Hava Durumu

Meteoroloji'den "kuvvetli rüzgar" uyarısı!
Meteoroloji'den "kuvvetli rüzgar" uyarısı! Meteoroloji'den yurdun batı ve bazı iç bölgeleri için kuvvetli rüzgar uyarısı geldi. Buna göre çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi, soba ve doğalgaz kaynaklı baca gazı zehirlenmesi gibi olumsuz şartlara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.
Marmara ve Ege'de kuvvetli fırtına! 5 bölgede sağanak!
Marmara ve Ege'de kuvvetli fırtına! 5 bölgede sağanak! Ülkemizin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile Batı Karadeniz'in batısının yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
Meteoroloji'den bu iller için yağmur uyarısı
Meteoroloji'den bu iller için yağmur uyarısı Çanakkale, Muğla ve Orta Karadeniz çevreleri yağmurlu diğer bölgeler az bulutlu ve açık olacak. Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmiyor
Meteoroloji'den 3 il için sel uyarısı!
Meteoroloji'den 3 il için sel uyarısı! Trakya, Ege, Batı Akdeniz ile Akdeniz'in doğusu ile Doğu Anadolu'nun güneydoğusu yağmurlu olacak. Yağışların Aydın, Muğla ve İzmir çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.
Meteoroloji'den yağmur ve kar uyarısı
Meteoroloji'den yağmur ve kar uyarısı Akdeniz kıyıları ile Doğu Anadolu'nun iç kesimleri yağmurlu, Bitlis, Muş, Erzurum, Ağrı ve Van çevreleri ise kar yağışlı olacak. Hava sıcaklıklarının kuzeybatıda artması bekleniyor.
Meteoroloji'den bazı bölgeler için yağmur ve kar uyarısı
Meteoroloji'den bazı bölgeler için yağmur ve kar uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Marmara'nın doğusu, Orta Karadeniz'in kıyı kesimleri yağmurlu, Van, Bitlis ve Ağrı çevreleri ise kar yağışlı olacak.
Kar yağışı yolda mı?
Kar yağışı yolda mı? Yurt genelinde sis ve pus hadisesinin yoğun olarak görülmesi tahmin edilirken, genel olarak sakin bir hava bekleniyor.