırtına, hayatı olumsuz etkiledi.
Meteoroloji'den sağanak ve fırtına alarmı!
Meteoroloji'den sağanak ve fırtına alarmı! Marmara, Ege ve Akdeniz bölgeleri gök gürültülü sağanak yağışın etkisi altında.
Ve İSKİ açıkladı... İstanbul’un 3,5 aylık suyu mu kaldı?
Ve İSKİ açıkladı... İstanbul’un 3,5 aylık suyu mu kaldı? İSKİ, 'Hiç yağış olmaması durumunda İstanbul’un 3,5 aylık su rezervinin bulunduğu' iddialarına yanıt verdi.