Hava Durumu

Meteoroloji'den Doğu Karadeniz için yağmur ve kar uyarısı
Meteoroloji'den Doğu Karadeniz için yağmur ve kar uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Doğu Karadeniz'in kıyı kesimleri yağmurlu, iç kesimleri ise kar yağışlı olacak. Diğer bölgelerde parçalı ve az bulutlu olacak. Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmiyor.
Meteoroloji'den bu bölgeler için yağmur uyarısı
Meteoroloji'den bu bölgeler için yağmur uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Ege kıyıları, Marmara ve Batı Karadeniz yağmurlu diğer bölgeler az bulutlu ve açık geçecek. Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor.
Sıcaklık artıyor! Marmara'da kuvvetli rüzgar! 2 kentte kar var!
Sıcaklık artıyor! Marmara'da kuvvetli rüzgar! 2 kentte kar var! Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre bugün İzmir, Balıkesir, Rize ve Artvin çevresinde sağanak; Artvin ile Ardahan'da kar bekleniyor. Sıcaklık Karadeniz'de 3-7 derece artıyor. Marmara'da rüzgar etkisini hissettiriyor.
Doğu Karadeniz'de yağan yoğun karda 367 köy yolu kapandı
Doğu Karadeniz'de yağan yoğun karda 367 köy yolu kapandı Doğu Karadeniz'deki 4 ilde etkili olan kar yağışı nedeniyle 367 köy yolu ulaşıma kapanırken, ekipler yolların ulaşıma açılması için çalışma başlattı.
Doğu Karadeniz için sağanak ve kar uyarısı
Doğu Karadeniz için sağanak ve kar uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Doğu Karadeniz'in kıyı kesimleri sağanak yağmurlu, iç kesimleri kar yağışlı olacak. Batı ve Orta Karadeniz'de sıcaklıklar 2 ila 8 derece artarken, diğer bölgelerde önemli bir değişiklik beklenmiyor.
Van'da 272 yerleşim yerinin yolu kardan kapandı
Van'da 272 yerleşim yerinin yolu kardan kapandı Van ve ilçelerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle 272 yerleşim yerinin yolu ulaşıma kapandı. Karla mücadele ekipleri yolların açılması için çalışma başlattı.
Bitlis'te yoğun kar yağışı! 20 köy yolu ulaşıma kapandı
Bitlis'te yoğun kar yağışı! 20 köy yolu ulaşıma kapandı Bitlis'te, kar yağışıyla 20 köy yolu ulaşıma kapandı. Kent merkezindeki kar kalınlığı 30, yüksek kesimlerde ise yarım metreyi aştı. Karla mücadele ekipleri, kapalı yolların açılması için çalışma başlattı.