Hava Durumu

Yeni hafta yağışlı geçecek Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarılara göre yeni haftayla birlikte yağışlı günler başlayacak. Pazartesi yurda giriş yapması beklenen yağışların salı günü etkisini artıracak ve daha geniş alana yayılacak.
Hafta sonu hava durumu sürpriz yapacak Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre haftalardır yurtta kendini gösteren yağışlı ve soğuk günler hafta sonu mola verecek. Sıcaklıklar yükselişe geçerken yağışlar dar bir alanda etkili olacak.
Hava sıcaklıkları artışa geçiyor, yağışlar bitmiyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre yurtta etkisini sürdüren soğuk hava dalgası bir süreliğine mola veriyor. Yer yer yağışlar sürse de hava sıcakları yükselişe geçiyor. İstanbul'da sıcaklıkların 10 dereceyi geçmesi bekleniyor.
Kar adres değiştirdi, etkisi sürecek Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu tahminlerine göre bu hafta kar İç Anadolu Bölgesi ve çevresinde kendini gösterecek. Kıyı bölgelerde yağışlar yağmur olarak görülecek, hava sıcaklıklarında büyük değişiklik beklenmiyor.
Yeni hafta yağış ve rüzgarla geliyor! Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan tahminlere göre Türkiye yeni haftada yağışlı ve rüzgarlı günler yaşayacak. Yurdun iç ve yüksek kesimlerinde kar kendini gösterecek, diğer bölgelerde ise yağmur görülecek.
Dikkat! 11 ilde kar yağışı devam edecek! Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM); Konya, Sivas, Zonguldak, Erzurum, Malatya, Muş, Van, Diyarbakır, Gaziantep, Mardin, Siirt'te kar yağışının devam edeceğini duyurdu.
Soğuk ve yağışlı hafta sonuna dikkat! Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan tahminlere göre hafta sonu yurtta soğuk hava etkisini sürdürecek. Kar yağışı görülen şehirlerin sayısı azalacak olsa da yağmur ve soğuk hava kendini gösterecek.